Etude House

Ár:   $9   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: ancsibancsi, az összetevőket feltöltötte: Dönci, Módosítva: 2016. október 21.

Ár:   $9
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

3 az 1-ben arctisztító krém, mely dörzsölés hatására habbá alakul. Hatóanyagként szódabikarbónát tartalmaz, mely lágyan exfoliálja a bőrt és mélyen tisztítja a pórusokat. Színezékmentes és 100%-ban természetes hatóanyagokat tartalmaz.

anna990

2017. augusztus 8.

UPDATE2: Oké, visszapontozom 5-re. Ez az egyik legjobb lemosó, amivel valaha találkoztam, csak fel kellett nőnöm arra a szintre, hogy előbb lemossam a sminkem valami mással. Pl egy olajos lemosóval.

UPDATE: Akkor én leszek az, aki lepontozza, ma betelt a pohár. Egyszerűen nem tisztít eléggé. Igen, kíméletes, meg krémes, meg kellemes az illata, meg isteni használni, csak 2X mostam arcot, és még utána is ott volt a szempillaspirál elkenődve a szemem alatt, pedig nem vízálló. Nem először fordult elő. A lemosóval óriási, tömör habot lehet csinálni, én nem mosom le azonnal, hanem átmasszírozom vele picit az egész arcom a szemhéjammal együtt. Ilyen alapos tisztítás után kiábrándító alapozóval találkozni a tonikos vattán. Ugyanazokat a sminktermékeket használom évek óta, a garnier ultra sensitive gél simán jobb volt. Szóval én nem fogom ezt újravenni, reggelente lassan elhasználgatom, ami maradt belőle, meg veszek mellé egy másikat, ami működik is.

Ma érkezett meg. Nagyon sűrű cucc, csak egy icipicit kell kinyomni belőle, és az bőven elég az egész arcra. Citrusos illata van. Meglepő, hogy mennyire kíméletes! Egyáltalán nem szárítja a bőrt, ma kb leégette az állam egy részét az Akneroxid, ezzel mostam le és kicsit sem irritált. Valószínűleg megveszem a BB verzióját is, mert én nem szoktam külön sminklemosót használni arctisztítás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

szederke

2016. szeptember 1.

Nagyon szerettem volna, hogy működjön ez a lemosó, mert imádom az állagát, meg az illatát, az árához képest nagy mennyiség. DE valami eszméletlenül kipattogtam tőle, a homlokomon végig, de még a szemöldököm vonalában is .... Beletelt egy kis időbe, mire rájöttem, hogy ő a ludas, aztán elkezdtem a mellkasomra meg a felkaromra használni, mondván, hogy azért ott nem tehet nagy kárt, és nyáron egyébként is kijön egy pár patti a melegtől ezen a területen is. A hatás rettenetes volt... a vállaimon, a nyakam körül mindenhol megjelentek egy héten belül a kis fehér gumók...A végére teljesen idegbeteg lettem ettől, és fájó szívvel de kidobtam (mivel a lakótársaim is látták, nem voltak olyan merészek,hogy kipróbálják, ezért elajándékozni se tudtam). Azóta szerencsére más koreai termékekkel sikerült orvosolni a bajt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Sokáig ezt használtam, mivel -mint előttem is sokan írták- egy borsónyi is elég belőle, de hosszabb használat után csak kipattogtam tőle. Azóta váltottam. :) egyébként nem lenne rossz, a sminket is rendesen eltávolítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

niki123

2016. július 6.

Már több, mint egy hónapja használom, így készen állok megírni a véleményemet...
-Citrusos illata van, de érezni rajta a szódabikarbónát. Erős, de természetes, nem mű, parfüm illat.
-Nagyon kevés elég belőle, én egy borsónyival le tudom tisztítani az egész arcomat. Kimondottan tetszik a balzsamos állaga, kellően felhabzik.
-Jól tisztít, bár a tonikozás után mindig van egy kicsi koszocska a korongon. Ezért megkérdőjelezném, hogy tényleg annyira hatásosan tisztít-e.
-Nem szárítja ki a bőrt, kicsit csikorgos érzést hagy maga után, de zsíros bőrűek szerintem elbírják. Nem irritál.
- Az arcomon abszolút semmi változást nem tapasztaltam tőle. Talán a gyulladt pattanások előfordulásának száma csökkent, de azt nem merném ennek a terméknek a számlájára írni, mert ezzel együtt körülbelül 2 másik terméket is el kezdtem használni.

Összességében szerintem ez egy jó tisztító, de nem fogom újra venni. Egyrészt kicsit mégis durvának érzem, és nem tetszik a csikorgó érzés, amit maga után hagy és nem győzőtt meg arról, hogy jól letisztítja bőröm, másrészt rengeteg nagyszerű koreai tisztító van, amit még szeretnék kipróbálni. Plusz pont, hogy nem csíp, ha szembe megy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Aprile

2016. június 30.

Nagyon szeretem az Etude House-tól ezt a kis arctisztítót. Egy kisebb borsónyi is elég, hogy az egész arcom megtisztítsam vele. Krémes, és nagyon könnyed az állaga, szépen eltávolítja a szennyeződéseket, és tiszta, ápolt, selymes bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

_zsulu_

2016. június 6.

Kombinált bőrömre szinte tökéletes! Valóban kissé csikorgós lesz utána a bőr, DE nekem nem szárít, és nem is lesz tőle zsírosabb az arcom. Kellemes citrus illatú, nagyon gazdaságos, párommal két hónapja használjuk és még mindíg van benne, pedig Ő nem spórol vele úgy, mint én :D Csak azért nem veszem egyenlőre újra, mert kiváncsi vagyok és próbálgatok más koreai arclemosókat. Szerintem smink (főleg szemsmink) lemosására nem ez a legalkalmasabb, én előtte mindíg olajos arclemosót használok, vagy a szememen szemfestéklemosót, viszont utána baromi tisztának érzem tőle a bőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

mano

2016. június 5.

Szeretem, szépen tisztítja a bőröm, picit még a mitesszerek is halványodnak. Kicsit szárít, de nekem minden lemosó, de nem zavar, mert mindig hidratálok utána. Finom citromos illata van és hatalmas mennyiség, jó sokáig elég lesz, mivel keveset kell csak belőle használni. Jó kemény habja lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

nurdy

2016. május 12.

Nem ez az első lépésem az arc lemosásnál, az olajos lemosó után használom. Kellemes az illata, jól habzik, de nem mondom hogy csodaszer. 2 hónap használat után nem kristálytiszták a pórusaim, de szebbek az tény bár lehet, hogy a rendszeres tapasz illetve My Scheming maszk használata miatt van. Továbbá enyhén szárítja a bőrt ezért utána Etude House lemosó krémet használok, így már nem száraz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

souzanna

2016. április 20.

Sajnos csak mintát próbáltam de az valami elképesztően jó volt. Az aknés bőrömet nem irritálta és utána tényleg enyhült a tisztítás utáni tipikus bőrfájdalom. A végeredmény egy nagyon puha és selymes érzés. Más márkát használok arctisztítóból, de erősen gondolkodom, hogy rendelek egy ilyet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

eSophie

2016. április 19.

Nagyon szeretem ez az első arctisztító ami bevált nekem. Kellemes érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.