Estrea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kamilla arckrém érzékeny bőrtípusra. Kamillakivonat tartalma révén gyulladáscsökkentő és nyugtató hatású. Pótolja a bőr nedvességtartalmát.

repcsi23

2013. október 13.

Az illata nekem tetszik, az állaga valóban kicsit túl zsíros, ezért kevés kell belőle. Én inkább éjszakára szeretem, reggelre jó puha lesz tőle a bőröm, és frissebbnek is látom tőle.
A pattanásokra is jó hatással volt, elég hamar eltűntek miután elkezdtem használni. Engem emlékeztet az Aqua Csalános krémjére azzal az eltéréssel, hogy a doboza szebb, könnyebben nyitható, jobb az illata. A pattanásokra gyakorolt hatását tekintve még nem ítélek elhamarkodottan, mert abban eddig az Aqua volt a legyőzhetetlen nálam.
Illetve árban is hasonlóan olcsó, 349 Ft-ért vásároltam. Ha meggondolom magam majd módosítok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

angie91

2013. március 24.

Zsíros krém, de hamar felszívódik, kevés is elég belőle, így sokáig elég és ha nem is a legjobb krém amivel eddig találkoztam, de ár-érték arányban kimagasló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak