Estée Lauder

Ár:   18 360 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2014. december 30.

Ár:   18 360 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Fiatalos, lendületes és nagyon érzéki illat.

A Sensuous parfümök legújabb, 2011 augusztusában megjelent változata.

Ár: 800.- + posta , Eladó: agnes001
Állapot: Használt, Helyszín: Karcag, fizetés: Banki átutalás, postán maradó

Aquariusgirl

2020. július 17.

Én őt szeretem. Nem vagyok EL fun - rajta kívül nincs is másom a háztól - de vele jóba lettem olyannyira, hogy teljes üvegeset is vettem, méghozzá webáruházból!!! (ami nálam óriási szó, mert általában kivárok egy kihagyhatatlan ajánlatot) :-).
Nekem van kókusz-krém-megfa-megpézsma-megpúder, nagyon nyári illat. Szereti a meleget, lágyítja nagyon. Huncut egy jószág, mert olyan, mintha hamar elillanna, de ott van ő ám és lehet is érezni és elég is nyári parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 17.

alizee

2020. január 4.

azthiszem elöttem már mindent leírtak. nagyon finom krémes fás, kicsit kókuszos az elején, aztán, hogy hova tűnik az illat 5-10 perc múlva azt nem tudom (bőrön és papírcsíkon egyaránt). találkoztam már illékony parfümmel de ez rekordot döntött, emiatt számomra értékelhetetlen pedig annyira kíváncsi voltam rá, szomorú vagyok :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Noncsika12

2019. március 20.

Mintát rendeltem belőle. Szagolgatom, szagolgatom minden nap. Hamar elillan, de ezt mar itt többen is írtátok, és sajnos így igaz 😕.. Elég bőrközeli, kellemes, nem tolskodó, kókuszos, tusfürdős... Nagyjából ennyit tud és közel sem az én illataim közé tartozik... És mégis szeretem. Megfogott a kis visszafogott stilusaval, a bájosságával, a nyári hangulatot idéző illatával. Egyértelműen kell nekem! ☺️
Alkalmakra nem fújnám fel, mert a hatósugara a tartósságával van egy szinten, de hétköznapi bújósnak és rohanós napokon is megállja a helyét. Csak az a fránya tartósság... 🤔 Hmm hmm.... Páromtól kérdeztem egy órával felfújás után, hogy mi a véleménye a parfümről ami rajtam van... Azt kérdezte : miért, van rajtad parfüm?! 😂 Na mindegy azért megveszem, mert ugy érzem kell 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Phoenix19

2018. december 28.

A Sensuous családból ezt az illatot ismertem meg legkésőbb. A Sensuous és a Sensuous Noir között érezhető egy picit a rokonság, de a Nude teljesen kilóg közülük, minden téren. Egy igazi kakukkfióka. Volt egy kisebb üveggel, használgattam, de olyan gyorsan elillant rólam, hogy kerestem az illatot. Nagyon erőtlen illat, gyorsan eltűnik, biztos van akin tartós, rajtam egyáltalán nem. Az illatát tekintve én nem érzem naptejesnek, kókuszosnak, biztos vagyok benne, hogy nagyon nem kompatibilis a bőrömmel, mert rajtam faforgács, faragott fa vagy valami ilyesmi illatot produkál. Se púder, se kókusz, se naptej. Én rajtam sajnos olyan semmilyen, beazonosíthatatlan illat, ami még illékony is. Az értékelésem kizárólag azt tükrözi, hogy rajtam hogyan viselkedik ez az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

Yeticica

2018. november 21.

Újabb negatív kritika következik tőlem.
Ez az illat nem parfum. Testpermet talan. Hatosugar nulla (0.5 cm).
Az elejen van egy eroteljes muanyag/play doh szaga, ami engem nagyon zavar, es nagyon zavart a TF Orchid Soleil-ben is. Ugyanazt az akkordot erzem itt is. Kokusz az van, nem is a rosszabbik fajtabol es nemi puderesseg, finoman, ovatosan.
Eloszor 1 csillagot szantam neki de vegul csakis a leszaradas miatt 2 lesz belole. Csak az az egy bibi van, hogy mire leszaradna, el is tunik a nagy kodos semmibe. A Nivea kek testapoloja tovabb illatozik rajtam, es az meg apol is. Na.
Kedves Estee Lauderek, ezt komolyan gondoltatok?? 😢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Újabb negatív kritika következik tőlem.
Ez az illat nem parfum. Testpermet talan. Hatosugar nulla (0.5 cm).
Kedves Estee Lauderek, ezt komolyan gondoltatok?? 😢

fairynorah

2018. október 6.

Fiatalos, lendületes, érzéki? 😃 Nekem soha nem jutnának ezek a jelzők eszembe, majdhogynem az ellenkezői... Rajtam ez az illat kifejezetten babaillat. Az az igazi rózsaszín puhaság, és végre úgy púderes, hogy nem szúr, mint a többség. Kellemes kis komfortillat, el tudom képzelni, hogy (ha nem is mindennap) ez után sóvárogjak. (mintám van) A tartóssága sajnos nem az erőssége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Kisangyalcsillag

2018. július 14.

Nem ismertem eddig ezt az illatot. Egy kedves KM-ás lánynak köszönhetően ez ma már nem így van. 😊
Felfújáskor érzek egy minimális citrus illatot, ami hamar eltűnik.
Utána egy kókuszos, naptejes testápoló illat marad. Ami nem baj..😊tetszik. Nagyon finom ,pihe puha,nőies leszáradása van. Édes illat, de nem bántóan. Nekem nyárra kicsit talán sok😊😊😊, bár a naptej feeling miatt beillik a nyárba...én mégis inkab hidegben tudom elképzelni, úgyhogy ki fogom próbálni majd télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Felfújáskor érzek egy minimális citrus illatot, ami hamar eltűnik.

csakmoni

2018. május 28.

Az üvege tetszik, de rettentő kókuszos az elején, meg is bántam, hogy felfújtam. Majd finom borsos-fás-krémes egy kis ideig, ezt a részt elszagolgatnám szívesen, de egyszer csak eltűnik rólam. Kár, a leszáradása finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

via0408

2018. május 13.

Igazi nyári illat. Engem sokkal jobban emlékeztet testápolóra, mint naptejre. A kókusz krémesíti az összhatás, a citrusoktól nem csúszik át soha az émelyítő kategóriába, és bár édes (végül is van benne méz, vanília, borostyán), egyáltalán nem túl édes. A bors a fejjegyben az első pár percben elég intenzív (szinte már kapros), de szerencsére ez hamar tova lebben (már csak azért is, mert a kapornak a gondolatát sem szeretem), menet közben kikacsintanak a virágok, a végén pedig csak egy bőrközeli krémes-fás illat marad vissza, ami meglepően púderes hatást kelt. Ebben a forróságban nagyon kellemes ez a kompozíció - olyan, mint amikor a napozás után bekened a forró bőrödet kókuszos-mézes testápolóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Luna1024

2018. április 14.

Hónapokkal ezelőtt próbáltam utoljára az egyik parfümériában - papíron -, és azóta vágytam rá. A héten meg is vettem egy kedves lánytól, kezdésnek kb. 10 ml vagy kevesebb mennyiségű üveges maradékot, és őszintén: áldom az eszem, hogy nem teljes üveget vásároltam! Egészen más, mint amire emlékeztem, vagy csak annyi történt, hogy az én bőrömön működik másképp, mint a papíron (*hüpp-hüpp*...). Papíron az egyik legfinomabb, leglágyabb illat volt, amit valaha éreztem: szinte simogatott, mint a selyem, akár egy nagyon-nagyon lágy, enyhén édes, kókuszos-szantálos, krémes testápoló. Bőrön sajnos van benne valami meghatározhatatlan, már-már idegesítő akkord, ami nem tetszik. Azt hiszem, rajtam a bors illata jön elő a kókusz és a szantál mellett, és ettől kicsit fűszeres, én pedig nem szeretem a fűszeres illatokat. Púderes is, jobban, mint kellene, vagyis inkább jobban, mint ahogy én szeretném... Egészében nézve sajnos közel sem annyira lágy és nőies illat, mint amire emlékeztem, néha egyenesen bántónak és disszonánsnak érzem. :( Az üvege szép, letisztult, sőt érdekes, de rajtam a tartóssága és a hatósugara is teljesen vállalható! Mivel én kifejezetten kókusz-dominánsnak érzem, én is nyárra tudom elképzelni, akkor talán sikerül nekem is előcsalogatnom azt a fincsi naptej-illatot, amit a papíron éreztem, de igazából - a megfelelő személyen - az év bármely szakaszában viselhető illat lehet.

Úgy érzem, hozzám egyébként nem is illik, így bár ezt a kevéske mennyiséget nem adom el, teljes üvegre biztosan nincs szükségem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Anise Alcohol