Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2015. október 16.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Habzó arclemosó krém.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 13.

Emlékezzünk meg róla is... Tényleg jó kis tisztító volt, minimális mennyiség és maximális hatás, ezt tudta. Nekem még van belőle néhány 30 ml-es aranytartalékom, utazáshoz tartogatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 13.

Morci

2015. április 1.

Baromi drága, de gazdaságos, egészen kevés is elég belőle. Jól habzik, tökéletesen tisztít. És amit a legjobban szeretek benne, hogy egyáltalán nem szárít, pedg reggel-este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

blackberry

2015. március 14.

Nagyon szeretem ez a lemosót, zsíros a bőröm, nekem tökéletes. Nagyon kevés kell belőle, gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

purpuratulips

2015. február 7.

Már többször újravettem, szerintem nagyon jól tisztít és nem kell belőle sok. Gyönyörűen eltávolítja a sminket, viszont én arra mindig figyelek, hogy véletlenül se nyissam ki közben a szemem, mert nagyon csípi. Ettől eltekintve csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

erika81

2015. január 15.

Ajándékakció keretében kaptam egy 30 ml-es kiszerelést belőle. Nekem csípi a szemem illetve az orromat belülről és szárítja a bőröm! Pedig úgy használom mint az eddigi arclemosóimat! Nem jó érzés! Elhasználom a kis flakont apránként, de biztos nem veszem meg normál kiszerelésben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

aclasta

2014. október 19.

Egyszerűen mennyei! Bevizezem az arcomoat, egy mogyorónyi mennyiséget a tenyerembe nyomok, felhabosítom, majd átmasszírozom vele a bőrömet és voilà, csodásan friss, sima, tiszta az arcom. Nagyon hatékony, ha kevesebb sminket viselünk, külön sminklemosóra sincs szükség. Ha tehetném, rendszeresen vásárolnám, de sajnos nekem egyelőre túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Hagymavirág

2014. június 28.

Nos 2 év után találtam a fiókban, egyszer anyum kapta vmilyen termékhez ajándékba. Szelektáltam, megláttam, csodálkoztam! Utána olvastam itt, és rájöttem kincsre leltem. Nagyon küszködök a pattanásokkal(hormonális probléma, v stressz, v vmi.) Én tényleg aztán mindent kiprobáltam:tonik, a legolcsobb a legdrágább habzós arclemosók. Mindegyik tisztít: és nekem itt jön be a véleményem!
Nem fogja semelyik arclemosó eltüntetni a pattanásokat, a beleégett fekete miteszereket(azt csak a kozmetikus nyomkodással "operálhatja" ki) Így nem az a lényeg melyik tünteti el, mert semelyik nem fogja, hanem, h melyik tisztitja le annyira, h ne kelletkezzenek újjabbak. És akk itt a nagy kérdés? Erre a célra nem elég olcsobb Vmi?muszály ennyi pénzt kiadni egy habzó vmiért? na mindegy én azt tapsztaltam,h tisztítás után olyan a böröm, mintha szappannal kentem volna át, azaz olyan szinten tisztít,és szárít mint egy szappan. Engem nem zavar, úgyis krémezek utána.(most kezdtem el használni, késöbb még írok, ha vmi nagy csoda történne!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

sargaeper

2013. december 18.

Nekem nem vált be a kombinált bőrömre. Durván kiszárított, és a pattanásaimmal nem igazán csinált semmit, több mint a fele megvan már egy ideje mert nem teszek több kísérletet vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

biki-ni

2013. augusztus 29.

Valamilyen ajándékcsomagba kaptam. Nem használtam el, talán mert nekem a krémes lemosók nem annyira tetszenek. Leszedte a sminket rendesen mindenhonnan, de maradt az a zsíros/bevonatos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

anett30

2013. július 17.

Sziasztok. Zöld arclemosót + hozzá tartozó tonikot (szintén a zöld - zsíros bőrre való) szívessen eladok jó áron. Több darabot kaptam - szívessen eladok belőle. Ha érdekel ide írj: lanett30@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Sucrose, Urea

A sóskaborbolya termésének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és bőrpuhító hatású összetevő. A termés cukrot, almasavat, egyéb szerves savakat, pektint, cukrot, C-vitamint, valamint különféle ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmaz. Az összetevőnek antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) és gyulladáscsökkentő hatást is tulajdonítanak.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.