Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: C.Dóri, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Sokoldalú ajakceruza, az egyik végén maga a tekerős ceruzavég, a másikon pedig egy ecset található.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

erika81

2014. október 12.

2014.10.12.
Ezt a kontúrt is kivonják a forgalomból!!! Külföldi EL oldalon még láttam, de Fig árnyalatot itthon már nem lehet kapni. Ha esetleg valaki szeretne 1-2 árnyalat még fellelhető a parfümériákban, de utánpótlás elméletileg már ebből sem lesz! :(

2014.08.22.
Eddig kettő használtam el a Fig árnyalatú ceruzából. Az egyik kedvenc szájkontúrceruzám. A legtöbb rúzsomhoz tudom használni. Szeretem az ecsetét is. Nemrég fogyott el a második ceruza. A tokot megtartottam, mert az ecsetnek semmi baja. Nem hullik, jól használható. Ha elhasználom az itthon lévő ceruzákat veszek belőle ismét. Remélem örök darab marad...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

2014.10.12.

2014.08.22.

Pöti

2013. szeptember 8.

Müller outletben vettem egy ezresért, utántöltővel együtt. Jól működik, elég tartós is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate