Etude House

Ár:   $7.80   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $7.80
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ultra-hidratáló, nyugtató és frissítő zselé száraz, pikkelyes bőrre, Jeju szigetéről származó aloéval.

n_adry

2019. június 15.

Idén próbáltam ki először mivel a termék amit évek óta használok nehezen beszerezhető. Hamar beivódott a bőrbe nem hagyott ragacsos érzetet maga után, kiváló bőrnyugtató. Valószínűleg maradok ennél a terméknél, jobban bevált, a leégett bőr fájdalma a bekenés után hamar elmúlt teljesen, másnapra szépen bebarnult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

ReiHUN

2019. március 21.

Első aloés gélem, színtelen-szagtalan, szép összetevőkkel. Az arcomra nem vált be különösebben, de még használom rá alkalom adtán, műtéti sebemet kenegetem vele fürdés után illetve szőrtelenítés után használom, teljesen jó. Ha nyárig kitart, majd bőrnyugtatóként tök jó lesz. Én sem szeretem a sok légbuborékot a tubusban és az állagot, de ettől függetlenül praktikus csomagolás! :) Hidratáló hatása szinte nincs is, v csak az én bőröm hamar beszívja. Én sem fogom újra venni vszeg, majd más terméket is kipróbálok még, ami hasonló! De én sem bánom összességében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Zoska

2019. január 20.

A legkedvesebb aloe zselém, korábban a Benton verzióját használtam, de ár-érték arányban ez sokkal jobban megéri. Testre nem nagyon használom, csak irritáció vagy napégés esetén, viszont arcra nagyon klassz. Mikor a soklépéses rutin és a nehéz krémek fölé kenem, akkor is gyorsan beszívja a bőröm, azt a pici plusz hidratálást biztosítja, amire még szükség lehet. Ha leszedem a sminket, de még nem krémezem be az arcomat délután, akkor is nagyon jól jön, kicsit felfrissít, nyáron a hűtőben tartva különlegesen kellemes élmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

tara95

2018. május 9.

Nekem nagyon bejön, igazi csodaszer az aloe a bőrömre és a hajamra. Mindenmentes, olcsó, multifunkiciós, tetszik :)

Közben marad a csillagok száma, de értem a panaszkodást az állaga miatt. Nekem se tetszett, de nagy előnye ebből adódóan hogy nagy mennyiséget is elnyel az arcom anélkül, hogy ragacsos lenne, tehát megvalósult az eredeti terv, kiváltja a nyári hidratálókrémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Emiii

2017. szeptember 30.

Szőrtelenítés utánra vettem, de arra nem vált be. Hidratáló hatását én nem éreztem, egy óra elteltével testápolóért kiáltott a bőröm. Kicsit "szagos" is volt, de ez hamar elillant, így nem tudom hibaként felróni. Az mindenképp jó, hogy tubusos, viszont sűrűbb az állaga, mint a tégelyes aloe géleknek, így a vége felé már ütögetni kellett, hogy kikönyörögjem a tubusból. No meg aztán ott voltak a jókora légbuborékok is... lehet, hogy mégiscsak jobb az ilyet tégelyből kihalászni?
Újra venni nem fogom, de nem bántam meg, hogy tettem vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Újra venni nem fogom, de nem bántam meg, hogy tettem vele egy próbát.

_zsulu_

2017. március 1.

Én már több aloe gélt használtam, többek közt ezt is. Ebben azt szerettem, hogy nincs illatosítva, praktikus a tubusos verziója, korrekt az ára, viszont ami negatívuma, hogy picit vizesebb állagú, mint amiket eddig próbáltam. Az összetevői szépek, de valóban nem hidratálónak való. Mi szőrtelenítés utáni, napégés utáni , és pikkelysömörös bőrre használjuk főleg, ezekre pedig tökéletes ez is, mint minden aloes cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Irish

2016. október 22.

Még nem használtam más aloe-s terméket, így összehasonlítási alapom nincs, de nem érezném, hogy annyira hidratálna... epilálás után alkalmazom, megnyugtatja a bőrt, de semmi több. Pár óra elteltével "normál" testápolót kell használnom, mert száraznak érzem a bőröm.
A tubusos verzió praktikus, mert így nem kell belenyúlni a gélbe, viszont elég sok légbuborék van benne és néha ütögetni kell, hogy kijöjjön a cucc. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Glycerin

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.