Estée Lauder

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Arcra és testre, SPF15 fényvédelemmel.

Estée Lauder Double Wear Maximum Cover Camouflage Makeup
Ár: 7000 Ft (postaköltséget tartalmazza) , Eladó: csodaunikornis
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel Győrben, illetve postázom, foxpost, stb.

96viktoria

2019. szeptember 5.

Évek óta a double wear alapozót használom, számomra ő a tökéletes! Kifogytam belőle és a notinorol akartam rendelni mikor megláttam ezt...egyből el csábított és megrendeltem, bár ne tettem volna😩
Először is a szint nem sikerült eltalálnom ezért világos lett ami annyira nem is lenne baj, de szerintem egyáltalán nem fed jobban mint a double wear, még inkább annak jobb a fedése és szebben is terül az arcon. Ez valami undorító alapozó...iszonyatosan szárít, próbáltam blenderrel és ecsettel is de foltos mindkettővel és pár óra elteltével a zsíros bőrömről szó szerint elválik és sok kicsi lyuk lesz az arcomon egyszóval fúj! Soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

monique001

2019. augusztus 23.

Nem tudom ki írta oda, hogy már nem gyártják, most vettem német Douglas-ben.
Nagyon nagyon erős, picit szabad csak belőle felvinni. A színnél arra kell vigyázni, hogy a legvilágosabb valóban szinte falfehér.
Gyönyörű matt porcelánbőrt varázsol. Szemkörnyékre inkább valami mást rakjon , akinek ott szárazabb és ráncosodik, mint nekem is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Nem tudom ki írta oda, hogy már nem gyártják, most vettem német Douglas-ben.

topsminkotti

2019. július 12.

Amit ígér az teljesíti :) Ez aztán tényleg teljes fedés (DW-nél is erősebb pedig az sem gyenge). Matt, egész nap tart, gyorsan szárad (ezért ecsettel vagy blenderrel a legjobb feltenni, úgy hogy az anyagot kézfejre teszem és onnan veszem fel, majd rakom az arcra). Igen kiemeli a ráncosabb szárazabb részeket, de én szoktam korrektor helyett, csak a problémás részekre tenni és könnyedén összemosni alapozóval. És a tulajdonságaiból kiindulva szárít is (előbbi megoldás erre is jó lehet). Viszont a legerősebben fed, amit valaha is próbáltam. Nekem 01-es van és a világos/normál bőrömre tökéletes. Szépen igazodik a bőrhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

Isabelle

2017. augusztus 17.

A legjobb ,ami valaha is eltakart minden hibát ,bőrpírt. pattanásokat, sebeket, tetoválást. Nagyon kevés kell belőle és hamar el kell dolgozni mert megszárad. Sokáig fent marad a bőrön, nem csúszik -mászik az arcomon el. Kipróbáltam- vagyis kényszerültem- a 40 fokos melegben használni, úgy kicsapta valami a bőrömet , tele piros foltokkal , egy kevés neurodermitis hozzájárulással nem voltam hajlandó a maximum cover nélkül kimenni az utcára.Mint egy második bőr, a legjobb ,amin nagyon meglpődtem, hogy izzadságálló is ,vagyis elkezdett gyöngyözni a homlokom, és letöröltem - nem ,alapozó nem volt a zsepin, semmi .ténylegm csak az izzadságcseppek. Nyári kánikulában ez a nm semmi egy erős maszkszerúen fedő alapozótól. A színválasztásnál figyelembe kell venni ,hogy oxidálódik ,vagyis felvitel után egy árnyalatot sötétedik. Ez a nem gyártják felirat kicsit megijesztettt de utána néztem, kapható külföldön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

matine91

2016. december 4.

Erdekes, kulfoldon meg gyartjak, pont a heten szereztem be a legvilagosabb arnyalatot. Meglepoen suru krem, eleg belole szinte kevesebb, mint egy borsoszemnyi mennyiseg is. Nagyon eros fedese van, de ez varhato is volt a nevebol adodoan. Nem tudom, milyen az uveges double wear, tervezem, hogy azt is beszerzem, mert arrol sokkal tobb pozitiv velemenyt olvastam.
Valoban ala kell hidratalni, mert a szaraz reszeket bitang modon ki tudja emelni, es az eredmeny nagyon elmenyrombolo tud lenni. Mint emlitettem a fedese nagyon szep, kisebb pattanas utani hegeim vannak, amit nagyon szepen elfed es a pirossaggal is felveszi a harcot. Ha megtalaljuk a megfelelo aranyt, akkor nagyon szep babaarcot, porcelanbort varazsolhatunk magunknak. Transzparens puderrel szoktam fixalni, majd egy fixalospray koveti, es meg kell hogy mondjam, a nap vegen se fenyesedik ki az arcom, pedig nagyon sokat dolgozom. Nagyon meg vagyok vele elegedve eddig, kivancsi vagyok hosszutavon milyen jotekony hatassal van a boromre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

azutatir

2015. december 18.

Hihetetlenül gyorsan lehet ezzel az alapozóval dolgozni, mivel azonnal fed, így nem kell percekig dolgozni az építésen a tökéletes fedéshez. Rendkívül kevés is elég belőle, mert nagyon pigmentált, ugyanakkor könnyen el lehet oszlatni a bőrön és szép, bársonyos benyomást kelt. A netről választottam a creamy vanilla árnyalatot a bőrömhöz, ami jobban illeszkedik a színeimhez, mint az az alapozó, amit a Váci utcai üzletben kaptam az eladóktól(!). Nagyon megkönnyíti a reggeli sminkelésemet, mert ecsetek és szivacsok használata nélkül, az ujjaimmal fel tudom vinni és maximum 1 perc alatt végzek az alapozással. Negatívuma, hogy szárit és kiemeli a száraz részeket az arcon egy idő után. Egyelőre nem sikerült olyan módszert találnom, amivel ezt elkerülném, az alapos hidratálás sem segít ezen a problémán, de azt hiszem, hogy a hideg idő is nagyban kiszárítja a bőröm, úgyhogy nem hibáztathatom miatta csak ezt az alapozót. Ugyanakkor az én arcomon sajnos sok sötét pigment folt van és az, hogy ezeket 1 perc alatt el tudom teljesen tüntetni megéri a kissé szárazabb bőrt. Összességében nagyon szeretem ezt az alapozót és várom, hogy melegebb időben is letesztelhessem. Remélhetőleg akkor a bőröm szárazsága már nem lesz probléma.
Pigmentfoltos bőrre nagyszerű választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

Pigmentfoltos bőrre nagyszerű választás!

Shea

2015. április 20.

Lányok! Nekem nagy csalódás a double wear light után, amit évek óta használok. Kukában landolt sajnos az én részem (tesómmal elfeleztük). Bécsben vettem, alkalomra ha erősebb fedés kell. Először is a szinek nem egyeznek a light 100-asa meg ennek a 100-asa nem ugyanaz a szín, ez sokkal sötétebb és felkenve maszk, De annyira, hogy ijesztően látszik, hogy be vagy vakolva. Emellett nagyon kiemelte a száraz részeket. Semmi természetesség amit a double wear lightnál megszoktam. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Wey1122

2015. március 26.

Nagyon sok alapozót kipróbáltam.Legtöbb a kukába végezte ,mert valahogy nekem nem akartak beválni.Most gondoltam kipróbálok valami jobbat.Ára kicsit húzos. Amit ígér azt betartja egész nap matt arcbőr és nem száritja a bőröm és pattanásokat sem okoz. Maximálisan fed,csodaszép bőrt csinál photoshop nélkül is.Ez az alapozó amit biztosan újra veszek!
Update: Pár napja iszonyat millyen vörös kis ragyák lepték el a homlokom egy új krém kipróbálása után.Nagyon hálás vagyok ennek az alapozónak,mert szinte eltünteti az egészet.Nagyon jó a fedése és az én véleményem szerint Zsíros és kombinált bőrön az igazi.Nagyon gyorsan szárad és jól alá kell hidratálni a bőrt.
Nekem a pubertás kor eléggé megviselte az arcomat sajnos van mit elfedni, de ezt használva ez sem akadály!
Továbbra is tartom a véleményem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Továbbra is tartom a véleményem szuper!

powerpuff

2013. szeptember 29.

Tényleg csodaszer! A bőröm valami katasztrofális állapotba került pár hete, kijött rajtam jó pár pattanás és utánuk jöttek a foltok is. Ez a fantasztikus alapozó pedig mindet elfedi. Olyan, mintha olajat kennék az arcomra, nem maszatolódik, gyorsan szárad, kibír bőven 12 órát (vagy még többet is). Barátom is örül, mert nem fogja meg a fehér pólóját! :) Csak azt tudom mondani, hogy az Estée Lauder megint nagyot alkotott!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Stearyl Glycyrrhetinate, Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.