Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

2014-es nyári limitált kiadás

Krémes pirosító

szeliger

2014. május 18.

Teljesen lüke vagyok, hogy még javában tartott a tél és a tavaszi sminkcuccokra mozdultam, most meg, amikor itt a tavasz, már a nyári színeket hajtom, így amikor a szemem elé került ez a csinos kis krémes pirosító az idei nyári kollekcióból, már jött is velem haza. Csak itthon vettem észre, hogy a papírdobozon ez a felirat áll: "A termék törékeny, használja körültekintően." Sajnos nálam már több EL termék teteje rövid időn belül megadta magát, ezért egyből bevillant, hogy ebből baj lesz, már kaptam is ki a dobozából és ahogy nyitom, hát tényleg. Egy icipici kis tengelyen forog az egész tükrös fedél, erre a teszternél nem is figyeltem, csak idő kérdése, mikor fog letörni, ezért úgy bánok vele, mint a hímes tojással. Belül kissé csillámos, krémes állagú, bronzos árnyalatú pirosító. Könnyen felvihető, jól eldolgozható, építhető, szép a végeredmény, jól eltalált a szín árnyalata. A tartóssága azonban elég gyenge, ha egyáltalán nem nyúlnék az arcomhoz, akkor talán nem lennék elégedetlen, de azt én úgy sem bírom ki, ezért két óra elteltével már nyoma sincs rajtam. Biztosan el fogom használni, de összességében inkább csak szemre szép, csomagolásban és minőségben is szerintem nagyon gagyi, sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.