Etude House

Ár:   $1.30   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: justmybrightlife, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   $1.30
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

0,2 mm anyagvastagságú, manuka mézet tartalmazó fátyolmaszk, mely gazdagon hidratálja a bőrt.

im

2018. április 22.

A Whamisa rózsás tonikkal fújtam be az arcom, aztán csak néztem, hogy már a kibontáskor dőlt a csomagolásból a krémes esszencia. A maszk valóban nagyon vékony, óvatosan kell szétszedni, de aztán, a bevágások hiánya ellenére (vagy épp amiatt?) nagyon könnyen fel tudtam tapasztani. Az illat nem erős, engem nem emlékeztetett mézre.

Általában olvasni szoktam maszkozás közben, persze észrevenném, ha például tűrhetetlenül csípne valami, de azért ilyenkor nem a maszkra figyelek minden idegszálammal. Most mégis feltűnt, mennyire kellemes ez a krémes érzés: nem hűtött, nem párolgott annyira, mint más maszkok.

A 20 ml esszencia tetemes része az arcomon kötött ki, a tasakban nagyon kevés maradt. Testápolós kenekedés közben szépen beszívott minden maradékot a bőröm, feltöltött lett, nem is kentem mást, csak szemkörnyékápolót. Az ilyen darabokért szerintem már érdemes fátyolmaszkozni, kísérletezni.

Az INCI-ben nincs parfüm, cserébe ott vannak az illóolajok, engem pedig lehet, hogy a kókuszolaj-származék “vezetett meg”. Teljesen szubjektív ez a fátyolmaszkozós műfaj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

bebuska94

2017. december 3.

A napokban, hogy bejöttek a mínuszok, az arcom teljesen kiszáradt. Ezért keresni kezdtem a maszkjaim között és reméltem a gazdag hidratálás teszi majd a dolgát. Nagyon tetszett, hogy nincs jellegzetes szaga (nem vagyok odáig a mézért) és "krémes állagú" fátyolmaszk volt. 20 perc után is még bőven volt benne esszencia, és a tasakban is, amit még tervezek felhasználni. Sajnos reggelre nem javult a helyzet.. pedig mondhatom csodát vártam tőle.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az indiai tömjénfából kicsipázó és megszáradó nedv, más néven a tömjén, melynek hatóanyaga a boswellin-sav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, bőrkondícionáló és filmképző hatású összetevő és illatanyagként is használatos. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és serkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.