Etude House

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cloudberry, Módosítva: 2014. február 15.

Kiszerelés:   4,5 g

Szemöldökszínező spirál, 5 árnyalatban:

#1 Rich Brown
#2 Light Brown
#3 Red Brown
#4 Natural Brown
#5 Blondie Brown

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Katsu

2018. március 9.

A Red Brown árnyalatot vettem meg. Vörös a hajam és keresni akartam valamit, ami színben nem üt el annyira tőle. Nem mondanám vörösnek, inkább egy melegebb tónusú barna egy kis vöröses beütéssel. Kicsit megszínezi a sötétebb barna szemöldököm. Nagyon szeretem használni, könnyen lehet vele dolgozni. Nagyon jól fixálja a szemöldököm, tartósságra is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

annelye89

2017. február 25.

A #4 Natural Brown árnylat van meg belőle. Igaziból nem akartam megvenni, nem használtam még ilyet, és inkább sötétebbre festettem mindig tartósan, kozmetikusnál; furcsáltam, hogy ezt az árnyalatot ajánlják a boltban. Amikor az eladóhölgy kifestette vele a szemöldököm, egyből beleszerettem! Csodálatos lett, és nagyon természetes, egyből megvettem, biztosan újraveszem. Szépen kitart a nap végéig, még edzés mellett is jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

jeffieffi22

2016. október 7.

Nekem a Blondie Brown van meg és imádom! A színe inkább sárgás, mint "szőkés", de az én szőkés-vöröses-arany árnyalatos hajamhoz pont passzol! Az itteni kommentek tükrözik az én véleményemet is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

tuzki

2015. november 1.

A Rich Brown árnyalat van meg és nagyon imádom! Azóta már próbáltam más szemöldökszínező spirált is, de egyértelműen ez került ki győztesen. Nem vesz fel sok festéket, sűrű a spirálja így egyenletesebben lehet vele dolgozni. A szemöldök a színezés után is puha marad, de jól fixálja a szálakat, nagyon természetes az összhatás. Nekem aránylag sűrű és tömött a szemöldököm így nincs szükségem már szemöldökformázó eszközre, de akiknek ritkább nekik feltétlen kell alá még valami por vagy ceruza. Tartósnak is tartós és könnyen eltávolítható bármilyen szemfesték vagy arclemosóval, de az izzadást is jól bírja, nem kenődik el. Sokáig elég volt az az aránylag pici tubus és hiába van már új szemöldökformázóm még is inkább ebből préselem ki az utolsó cseppeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

AngieBird

2015. március 29.

A #3 Red Brown van meg már egy ideje, nekem is vörös a hajam, így mikor megláttam az új színt, amivel kijöttek, rögtön lecsaptam. Előtte a Catrice barnás szemöldökfixálóját használtam, annál szerintem fényévekkel tartósabb (és persze a színe is jobban illik a hajamhoz.) A kefe szerintem túl sok festéket vesz fel, nekem mindig le kell húzogatnom a tubus száján párszor, és akkor már lehet vele rendesen dolgozni. Mint szemöldök-kitöltő semmiképpen nem jó, a bőrre kenve maszatos és nem lehet szépen eldolgozni (de nem is erre hivatott). Én is csak a por fölé szoktam használni, fixálni és kicsit színezni (csak a) szálakat. Erre viszont tökéletes, és nagyon természetes, ugyanakkor valóban nem keményíti meg/tapasztja össze a szálakat.
Fél pontot levonnék a keféért, de egye fene, minden másban "pont jó"... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Fél pontot levonnék a keféért, de egye fene, minden másban "pont jó"... :)

Szaszmancs

2014. december 30.

Red brown árnyalatot használom nagy megelégedéssel. Vörös hajú lévén drogériában nehezen találok szemöldökbigyulát magamnak, úgyhogy eleve plusz pont, ha találok valamit megfelelő árnyalatban. Az első pár próbálkozásunk kudarcba fulladt, mert én buta gondoltam, hogy ezzel majd kiváltom a szemöldökport...hát nem. Sajnos a hiányos részek kitöltésére alkalmatlan, nem is értem miért gondoltam másként. Szóval a szemöldökpor maradt és utána használom ezt és sokkal jobban tetszik így a végeredmény. Egyrészt szépen rendezi a szálakat és észrevétlenül fixálja, azaz nem keményíti meg a szemöldököt vagy ilyesmi. Tartósabbá is teszi az egészet és amit én még nagyon díjazok az a szín korrigálása. Egy vörösesbarna szemfestéket használok amúgy, de ez még rásegít a vörösebb hatásra, így jobban illeszkedik a szín a hajamhoz. A kefe ugyan lehetne kisebb, de bele lehet jönni a használatába, csak figyelni kell, hogy a bőrt ne mázoljuk össze se a szemöldökön kívül, de a szálak között/alatt sem, mert nagyon erősen fog a festék. Ha valakinek nincs szüksége kitöltésre, csak rendezettebb és színében passzentosabb szemöldökre, annak magában is ajánlom, de így kiegészítésnek is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Cloudberry

2014. február 16.

beautynetkorea.com vagy Ebay:)
nekem Ebayról egy hét alatt megjött, vörös hajam van, és a Red Brown nagyon jó! Könnyű felvinni, természetes színe van, az ára is jó. 5 csillag!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

beautynetkorea.com vagy Ebay:)

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag