Eszterkrém

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja a sminket, a felesleges faggyút, szennyeződéseket, leviszi a gyulladásokat. Alapos és kíméletes.

"Szappan helyett, egy kíméletes és bőrbarát cukortenzidet hívtam segítségül, hogy tökéletesen tiszta legyen a bőröd. 3 féle gyógynövénytinktúrát keverek hozzá, hogy nyugtassa, gyógyítsa bőrödet, és az esetleges gyulladásokat mérsékelje. (kamilla, zsálya, citromfű) Ezeken kívül aloe verát is teszek hozzá, mert ez egy igazi csodaszer minden bőrtípusra. Erősen hidratáló, hegesítő, nyugtató és regeneráló hatóanyag. Elpusztítja a baktériumokat, vírusokat és gombákat, ráadásul csökkenti a gyulladást is… Mindezt a hatást egy jól célzott illóolaj kompozícióval tettük teljessé."

Vegán termék, állatkísérletektől mentes.

Liara0826

2020. július 29.

Régóta kerestem géles arctisztítót és sok keresés után ezt választottam. Nagyon szeretem a magyar natúr kozmetikumokat és az Eszterkrém termékek nagyon jónak tűntek. A géles arctisztító után én tonikot is tőlük használok és nagyon jó érzés a bőrömnek ez a kombináció. Ez az inci és csomagolás ilyen jó áron megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.