Estrea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   illatszer boltok, drogériák, patikák, online, Bijo, Mediline, Béres Egészségház   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balzs.simon, Módosítva: 2015. június 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kamilla tartalma révén gyulladáscsökkentő és nyugtató hatású arckrém, mely pótolja a bőr nedvességtartalmát. Érzékeny bőr ápolására ajánlott. A kamilla bőrön alkalmazva gyulladásgátló hatású, olyan antibakteriális összetevőket tartalmaz, amelyek elősegítik a fertőzés megszűnését.

KaradyAnn

2018. május 14.

A bőröm még nem igényel komolyabb ránctalanítást vagy nagyon mély hidratálást, ezért évekkel ezelőtt ezzel a krémmel indított anyukám útnak, mint ami első arckrémnek megfelel. És tényleg remekül végzi a dolgát. Szépen beissza a bőröm és hidratál. Az ára pedig nagyon pénztárca kímélő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Debreczeni

2017. december 20.

A selyem proteines testvére olyan mintha gyógynévényes natúr krém lenne, ehhez képest ez nekem alkoholos és mű illatú. Emellett ragacsos csúszós, nem szeretem. Az előbb említett testvére mindennek ellentéte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Milva07

2017. december 7.

Ezt a MAGYAR, filléres csodát mindenkinek ismernie kéne. Párom használja, nagyon meg van vele elégedve, mert a borotválkozás miatt mindig megviselt bőrének megnyugvást ad.Férfiaknak is vállalható illat, szép összetevők és nevetségesen olcsó ár. Vegyétek és használjátok! :) (Ez itt lehet a reklám helye, ugye?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

Marta60

Korcsoport: >54
2017. augusztus 29.

Végső kétségbeesésemben, szinte véletlenül vettem le a polcról ezt a krémet. Az arcbőröm régen kevert típusú volt, de most - egy hosszú, több hónapos kemoterápia után - rettenetesen kiszáradt, gyulladt, vörös lett, még a szemhéjam is hámlott, a kezemen előjött az ekcémám, sebes volt és nagyon fájt. Pár napos használat után csodát tett: az arcbőröm már szinte normális, a kezemről pedig elmulasztotta az ekcémát. Előtte sokféle - jóval drágább - krémekkel, kenőcsökkel is próbálkoztam, de ez a krém mindegyiket felülmúlta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

erikaasszony

2017. július 15.

Eleinte tetszett, de az én zsíros, kissé problémás bőrömre nem az igazi. Túl sűrű, nem jó érzés,ha felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

zsuzsu92

2016. május 22.

Nagyon szeretem! Szerintem veri akármelyik márkás krémet!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Nagyon szeretem! Szerintem veri akármelyik márkás krémet!! :)

monique001

2016. április 16.

Nagyon jó! Parabénmentes is, jó illatú is, jól is hidratál. A szemem alá is ezt kenem, már nem is veszek külön szemránckrémet, elég egy ilyen kiváló termék az egész arcra plusz nyakra. Pattanásokat is kezeli a kamilla. Az ára meg egyenesen első osztályú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 16.

Mili88

2016. január 20.

Ár-érték arányban kiváló(most vettem 330ft-ért...),nagyon-nagyon száraz az arcbőröm,de gyorsan helyretette,szuperül hidratál és nem is csíp.Ahhoz képest,hogy vastagon kenem be vele az arcom gyorsan fel is szívódik.Tuti,hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

NkunniT

2015. október 16.

Sajnálom, hogy nem találtam meg hamarabb ezt a terméket.
Igaz T vonalban zsírosodik a bőröm (ezért azt hittem nem lesz jó) de az almácskáknál száraz,vízhiányos és néha az egész arcom hámlik.Hiába használok börradírt.Szóval szörnyű.
5. napja használom és fantasztiku.
Este bekenem egy alapos arc tisztítás után.Kicsit nehezen szívódik be, de nem vészes.Illata nekem kellemes.
Puha lesz a bőröm nagyon és reggel is olyan még. Azóta nem volt,hogy hámlana valahol az arcom.Ráadásul még egy pattanás sem jött ki tőle.Meg azt vettem még észre,hogy a pirosságot enyhíti.(a kamilla ereje) 😊
Nevetséges,hogy egy 400Ft-os krém többet tud mint bármelyik más.(amiket eddig használtam)Biztos,hogy újra vásárolom.
Imádom!!!Csak jót tudok róla írni.
Nagyon örülök neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Sajnálom, hogy nem találtam meg hamarabb ezt a terméket.
5. napja használom és fantasztiku.
Imádom!!!Csak jót tudok róla írni.
Nagyon örülök neki.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.