Estée Lauder

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: despoina, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   5,8 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, hosszantartó, magasfényű szájfény az Envy termékcsaládból. Többdimenziós fényvisszaverő pigmentekkel dúsítja az ajkakat, miközben ápoló összetevői hidratálják azokat.

2800Ft-egyszer próbált-Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss
Ár: 2800 Ft (+500 Ft ajánlott postaköltség) , Eladó: szeliger
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Estée Lauder Pure Color Envy *470 Orchid Intrigue
Ár: 4000 , Eladó: Angel13
Állapot: próbált, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: FOXPOST+690
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 20.

Úgy tűnik, valamiért sikerül olyan EL vásárlásokat eszközölnöm, hogy mindig találok egy szájfényt is a választott szettben, hiába "tiltakozom" a szájfények ellen.
Most a 330 red extrovert került egy rúzs mellé, ami elsőre úgy tűnhet, hogy egy erőteljes narancs-pirosas árnyalat. Csak önmagában, rúzs és szájceruza nélkül használva - kellemes meglepetésként - éppen csak felerősíti a szánk eredeti színét, és természetesen ad egy szép fényt - aggodalomra semmi ok a szín miatt.
Ahogyan whitemerci is leírta, ez a szín is "ijesztget" egy adag mikrocsillámmal, ami szájon ennél az árnyalatnál már egyáltalán nem látszik (szerencsére). Valószínű, hogy ezek a miniatűr arany csillámok biztosítják a különleges fényt az ajkakon. Viszont sokunk fenntartással van az ilyen, csomagoláson átlátható csillámokkal szemben, nehéz elhinni, hogy nem fognak látszani. Mert a régi szájfények nem így viselkedtek.
Az Envy matt rúzsaimat ez a szájfény tette számomra hordhatóvá, már majdnem temettem őket, aztán bevetettem ezt a szájfényt, amit nagyon jól tettem.
Kicsit édes az íze, de nem parfümös, ami jó.
Hangsúlyozom, hogy nem vagyok egy szájfény rajongó, de ezt szívesen viselem.
Minimálisan érezni, hogy az ajkunkon van, ami nemhogy nem zavaró, hanem teljesen komfortos.
Már nemcsak hogy nem bánom, hogy összecsomagolták egy rúzzsal, hanem kifejezetten örülök neki. Az EL úgy tűnik, ennyi idő után is képes meglepni...
Ami pedig az árát illeti: egy rúzs, egy szájfény és egy szájceruza került volna picivel talán több, mint egy rúzs árába, de az EL-re 15+20% akció volt - azaz így bőven megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 20.

Kicsit édes az íze, de nem parfümös, ami jó.
Hangsúlyozom, hogy nem vagyok egy szájfény rajongó, de ezt szívesen viselem.

Lyne

2019. július 5.

Teljesen átlagos szájfény! Ha nem lenne ráírva, hogy Estée Lauder, szerintem senki nem mondaná meg, hogy egy felső kategóriás termékről van szó.. ugyanúgy pár óra múlva eltűnik a számról és semmivel nem tud többet olcsóbb társainál.. olvastam, hogy többen írták itt, hogy milyen ragacsos.. hát nem tudom, szerintem semmivel nem ragacsosabb, mint az összes többi szájfény.:)) sőőt, találkoztam már ennél jóval ragacsosabb szájfénnyel, uh nekem ez tök normális.:) Mindettől függetlenül, én szimplán a színe miatt vagyok oda, meg vissza érte, de mondjuk ezért nem adnék ki ennyi pénzt, viszont hihetetlenül olcsón jutottam hozzá itt az oldalon, egy irtó aranyos krémmániás jóvoltából!! És még valami..miután lekopik, hagy egy diszkrét arany színű kis konturt a számon, ami irtóra tetszik..!! <3 Elég nehéz így a pontozás, mert az eredeti árát nem éri meg, de annyira befolyásol a színe és hogy én milyen olcsón jutottam hozzá, hogy kövessetek meg, de én adok neki négy csillagot..najó nem, hármat, nem négyet...ahhjöööö..döntsön a józan ész: három dagi csillag!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

legallybrunette

2019. július 5.

Nem szoktam ilyen drága szájfényeket venni, pontosabban nem is veszek, mert rúzspárti vagyok. De nyárra megkívántam valami könnyedebb, gyorsan felkenhető rózsaszínes ajakkencét. Elolvastam a sok jó véleményt, neten kinéztem a Suggestive Kiss nevű rózsaszínt, és meg is vettem. Élőben pont olyan szép, mint a képeken, nekem ez a tökéletes rózsaszín. Nem túl babás, nem pinkes, nem sápaszt, nem hivalkodó, egyszóval hibátlan természetességet sugall. Nem tudom, milyen tartósságról beszélnek itt egyesek, én azt tapasztaltam, hogy semmivel sem tart tovább, mint egy olcsó, egy-két ezresbe kerülő fényecske. Sajna, nem tudok úgy enni, hogy vicsorogva a fogammal húzogatom le a villáról a falatokat, vagy két ujjal dobálom be a picányi falatkákat, nehogy a full smink károsodjon a fejemen, ezért megeszem a Glosst is, ha tetszik, ha nem.

De! Az állaga, hogy nem ragad (érzem, hogy a számon van, de nem zavaró), a csomagolás, hogy valóban nem keni össze az applikátor a tubust és önmagát (imádom ezért, mert a halálom a macsánkás, igénytelen sminkszer, amit nem lehet letisztogatni rendesen), az érzés, amit egy luxus szájfény használata ad, mindez feledteti azt, hogy egy étkezés alatt lejön a számról. Ezért öt csillag, ahogy az Envy rúzs is, ami szintén 80% csoda és20% parasztvakítás, mert szintén nem tartós egy tizesért. De hát ez van. Örülés, boldogolás, öccsillag.

Friss: Szerintem is átlagos. Meguntam, hirdettem, nem kellett senkinek, pedig már egy használt Essence árfekvésében árultam. Aztán próbáltam használni, de nagyon rúzsmániás lettem mostanában, idegesített a ragacsossága, amit azelőtt nem éreztem, a csillogása. Végül még félig sem fogyott el, berágtam és kidobtam a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 5.

mattmania

2019. június 19.

Csak is azért adok két csillagot mert imadom a színét de egyébként olyan undorítóan ragacsos és egyszerűen zavaró mikor felkenem hogy nem tudom hordani talán kétszer hagytam magamon de eddig 2 percnél nem volt tovább rajtam ha nagy nehezen ravettem magamat hogy na ugyan már ne toroljem le akkor igazából magától lejött nem is értem ezt a sok jó véleményt szerintem ez a termek szörnyű

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 19.

tara95

2019. április 28.

Megvan a fehér hasú, zöld hátú minden vásárban kapható gumibéka illata? :D na kérem, pontosan ez csap meg amikor kinyitom és viselem. Egészen érdekes egy high-end cucctól.

Shell game az enyém, ez egy gyönyörűséges barack szín, telenyomva arany csillámokkal. Meglepően erős egyébként, majdnem ugyanazt látom az ajkaimon mint a tubusban.

Bitang tartós az biztos, ivást simán legyűri, az evést is, órákon át fent van, ez abból ered, hogy olyan ragacsos mint egy légypapír. Vagy én szoktam meg az ajakolajok könnyedségét, nem tudom, de egy szeles napra hajzselének se rossz...

Kellemesen hidratál, ha beszívódik se tűnnek el a csillámok, ott maradnak szépen a számon (díjazom, hogy nem a homlokomon). Amúgy gyönyörűen mutat, még a holdat is visszaveri, örülök hogy megvettem, nagy kedvenc lett. Egy barackos rúzzsal csodás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Moncsika73

2019. március 8.

Végre egy szájfény ami nem ragad, nem tapad kellemes íze van, és csodálatosan pigmentált színek.
3 árnyalatot használok: fairy almond, berry provocative, flirtatiorus magenta. De ezek a szájfények is mint mindegyik nem tartós , gyakran szükséges utána igazítani. De nem ezért rajongunk a szájfényekért😊
Mindenképpen 5⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

Mindenképpen 5⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Villango

2019. február 27.

Én sem vagyok nagy szájfényes :) a mai világban mikor minimum szatén matt minden rúzs, de valahogy hozzákeveredtem, és egy barackos árnyalat birtokosa lettem.
Egyszerűen csodaszép. Tényleg nem ragad - nagyon -, de azért van egy kis szájfényes matériája. A saját ajkam színét emeli ki azzal h kicsit barackossá tompítja, eszméletlen szép a végeredmény vele. Mintha kicsit dúsítana is, de inkább csak a folyékony állag hidratálhat, sztem azt érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Helga28

2018. október 25.

Nem vagyok nagy szájfényes, de ezt nagyon szeretem. Nem ragacsos, ugyanakkor szájfényhez mérten tartós. Több színem is van, mind szépen pigmentált. Alapdarab nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

umpalumpa

2018. augusztus 6.

Akciós nesziből van az én Tempting Melonom is. A lány, aki felkente a számra mutatta. hogy ijesztően élénknek tűnik első blikkre, de lehet másképp is alkalmazni: csak vékonyan és akkor csodásan szépen kiemeli az ajak színét, ad egy kis fényt, hidratál és na, szóval gyönyörű. Akkor azt gondoltam a fene fogja elhasználni akármilyen szép, mert azért más érzés, mint egy rúzs és a '90-es évek óta nem használtam szájfényt. De talán csak szokás kérdése, mert megszerettem. Még mindig furi és ragadós, de a látvány miatt megéri. Lehet, hogy ez a picike el fog fogyni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

szeliger

2018. március 25.

350 Tempting Melon. A tavaszi neszesszer akció egyik szuper értékes terméke, kicsit kisebb kiszerelésben, mert csak 4,6 ml tartalmaz. A szájfények minden tulajdonságával, kicsit ragacsos, a rúzsokhoz képest hamarabb lekopik, ugyanakkor szép fényt ad a szájnak. A színe miatt nagyon szeretem, ehhez csak ráadás, hogy az ajkaim jól hidratáltak maradnak. Használatra érdemes termék, akár meg is venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate