Estée Lauder

Ár:   €140   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   60 x 0,5 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Ár:   €140
Kiszerelés:   60 x 0,5 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olajampullák, esténként egy ampulla használata javasolt szérum vagy éjszakai krém alá.

edeseper

2019. január 2.

Hámlasztás után kenem fel a hozzá való szérumra, szeretem nagyon. A bőröm látványosan hálás érte. Anyukámat is rászoktattam, 54 évesen szintén szép eredményeket ért el az arcbőrén. Nyilván nem lett hamvas babapofija, de egyenletesebb, teltebb az összkép. Kérdés persze, hogy ez megér-e harmincakárhányezret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

sheol

2018. május 29.

Luxusmintát használtam én is belőle. Jó érzés volt kenegetni, jó illata volt, tetszett az állaga is és az ampullás kiszerelés is, de valahogy nem igazán volt jó a bőrömnek. Lehet, hogy másnak beválik, esetleg idősebb bőrön, de nekem kifejezetten rossz hatása volt. Irritációt nem okozott viszont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Regi84

2018. március 21.

Sajnos nekem nem jott be... túl sok, nagyon olajos folyos fura érzés, engém nagyon zavart este. Reggelre pedig pattanásom lett tőle. Nem merek belőle többet használni, a maradékot elajándékoztam. Mivel a hatásáról nem tudok mit mondani ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

kakaska

2017. december 5.

Reptéren vettem egy mintacsomagot, ez is benne volt. Nem próbáltam még olaj ampullákat, de ez bejött. Az éjszaka folyamán szépen hidratálj, puhítja a bőröm és a zsíros bőröm is kicsit visszafogott magából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Morci

2017. november 27.

Iszonyú drága, de iszonyú jó is. :-) Egy tíz darabos mintát volt szerencsém kipróbálni. Szinte az összes olajos kozmetikum eltömíti a pórusaimat, de ez nem. Reggelre gyönyörűen hidratált, kipihent(nek látszó) bőrt eredményez. Kénytelen voltam a black fridayra való tekintettel beszerezni azt a karácsonyi csomagot magamnak, amiben megint van minta. Így egészen megérte. A teljes árára azért húzom a számat, bár télen ez az ampulla a vízhiányos bőr igazi megmentője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

umpalumpa

2016. december 8.

Dec.1: Még a nyáron isteni szerencsével rátaláltam egy hirdető oldalon egy nőcire, aki Angliából kapott Lauder termékeket. Úgy döntött inkább eladja, mint elhasználja őket. Közöttük volt ez a finomság is és én örültem, mint majom a farkának, mert hihetetlenül elképesztő jó áron adta. Egyébként sosem jutottam volna hozzá.
Nehezen bírtam ki, hogy ne vegyem elő a téli időszak előtt, de eldugtam magam elől is és egy időre meg is feledkeztem róla. A napokban már többször eszembe jutott, mert ez egy olajos, regeneráló cucc. Elő is kaptam és este felkentem egy hialuronsavas szérumra, mert elfelejtettem, hogy ezt kell először. Nem is szívódott fel teljesen, csak az orcáimon. Reggelre a t-vonal ugyan fényes volt, de úgy néztem ki, mintha legalább 8 órát sikerült volna aludni (pedig jó, ha 5 volt :)). Egyenletesebbnek tűnt az arcszínem, nem húzódott arcmosás után sem a bőröm. A pattanásnyomok és a zárt patik kevésbé voltak vörösesek, mintha a gyulladást is lehúzta volna kicsit. Ja és illatos, de nem hozzáadott parfümtől, hanem az olajok saját illatától. Kellemes. Nagyon érzékeny bőr nem tudom hogy reagálna, de el tudom képzelni, hogy bírja.
Ez a vélemény egyszeri alkalom után született, szóval nem teljesen hasznos, de később visszatérek.
A szaküzletben egyébként úgy ajánlották, ha jól emlékszem, hogy 20 estén át folyamatosan érdemes használni, után pedig csak fenntartani a hatást heti 1 este. Az én bőröm nincs most rossz állapotban önmagához képest, szóval ezt a 20 napon át dolgot nem fogom betartani. Heti 1-2 alkalomra gondoltam.

Dec. 8: Már frissítem a véleményemet. A legjobban úgy szívódik fel, ha ANR szérumra teszem, ahogy a hivatalos oldalon ajánlják. És valóban érdemes több napon át használni feltöltés céljából! Nem egészen értem hogyan, de több egymást követő este használva egy re jobb hatásfokkal nyeli el a bőröm. Természetesen még teszek rá egyéb krémet egy keveset. Szóval folytatom a 20 napos programot. Reggelenként pedig az egységesebb, nyugodt arcszín fogad.
El tudom képzeni, hogy tavasszal is használom a jó idő beköszöntéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

El tudom képzeni, hogy tavasszal is használom a jó idő beköszöntéig.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Squalane eo 1 0

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Cholesterol eo I eu 0 0