Essie

Ár:   €12   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: La-Fee, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   €12
Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• magas fényt biztosít
  • kényelmesen felvihető
  • sokáig kitart
  • megakadályozza a színes lakk lepattogzását
  • erősíti a körömlakk kopásállóságát és lepattogzás elleni védelmét

agirlhasnoname

2022. augusztus 17.

Eddig a legjobb és legszebb fedőlakk, amit próbáltam. Viszonylag gyorsan szárad, kemény, fényes, masszív réteget képez, mint az igazi géllakk. Igencsak megnyújtja a kész manikűr élettartamát, fénye akár hetekig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

matyasflora

2021. december 22.

Nagyon szuer fedőlakk.Kipróbáltam alaplakként is úgy viszont nekem nem működött sokkal hamarabb lepattant úgy a körömlakk.De valóban géllakk hatása van lakkok tetején.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 22.

silence

2021. december 6.

Fantasztikus ez a top coat, ez az egyik kedvenc fedőlakkom!
Általában a saját körömlakkjához használom (Essie gel couture), de használható bármilyen más lakkhoz is (akár sima Essie lakkhoz, akár más márkához).
Bátran ki merem jelenteni, hogy ez a leges-legjobb fedőlakk azok közül, amikkel valaha is próbálkoztam!
Itt valóban azt is tapasztalni, hogy nem csak reklámszöveg, amit ígér, nem veszünk zsákbamacskát….
Vastagabb ecsetének köszönhetően nagyon könnyű a felvitele, nem csíkozza meg a színes lakkot, szépen terül a körmökön. Pár perc alatt keményre szárad, és mehet az ember a dolgára….
Csodás fényt ad a lakkoknak, és 1 hét tartósságot minimum produkál úgy, hogy sem pattogzás, sem kopás nem indul meg a körmökön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

Fantasztikus ez a top coat, ez az egyik kedvenc fedőlakkom!

Pötty

2021. augusztus 29.

Nagyon nagyon elégedett vagyok vele! Nem csak Essie lakkokra viszem fel, de így is 5 napig teljesen szépek a körmeim. Minimális kopás van a szélénél, de az én puha körmeimnél nagy szó, hogy nem pattog a lakk 2-3 nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Plusskutya

2021. július 27.

És tényleg! - betartja amit ígér, ami lássuk be a fedőlakkok terén nem túl gyakran fordul elő, legalábbis azok közül, amiket én eddig próbáltam (SH Big Shiny, Rimmel Supergel, Douglas sajátmárkás és Moyra).
Zselés körömre kent hagyományos lakkra viszem fel, ezért a tartósság nem akkora kihívás, de a csillogó fényt ebben az esetben is elvárom, és esetünkben napokon - sőt 1,5 héten(!) át megmarad.
A másik, amivel ki lehet kergetni a világból, az a csíkozódás felkenéskor, de ez szépen terül, és nem hagy fedetlenül egy apró mm-nyi felületet sem.
Viszonylag gyorsan szárad, kopogósra, így a segítségével elkerülhetjük az ágyneműhuzat-nyomatos, benyomódásos felületet.
Az ára nem kevés, de cserébe ragyogó, csillogó, megbízhatóan tartós felületet kapunk, részemről 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

Lencseee

2021. július 20.

Zseniális! 🤩 elkötelezett újravevőke leszek/vagyok, azt hiszem ezzel el is mondtam mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 20.

La-Fee

2021. március 16.

Alapvetően Essie lakkokat gyűjtök, azon gyönyörűen mutat, fényes és az én lemezesen törő vékony körmeimen is fentmaradnak a lakkok ezzel a fedőlkkal jó 5 napig hibátlanul. Ami nálam nagy szó. A világosabb áttetsző árnyalatok egy hétig, sőt volt már, hogy rendesen csak "lenőtt" a köröm és szinte alig kopott. Az ennek a halvány színű "fairy tailor" gél hatású lakkjával értem el, ami ugyanilyen üvegben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 16.

Antioxidánsok: Colloidal Platinum

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)