Essential Parfums

Ár:   22 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2018. december 17.

Ár:   22 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

„Körülölelő, melegséget adó mósuszparfümöt akartam készíteni. Finom mósuszt vegyítettem vörös gyömbérrel, levendulával, így ragyogó szívet adva neki, majd puha ausztrál szantálfával is adtam hozzá. Így a parfümben ott egy kis intrika, hiszen semmi nem kelti fel jobban a figyelmet, mint egy kis leheletnyi váratlanság…” – Calice Becker parfümőr

Egyszerre friss, mézes és meleg, a The Musc rabul ejti az érzékeket. Laoszi vörös gyömbérrel és természetes francia levendulával nyit. A természetes méhviasz krémes édességet ad a szívnek, amihez nirvanolide mósusz társul. Az ausztrál természetes szantálfa meleg, fás alapot ad. Pazar, könnyen viselhető, igéző illat, minden ízében nagyszerű.

Ár: 1500/2500 , Eladó: Sompi1
Állapot: 5/10 ml, üvegében is eladó , Helyszín: --, fizetés: postán maradó ajánlott levél
Ár: 18000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált, 100 ml, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

mandarin

2019. július 25.

Szép, fás illat, az elején mind a levendula, mind a gyömbér határozottan érződik, lecsengésében hozza a friss pézsmát. Kellemes tisztaságillat, extrák nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Parfuwoman

2019. március 2.

Up: Ma használtam el a maradék mintácskámat és locsoltam is magamra rendesen,de nem volt annyira tartós(5 óra kb.) ,pedig hidratált a bőröm. Egy frissítést igényel nap közben . De valóban baráti az ára,így ez megbocsátható .
Ma viszont nagyon emlékeztetett anyukám egyik nagy kedvencére,a Cerrutti 1881-re. Az mondjuk ennél is kedvezőbb árfekvésű. Aki szereti a tisztaságillatokat,ne hagyja ki. Én nem vagyok ennek a stílusnak a híve ,így ez a kis fél mili,amit használtam ,finom ,de bőven elég volt belőle

2 szó: Dove szappan, méghozzá az eredeti kék színű. Nagyon friss darab, tényleg szappanillat, de ez nem degradálja le, imádom a Dove szappan illatát. Megnyugtat és komfortos érzetet ad.
Tartós, jó szillázsú. Véletlenül került hozzám egy cserének köszönhetően, de már egy ideje szemezgetek ezekkel(Essential Parfums) a parfümökkel.
Nem tudom, lesz-e ebből vásárlás, eddig elég volt reggel érezni a szappaneszenciát, de még próbálgatom a kis mintámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

janka.s

2019. január 22.

Igazi tisztaságillat számomra is. Kissé lineáris, friss, mégis puha mósusz. Mintha a mosógépből kapták volna ki az ember lányát és még jól ki is teregették volna egy napsütéses, szellős tavaszi délutánon. :-D Szóval nem kell itt semmi extrára számítani, faék egyszerűségű illat ez, de őszintén megvallom én szeretem néhanapján az ilyeneket (is). Ár-érték arányban amúgy teljesen rendben van, főleg így niche vonalon (Calice Beckerrel a háta mögött!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.