Estelle & Thild

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nooora, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Biocleanse eltávolítja a szennyeződéseket és védi a bőr természetes hidratáltságát a forradalmian új, többfunkciós tisztító hatással. A Biocleanse bőrápolási rendszer egyedileg tervezett, annak érdekében, hogy eltávolítsa az elhalt hámsejteket és szennyeződéseket, felfedve az egyenletes, selymesen sima arcbőrt.

Fő összetevők:

• Fekete bodzavirág kivonat, amely bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő tulajdonságokban gazdag.
  • Aloe vera kivonat, gazdag nedvességmegkötő összetevőkben, ami növeli a bőr hidratáltságát.
  • Természetes tenzidek kókuszból: gyengéden tisztító hatóanyag, amely feloldja a zsírt, szennyeződéseket a tiszta arcbőrért.

e.m.e.s.e

2018. április 25.

Az arclemosó, amit nem tudok anélkül használni, hogy ne a nagymamámra gondoljak. :) Ha mást nem is köszönhetnék neki, már csak a nosztalgia miatt is magas pontszámmal értékelném. Egészen hasonló az illata, mint amit a csodaszép nagymamám füdőszobájában lehetett érezni. Már sok-sok éve nincs közöttünk, de még mindig emlékszem az illatra. Amikor először használtam az arctisztítót, megkönnyeztem. (És nem azért, mert a hab belement a szemembe. :))
Egyébként számomra kifejezetten kellemetlen ez a savanykás illat, de a nosztalgikus kötődés felülírja.
Maga a termék nagyon szuper, oda meg vissza vagyok a bőrömre gyakorolt hatásától. A hab állagú arctisztítók kategóriájában utoljára a Natura Siberica termékéért rajongtam ennyire.
Este a Decléor micellás olajjal való tisztítás és öblítés után használok 3 pumpálásnyi adagot. Tökéletesen tiszta és puha lesz tőle a problémás, de érzékeny arcbőröm, szárítani egyáltalán nem szárít.
Azzal nem értek egyet, hogy nagyon kedvező az ára, persze ez egy szubjektív szempont, de a 6990 Ft-os árat nem tartom kedvezőnek, főleg, hogy a hab állagú arctisztítók nálam sokkal gyorsabban fogynak, mint a zselés, habzó lemosók. (A Natura Siberica szintén remek terméke 3000 Ft alatti áron szerezhető be, és az új csomagolású példány már nem 150, hanem 170 ml-es.) Ettől eltekintve bátran merem ajánlani mindenkinek a terméket, mert valóban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Nooora

2017. január 19.

Az egyik legjobb habos arclemosó amit eddig próbáltam!
Mostanában igyekeztem nem szokványos arclemosókat (tej + tonik vagy micellás arclemosó) használni, ezért a habokkal és olajokkal ismerkedtem.
Ennek a márkának nagyon meggyőző volt a története, az organikus jellege, szép a csomagolása, bár némelyik terméke nekem túl cifra dizájnú. Ez a hab még az elfogadható mértékű díszítésbe és színvilágba esett, így kipróbáltam.
Nagyon kellemes, üde, növényes illatú, a hab pont megfelelő állagú, nagyon szépen tisztít és az arcbőr sima, puha lesz utána.
Egyedül arra kell figyelni, hogy - szemben a micellás vizekkel - ezt a használat után még vízzel pluszban le kell öblíteni.
Szóval nagyon tetszett, az ára is nagyon kedvező, így érdemes vele megismerkedni, mindenkinek szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 19.

Az egyik legjobb habos arclemosó amit eddig próbáltam!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice