Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Ez a krémes arctisztító új érzést ad a száraz bőrnek. Nedvességben gazdag habbal gyengéden, mégis hatékonyan tisztít. Megőrzi a bőr nedvesség védelmét hidratálókkal és balzsamokkal. Nyugtató növényi keverékkel megnyugtatja és puhítja a bőrt.

madaras

2014. július 17.

Két hete használom,csak ennyit mondok -fantasztikus-nyugtatja a bőrömet,nagyon jó az illata,és ami a legjobb nem szárít. Bátran merem ajánlani,megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

szonnyus

2014. április 1.

Fantasztikus illat es habzas, nem szarit, keves is eleg, imadnivalo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Fantasztikus illat es habzas, nem szarit, keves is eleg, imadnivalo

eperjeske

Korcsoport: >54
2013. december 6.

Igazán meglep és egyben sajnálom, hogy nekem ennyire más tapasztalatom van ezzel a készítménnyel, mint az eddigi véleményezőknek. Igaz, eleve nem nagyon szeretem a habzó arclemosókat, jobban kedvelem az arctejeket, de ezt ajándékba kaptam egy vásárlás mellé, ezért használtam. Már az a furcsa állaga sem tetszett, ez a félig krém, félig arcradír, amit még haboztassak is a bőrömön, utána pedig kicsit nehéz lemosni. Az illata sem kellemes nekem. Alig vártam, hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 6.

csalii

2013. június 25.

Nagyon jól tisztít, mindent leszed az arcról. A bőrömet sok száraz bőrre való arcszappan is kiszárítja sajnos, de ennél nagyon kellemes meglepetés volt, hogy egyáltalán nem szárít! Lemosás után pedig nagyon jó érzés, tökéletesen tisztának érzem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

cirmok

2013. május 21.

Felváltva használom a kék tubusossal (Perfectly Clean Splash Away), és mindkettőt szeretem. Inkább száraz/vízhiányos bőröm van, mintsem zsíros, így inkább ezt, a rózsaszínt kellene használnom, mégis inkább a kéket részesítem előnyben: ennek a rózsaszínnek sokkal intenzívebb illata van, amannak picit frissebb. Egyik sem szárít (!), mindkettő nagyon jól tisztít és tényleg van ápoló hatásuk. A 30 millis tubust hónapok óta használom esténként, nagyon kevés elég belőle, meg fogom venni a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Judiit

2012. november 20.

Nagyon megszerettem én is ezt a tisztítót. Mint már a többiek is írták, elég egy kis borsszemnyi és minden szennyeződést, sminket leszed az arcról. Eléggé érzékeny a bőröm, de semmi irritációt nem okoz. Picit mintha hidratálna, ahogy a neve is mutatja. Csak az ára miatt nem veszem meg újra, illetve mivel egy másik termék jobban megtetszett. Ez is Estée Lauder , a Take it away.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 20.

chyork

2012. május 10.

A normál/kevert bőrre való Perfectly Clean verzióját használom és nagyon elégedett vagyok vele. Tényleg egy borsószemnyi elég belőle, s már ekkora mennyiség is teljesen leszedi a sminket, szennyeződéseket. Amikor használat után áttörlöm az arcom tonikkal, szinte teljesen tiszta marad a vattakorong. További előnye, hogy sok más kombinált bőrre való termékkel ellentétben nem szárítja, marja erősen az arcot. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Linca

2011. december 29.

Télen nálam ő a favorit! Kellemes illatú, jól habzik,a bőrt nyugtatja. Csak egy icipici kell belőle, így egy tubus nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 29.

andrea.horvath79

2011. december 27.

Már három hete ezt a krémes, kellemes illatú lemosót használom és tökéletesen elégedett vagyok vele. Minden ígéretét betartja, tisztítja, nyugtatja, puhítja a bört. Söt, még a szemfestéket is leviszi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 27.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Dipotassium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-40, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Sucrose, Urea

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.