Essie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk. Két perc alatt megszárítja a körömlakkot, fényt adva neki. UV fényt elnyelő tartalma megelõzi a lakk sárgulását. Kiszerelés: 15ml

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)