Essie

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. április 24.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Alaplakk töredezésre hajlamos körömre
  • Biotinnal gazdagított
  • Erősebb körmök
  • Ellenállóbb körmök a lepattogzással és töredezéssel szemben

NovakneViki

2021. január 12.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon jó alaplakk. A közel 3000 ft-os árával elsőre nem voltam kibékülve, de végülis mennyiségre is több, mint az átlag üvegcsék. Használatával nálam is megszűnt a lemezes réteges körömlepattogás. Emellett a rá kerülő lakkokat tartósabbá teszi független attól, hogy milyen márkájú körömlakk kerül rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

Szofi22

2020. október 3.

Egyszerűen csodálatos! Ez az egyetlen márka (rengeteg próbálkozás után jelentem ki), amelyik bevált nálam. Eddig egy körömlakk sem maradt meg a körmömön 1 napnál tovább ... pedig használtam alap- és fedőlakkokat is. Ez az alaplakk tényleg szuper, nagyon tartóssá teszi a színeket. Van amikor csak ezt teszem fel szín nélkül, és így sem kell szégyenkezve utcára lépnem, annyira széppé, egyenletes fényűvé teszi a körmeimet. Nem kell többet "szarakodnom" a körmösökkel, ezekkel pikk-pakk kifestem magamnak otthon =D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Ingi

2020. június 3.

Szuper alaplakk. Hogy mennyire erősíti a körmöket, azt nem tudom, mert nem rendszeresen van rajtam, csak ha olykor körmöt festek :D Mindenesetre gyorsan szárad és a lakkokat is jól megtartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Pdrea

2020. június 3.

Pandémia miatt sokkal-sokkal-sokkal többször használt kézfertőtlenítő= kiszáradt, lemezesen szétvált és töredező körmök. Mindent próbáltam, de a korábban bevált erősítők tehetetlennek bizonyultak. A DM-ben láttam meg és "hátha" alapon megvettem. Jól tettem. A szétvált részt lereszeltem, ezt két naponta kenem ls úgy tűnik, hogy újra lesz körmöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 3.

Vitaminok: Biotin