Esthetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2012. július 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorssá teszi a körömlakk száradását,gyönyörű fényt ad a lakknak.

kalinka

2013. november 26.

Régóta használom, könnyebben szárad tőle a lakk, valóban egyenletesebbé teszi a körömfelületet. Egyetlen hibája, hogy ha nem kenem elég gyorsan/ügyesen, akkor felszedi az alatta lévő körömlakkot, ami élénk színeknél zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

trix

2012. július 5.

Néhány hete vásároltam,meg vagyok vele elégedve.A lakkozás szuper gyorsan megszárad,gyönyörű fényt ad.Ami még nagy pozitívuma,hogy szép egyenletessé varázsolja a körmöm felszínét,ami nekem alapra sajnos elég csíkos.Mindez 620 Ft-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isobutyl Acetate, MEK, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)