Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: LucusNagy, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Naomi26

2015. május 16.

Szerintem selymesebb állagú, mint az átlag szájfények, bár a férjem szerint ugyanolyan ragadós. :)
Nagyon szépen pigmentált és a fényt adó szemcsék széppé teszik az ajkat. Bár erős színt mutat a fiola, felkenve meglepően kellemes hétköznapra i s használható színe van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Anthaval

2015. március 14.

A színe nagyon szép, csillog de nagyon visszafogottan, tavasz-nyári nappali sminkhez, jéghideg koktélok szürcsöléséhez tökéletes. :) Egyedül az illatával van problémám, nekem 15 perc múlva hányingerem lett tőle. Nagyon remélem, hogy összebarátkozunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Angi

2012. május 16.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt. 49-es árnyalatom van belőle, természetes hatású, de mégis különleges a pici csillámok fényétől.
Update: Nappali sminkhez napi szinten használom és azt vettem észre hogy estére nem kell már ajakbalzsam. Tökéletesen hidratál is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Mici

2012. május 1.

csillogó,kellemes,szép,nagyon szeretem ezt a szájfényt.Nekem a Frivolous Pink van,ami nagyon szép ajkakat varázsol,tuti veszek még belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

wishes

2011. december 8.

Az első szájfényem, ami egyáltalán nem ragad! Nekem a Mauve Light árnyalata van meg, ami egy nagyon szép, természetes színt kölcsönöz az ajkaimnak. Nagyon szép nappali sminkhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate