Etro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   Le Parfum

Gyönyörű színek, világos árnyalatok a kasmír mintájával, melyek élénken ábrázolják a Maharadzsa palotájának pompáját és ragyogását.

A Rajasthan akkordjai: citrom,damaszkuszi rózsa, mandula, szegfűbors, labdanum, fehér pézsma

Etro Rajasthan FÚJÓSOK
Ár: 2000-, 3900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)

GlamourAndStyle

2015. május 21.

Az előttem szólók tökéletesen rávilágítottak a lényegre: a bódító, füstös, fűszeres indiai álomvilágot kár keresni benne. Mégis, felejthetetlenül szép és puha illat, ami határozottan érezteti jelenlétét.

Az első perctől kezdve "megvolt közöttünk a szikra", a bőrömön kipróbálva pedig kiderült, a kémia is igen jól működik. Nem mindent elsöprő, elvakult szerelem ez, de szépen csendben bele tudnék szeretni, ha ő lenne a mindennapi kísérőm. Mert lehetne. Könnyű őt hordani, mégsem válik megszokottá, nem varázsol belőlem ragadozó bengáli tigrist, de sejtelmes indiai hercegnőt igen.
Indiának van egy mesevilágba illő, varázslatos oldala Taj Mahal-lal, lótuszvirágos vízikertekkel és a már fentebb említett hercegnőkkel. Imádok illatokat helyekhez kötni és ha erre a szép oldalra asszociálok, simán el tudom képzelni, hogy ez az illat lengi be a levegőt. Az üvegére pedig csak elég ránézni, ha még nem győzött volna meg eléggé a tartalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Begoca

2014. december 15.

Gyönyörű üveg, gyönyörű illat, mint általában az etro illatok. Egyetlen, de komoly probléma van velük, nagyon nem tartósak. Pedig ennyi pénzért nem ezt várná az ember..
Csak 100 ml-es kiszerelésben kapható a többi etróval ellentétben, de már értem miért: folyamatosan kell locsolnod magadra, hogy érezni lehessen. Ennek ellenére beszerzek egy üveggel, vagy a Paisley-ből...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

Joe

2013. szeptember 12.

Hajlamos lennék az émelyítő füstölőkre asszociálni, de nagy kár volna! Távolról sem az a világ. Nagyon finom,különleges illat és kifejezetten tartós is. Sajnos rajtam olyasmire száradt le, mint amilyennek Anyukámon éreztem Jimmy Choo-t. Csodásan indult, de meggyőződésem, hogy máson úgy is folytatódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Geraniol, Citral