Estrea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   illatszer boltok, drogériák, patikák, online, Bijo, Mediline, Béres Egészségház   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balzs.simon, Módosítva: 2015. június 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nagy koncentrációban tartalmazza  a bőr újjáépítő, fiatalító hatóanyagokat. Kisimíthatja és feltöltheti a ráncokat. Színezék mentes.

Az elasztin, a rugalmas kötőszöveti rostok fehérjéje. A bőr kötőszöveteiben 2-5%-ban fordul elő. Az öregedés folyamán az elasztinrostok hidrofób csoportjaira lipidek rakódnak, Kálcium és Magnézium tartalmuk növekszik, a rostok megvastagodnak, merevebbé válnak, csökken a vízfelvevő képességük, ennek következménye a ráncosodás. A krém használatával a bőrbe szöveteibe elasztin jut, mely segíti megtartani a bőr vízfelvevő képességét.

pzs14

2019. november 9.

Egyelőre kéz- és dekoltázsápoló-krémnek használom. Fantasztikus!! Pedig a kezemet sikerült meggondolatlanul szanaszét szárítanom (nagytakarítás + áztatás-mosás gumikesztyű nélkül...).
Ez a krém már elsőre is jólesett a kezemnek (akkor rengeteget szívott fel belőle a bőröm) - kb. 3-4 nap alatt pedig pihe-puhára helyrehozta. A ránctalanító hatása miatt jobban néz ki a kezem, mint a nagytakarítás előtt :D Azóta reggel-este rendszeresen használom.
Közben nyakra és dekoltázsra is kenem esténként - az a terület is hálás érte.
Arcra még nem kentem - oda ennek a márkának a szemránckrémét (is) használom: fantasztikus!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 9.

Közben nyakra és dekoltázsra is kenem esténként - az a terület is hálás érte.

timi25

2019. május 31.

Nagy szeretem. Jó ránctalanító hatású. Ára verhetetlen. Valamint magyar. Frappáns, egyszerű dobozban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Jece

2018. május 30.

Régóta kerestem a mosolyráncaimra valami ránctalanító krémet és végre megtaláltam.
Egyszerűen felfoghatatlan, hogy mennyibe kerül ez a számomra szuperkrém.
Pár használat után láttam az eredményt - csodákra ez sem képes természetesen, de látszik, hogy használ. Nem csak a ráncokat halványítja, de hidratál is - aminek főleg télen vettem nagy hasznát. Könnyen beszívódik, rugalmassá teszi a bőrt. Nappalra is és éjszakára is ezt használom. Többször újra vettem már és melegszívvel ajánlom mindenkinek, főleg ennyi pénzért. Egyszerűen imádom, az állagával és illatával együtt.
+ pont, hogy Magyar termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Egyszerűen felfoghatatlan, hogy mennyibe kerül ez a számomra szuperkrém.
+ pont, hogy Magyar termék! :)

typical

2018. május 18.

Három arckrémet rendeltem a márkától (aloe & rózsa), ez tetszett a legjobban. Nem vettem észre, hogy bármennyire is ránctalanítana, de jól beszívta a bőröm, még hidegebb időben is kibírtam vele a napot anélkül, hogy húzodott vagy kiszáradt volna. Reménykedtem, hogy csodaszerre találok benne vagy valamelyik társában, mert az ára nagyon jó, de annyira nem kápráztatott el. Pozitívum, hogy szemkörnyékre is lehet kenni, nem csíp. Könnyed állaga van, picit olyan "habos". Ami nem igazán jött be, az az illata, nagyon mű.
Négyest kap, mert problémát nem okozott, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Négyest kap, mert problémát nem okozott, de nem fogom újravenni.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.

Cholesterol eo I eu 0 0