Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsav, retinospora, szója és más kivonatokat tartalmazó intenzív pattanástalanító tapasz.

Nyugtatja, csökkenti a duzzanatot, elősegíti és gyorsítja a meglévő pattanások gyógyulását. Átlátszó, három méretben elérhető. Nem komedóképző.

Ragasszuk a pattanásra a megfelelő méretű átlátszó tapaszt éjjel vagy nappal 8-12 órára.

Kiszerelés: 16 tapasz / ív

cattitude

2019. július 12.

már nem így van csomagolva a termék.

én ezeket a kis tapaszkákat olyan pattanásokra teszem, amik már kifakadtak, miután hidrokolloid tapasszal már lelohasztottam őket. éjszakára/otthonra érdemes használni, sminkelni szerintem lehet rá, de nem lehet elfedni. valamennyire segít halványítani/gyógyítani a pattanásokat, de nem instant csodaszer.
ezt Japánban vettem, és ott elég drága. én speciel nem rendelném meg online se, szalicilsavas zselé (dmes/rossmannos) szerintem többet ér, de ezeket azért elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

már nem így van csomagolva a termék.

XiaMengTing

2016. október 21.

Próbáltam úgy is, hogy már meglévő pattanásra tettem, meg úgy is, hogy pattanáskezdeményre, de a hatása mindkét esetben 0 volt. Semmit nem használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Madecassoside, Perilla Ocymoides Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Salicylic Acid, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.