Estée Lauder

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Csábítóan telt, lakkbőrszerűen fénylő színbe öltözteti az ajkakat az érzéki semleges árnyalatoktól a merész borvörösig. A rúzsok krémes fedését és a szájfények erős csillogását egyesítő, gazdagon pigmentált festék üvegszerű, érzéki ragyogást biztosít. Az Estée Lauder True Vision™ technológiája erős színhatást garantál, míg a többfunkciós polimerek a bőrbe zárják a nedvességet és egy védőréteget vonnak a színre, mely 6 órán át megőrzi a szín frissességét, intenzitását, és megakadályozza a ragyogás fakulását. Egy új, magas nedvességtartalmú formula hidratálja és kipárnázza az ajkakat. A felvitelt egy exkluzív, evezőlapát formájú üreges applikátor könnyíti meg, mely a közepén lévő harangformájú üregben tartalékolja a festéket, melyből aztán az ideális mennyiséget adagolja és dolgozza el precízen az ajkakon.

Limitált: Estee Lauder Pure Color High Intensity ajaklakk

despoina

2015. november 7.

Ez a termék egy CSODA kiemelve nagybetűkkel :)))
Nem tudom hogy van-e ilyen lista de ha lenne biztosan benne lenne az Estee Lauder top 5-ben.

Nagyon sűrű és krémes az állaga,az alsó és felső ajkakra egyetlen ecsethúzással elegendő festék jutatható. Kipárnázza az ajak felületét, igy eltünnek a barázdák és a ráncok ezáltal egy összefüggő krémréteget hagy maga után ami a száj körvonalait kihangsúlyozzák. Az összetételének köszönhetően feltölti és optikailag felnagyítja az ajkakat. A benne található fényvisszaverő pigmentek gondoskodnak a vízes lakkszerű hatásról. Több órát kibír igazitás nélkül, picit ragad de nem veszít a fényeségéből több óra után sem. A volumen hatásra színben hozzá illő kontúrceruzával rá lehet segíteni pluszban.
Én nagyon szeretem, elöszőr azt gondoltam hogy egy átlagos szájfényt vásároltam akciósan, de miután utána olvastam itt és kiprobáltam rájöttem hogy sokkal több mint egy szájfény. Nekem nincsenek vékony ajkaim, de ezzel a termékkel olyan hatást érek el mintha feltöltő olajat fecskendeztek volna az ajkaimba. A képen látható nude rózsaszínben van meg, ami egy multifunkcionális árnyalat a mindennapokra. Munkába, kikapcsolodáshoz, esti programhoz is megfelelő szín. Gazdaságos is mert alig kell belőle és a hatás órákon át kitart. Tényleg ennél jobb szájfényt keresve sem lehet találni. 8 ezer forint picit sok érte, én ennél olcsóbban jutottam hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Ez a termék egy CSODA kiemelve nagybetűkkel :)))

svivko

2014. augusztus 24.

Az egyik kedvenc szájra valóm, csak most jutott eszembe véleményezni, nem tudom, limitáltsága miatt kapható-e még.
6 ml tömör gyönyör -ha valaki szereti a vizes fényt, és a pigmentált színeket órákon át. Ez a termék ugyanis - végre, és hurrá! (a sok kamu marketingszöveg után felüdülés amikor azt kapja az ember amit vár, nem?) - pontosan azt nyújtja amit ígér.
Kitölti az ajkak barázdáit, s bár ráül az ajkakra, és nem egy könnyed viselet, de órákon át lakkszerűen csillog az ajkakon. Mindezt úgy, hogy nagyszerűen puhít & hosszútávon sem szárít.
Applikátorával pedig játszi könnyedség pontosan felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Applikátorával pedig játszi könnyedség pontosan felvinni.

BubuMaczko

2013. december 2.

Egyből két színben is megvettem, és nem bántam meg! Kicsit körülményes rúzs vagy balzsam fölé rétegezni, mert egy ideig ragad, és emiatt "kimegy a vonalból".
De ha egyszer a helyére kerül, órákig ott is marad. Pontosan ezt vártam tőle (főleg ennyiért)...
A színek gyönyörűek, természetesek, teltebbnek tűnik tőle az ajkam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

A színek gyönyörűek, természetesek, teltebbnek tűnik tőle az ajkam :)

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Triacontanyl PVP