Estée Lauder

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2019. február 25.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten a szemkörnyék , vékony , érzékeny bőréhez kifejleszett szemfestéklemosó.

Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover - új
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Ár: 2700,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
PBHenrietta

2019. március 21.

Karácsonyi ajándékcsomag része volt. Nem szárította a bőrömet, kellemes illata volt és a sminket is szépen leszedte. Igaz kellett 2-3 vattakorong, mire minden smink lejött, de ez szerintem nem a lemosó hibája, mert az szépen dolgozott. Vízálló sminkkel nem használtam, így azzal nincs tapasztalatom. Én nem csak szemkörnyékére használtam, hanem az egész arcomra. Meg vagyok vele elégedve, ha elfogyna, az ára miatt hezitálnék, hogy újravegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Estée Lauder karácsonyi sminkcsomagban volt ,így a fa alatt a többi termékkel együtt jutott el hozzám . Nálam nem okoz irritációt (bár nem is igazán érzékeny a szemem)
Vízálló siminktermék lemosása esetén azért kell vele babrálni bőven, nem az az egy mozdulatos fajta...de végül szépen eltávolítja.
A csomagolást/kiszerelést kifejezettem nem szeretem, egyáltalán nem praktikus, nem csepegtetős, hanem simán kiöntős, ezáltal nagyon nehezen lehet szabályozni a mennyiséget. (drogériás termékeknél bezzeg figyelnek erre). Emellett nem szimpatikus az sem , hogy eléggé nagy mennyiség kell ahhoz, hogy a vízálló sminket leszedje. (magyarul egyáltalán nem gazdaságos, de lehet ez nem is volt szempont ).
Ha spórolni szeretnék, márpedig szeretnék olajos lemosóval lemosom a szemsmink jelentős részét, és csak ezután használom ezt a lemosót. (de akkor meg ugye mi értelme ,mert tartsak 2 sminklemosót ,hogy eltávolíthassam a smikem???)
Ár érték arányban pocséknak találom, de örülök ,hogy ajándék termék volt, és ezt is kipróbálhattam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 2.

Ebből a termékből sikerült jó néhányat már elhasználni úgy, hogy mindig valaminek a részeként kaptam. Teszi a dolgát, nem panaszkodom rá, de amit whitemerci a kiöntős megoldásról leírt, az igaz. Tény, hogy tetszetős a csomagolása, de kevésbé praktikus. Megjegyzem, ebben nem tartom egyedinek, más márkák is előszeretettel alkalmaznak ilyen megoldást. Direktben nem gondolnék a megvásárlására és teljesen áron nem is ajánlanám, de ha valamihez kapok, szívesen elhasználom a jövőben is. De: van akár a Niveának is olyan terméke, ami ugyanezt tudja, töredékáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 2.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Nagyon szépen tisztít, nekem csípett, szépen leszedett mindent, csak az ára, és a kiszerelés, az valahogy lehetne más :) ezért a 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

balkri

2017. szeptember 25.

Nagyon jó sminklemosó, de nekem nagyon gyorsan fogyott, így ár érték arányban nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

mazsola13

2017. április 1.

Szépen leszedi a sminket (nem használok vízálló termékeket), nem csíp, nem irritál. Utána micellás vízzel is át szoktam törölni a szemet, de nem szoktam sminkmaradvány találni, tehát elég alapos. Az árát viszont sokallom a mennyiséghez képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

Bogszii

2016. november 15.

Nagy csalódás. Elötte Bourjois lemosót használtam és az sokkal inkább bevált. Arra gondoltam, hogy most kipróbálok egy prémium kategóriás terméket de egyértelműen nem jött be. Nem hozza le a sminket hiába dörzsölöm, közben felhabzik az arcomon amit nem szeretek és olajos lesz a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

vtina85

2016. július 25.

Nagyon nem vált be nekem ez a sminklemosó, nagyon nehézkesen távolítja el a sminket a szememről, két három vattával sikerül csak és eléggé időigényes is. Egyébként a TBS kamillás lemosóját szoktam használni, az fényévekkel jobb ennél és olcsóbb is... de nem volt rossz, hogy kipróbáltam, legalább megerősített abban, hogy a kamillásnál nincs jobb (legalábbis számomra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

agen

2016. május 2.

Ajándék volt, talán spirál mellé, ha jól emlékszem :) Utazáshoz kényelmes volt, szépen leszedte a sminket, de a spirállal valóban nehezebben boldogult. Ajándéknak örültem neki, de biztosan nem fizetnék érte ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

KezdoManias

2016. január 24.

Nem teljesen vízszerű, de nem is olajos, számomra kellemes állaga van. A csomagolása nagyon tetszik. Fél-fél vattapamacsra szoktam önteni belőle keveset, nem kell egyszerre sok. Nekem nem csípi a szememet, az átlagos, nem túl sötét sminket könnyedén leszedte, viszont pl. épp az EL spirálommal nehezen boldogult. Jónak találom összességében, ár-érték arányban viszont inkább csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6