Estée Lauder

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2019. február 25.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten a szemkörnyék , vékony , érzékeny bőréhez kifejleszett szemfestéklemosó.

Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover 50ml
Ár: 1500+posta , Eladó: varnaim
Állapot: 50ml érintetlen, Helyszín: Budapest 3.ker., fizetés: --
Ár: 3.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalás után foxpost / packeta

mrs.criss

2014. február 8.

A blockbusterben kaptam, először kiakadtam, hogy semmit nem ér, aztán picit rajtahagytam a szememen a vattát és mindent levitt, még a vízálló tust is!Teljesen elégedett vagyok vele, persze az árát nem éri meg, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

DFI

2013. december 29.

Spirálhoz volt ajándék. Úgyanúgy csípett mint a nivea lemosó. Kuka lett a vége. De egy ketteskét adok, mert ennél rosszabbal is találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 29.

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Én is a spirálhoz kaptam összecsomagolva egy dobozban. Nagyon nem vagyok kiájulva tőle. A L'Oreál kímélő szemfesték lemosóját használom, és tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

Avicky

2013. november 10.

Ez a sminklemosó amit minden hónapban megveszek. Gyakran megcsaltam, de jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 10.

biki-ni

2013. augusztus 29.

Jobb, mint a krémes lemosó, de mégsem az igazi. Habzott, nem tetszett (én is anno ajándékcsomagban kaptam a spirállal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

mizse93

2013. május 29.

Nekem is ajándékcsomagban érkezett, ez meg is látszik a terméken...
Nem igazán jött be, a vízálló sminket nehezen szedte le, plusz habzott ami elég zavaró volt.
Ahhoz képest, hogy szemre fejlesztették ki eléggé irritáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Nekem is ajándékcsomagban érkezett, ez meg is látszik a terméken...
Ahhoz képest, hogy szemre fejlesztették ki eléggé irritáló.

cirmok

2013. április 10.

Ajándékcsomagban volt, néhányszor használtam, utána elajándékoztam. A sminket (semmi extrém, csak a mindennapi, nem vízálló spirál és cerka) elég jól lehozta, de zavart, hogy kissé habzik. Lemosáskor nem irritált, de mindig észrevettem, hogy másnap reggel érzékenyebb és pirosabb a szemem. Inkább a Bioderma vagy az Evelin micellását használom a továbbiakban. (Nekem is a palack tetszett a legjobban az egészben!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 10.

szambi

2013. április 10.

Nem vízálló sminkre kitűnő, de hiányolom az ápoló összetevőket. E.L-re nem nagyon jellemző, hogy hiányoznának, ezért is furcsállom. Egyéb baj nincs vele.
Kiszerelésileg is kevéske, mert elég masszívan használom a szemfesték lemosókat. Az mondjuk amúgy is nagy bánatom, hogy a maximum az kb. 150 ml akármelyiket nézem, oszt csókolom. Nem értem pl. 5 literes utántöltő kannában miért nincs egy sem, vagy legalább 3 decisben, mert én esküszöm el tudom használni egész gyorsan.
Jó, jó, de összességében nem lesz állandó pajtás. Ajándékcsomagban továbbra is elfogadom. :-)
A flakonjába meg majd töltök valami olcsóbbat, az illúzió meglegyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

A flakonjába meg majd töltök valami olcsóbbat, az illúzió meglegyen.

jibjab

2013. március 21.

Ajándékba kaptam egy mintát. Jó, de a vízálló festéknek kell egy kis idő mire leoldja. Összességében pozitív, mert elég sokáig tart a minta is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

szeliger

2013. március 20.

Az elsőt vásárláshoz kaptam ajándékba, nagyon jó tapasztalataim voltak. Más lemosóktól eltérően nem tartalmaz olajat, nincs utána semmi ragacsos érzés, ennek ellenére nagyon könnyen eltávolítja a szemfestéket. Én úgy használom,hogy a vattapamacsot átitatom, utána pár másodpercig a csukott szemhéjon tartom és csak ezután törlöm le, így tényleg nagyon könnyen letisztítja a szemhéjat, szempillafestéket, nem kell dörzsölgetni.
Egy flakon elég sokáig kitart, kuponakcióval (-2500 Ft/vásárlás)már nem is olyan drága. (Bár az idén változtatott az Estee Lauder az akcióin, így már sajnos nem lesz olyan kedvező) Egyáltalán nem csíp, nagyon szeretem, korábban Vichyt ill. L'orealt használtam, ezerszer jobb ezeknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6