Etude House

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 4.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakszínező fényzselé, szuper illatokkal

4 árnyalatban kapható

yokkoa

2016. november 23.

Vampire Red árnyalatban van meg. Ez az első lip tint-em, szóval nincs összehasonlítási alapom. Miután felkenem érdekes, nedves érzést hagy maga után, amúgy nagyon enyhén zselé-szerű, de inkább folyékony. Nem valami tartós, de amit imádok benne, hogy egyszerűen nem tud elkenődni, soha az életben nem fogja meg a fogát az embernek. Ez egy elég sötét árnyalat, de ha éppen csak teszek az ajkaim közepére és ujjbeggyel elkenem, akkor "my lips but better" hatás is simán elérhető vele. Korrektorral gradual hatású ajakszínezés is szépen készíthető. Nagyon érdekes, mert nedves érzetet hagy, de amúgy tök mattra szárad.
Több rétegben tényleg nagyon kell ügyelni a szárazabb részekkel, vagy akár az olyan területekkel, ahol friss bőr van, mert korábban egy kisebb folt lehámlott: ezeket a részeket ugyanis sokkal erősebben megfogja és úgy néz ki, mintha sebes lenne a szám. Sajnos ez abban az esetben is igaz, ha nap közben kopott a festék és újrakenném.
Szerintem büdös, mű szaga van, de nem penetráns és gyorsan elmúlik.
Az íze nagyon rossz ha véletlen a számba megy.
Mindezzel együtt szerintem jó kis termék, mert a rúzsokkal szemben megvan az az előnye, hogy a helyén marad, én meg tulképp eddig emiatt nem színeztem a számat semmivel, ezzel sokkal bártabb vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 23.

Szerintem büdös, mű szaga van, de nem penetráns és gyorsan elmúlik.
Az íze nagyon rossz ha véletlen a számba megy.

nagyorsolya78

2016. július 5.

A "tint" szó félrevezetett, úgy gondoltam, tényleg ajaktinta, vagyis tartós. Anno az Essence-nek volt egy alkonyatos trendkiadású ajaktintája, azóta olyat keresek tartósságban/állagban/mindenben. Ez nem az. :( Jól fedő szájfénynek mondanám, nem szárít, kellemes illata van. Szóval jó kis termék, de nem az, amit vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

dinkofanni

2016. június 20.

Nekem a cherry árnyalat van meg belőle és nagyon tartós a színe. Sötétebb árnyalatra számítottam a tubusban levő termék színe miatt, de végül nem bántam meg, hogy sokkal világosabb színű az ajkakra felkenve. Így sokkal természetesebb hatást kelt. Mivel ez volt életem első lip tintje, így a folyékony textúrája meglepett, de hamar hozzá lehet szokni. A színe nagyon tartós. Az illata meg az íze az valami eszméletlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

bundiriska

2016. április 7.

Az 1-es szín (berry red) van meg, ami egy cuki világos rózsaszín. Szép a színe és a tartóssága is tinthez illő. :) viszont az ecseten lehetne javítani. Ezt csak kézzel tudom szépen elkenni, a tonymoly-s tint ecsetje sokkal jobb és nem kell vele kézzel kenegetni. Bár lehet, hogy csak hozzá kell szokni. De emiatt még nem vonok le csillagot. Túl szép a színe ahhoz. ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Amea

2016. március 24.

Nekem ez bejön. Kicsit vizes-zselés állag, nem mű hatású, nem is rúzs-érzetű cucc, kellemes illattal. Nem elfedi a száj színét, hanem feldobja. Akkor tetszik legjobban, mikor nem kenek túl sokat és amint megszárad, nehéz lenne megmondani, hogy a szám nem alapból ilyen szép, hanem tuningolva van ;)
Nem foltosodik, nem kenődik, nekem az applikátor is kézreáll.
Akik idegenkednek az erőteljes rúzsoktól, azoknak szerintem tökéletes, és randira is jó választás lehet.
Nem csodaszer, de újravevős, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Nem foltosodik, nem kenődik, nekem az applikátor is kézreáll.
Nem csodaszer, de újravevős, szeretem.

YouGotNoJams

2015. november 15.

Nekem a 03-as Orange Red van meg.
Az illata remek,zselés az állaga, nekem nincs bajom a felvitellel.Nagyon szép narancsos színe van, mint azt a neve is mutatja.Elég gyorsan megszárad, és utána olyan érzés mintha a szádon sem lenne.Szerintem elég egyenletesen kopik, egy gondom van vele,szárít.Hidratálásra így mindig szükségem van,ha egy nap többször kenem fel.Én újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Nekem a 03-as Orange Red van meg.

Oraculum

2014. február 10.

Ma érkezett meg a #4-es extra sötét Cherry árnyalat, elég nagy csalódás, az illata mennyei, a csomagolás szebb is lehetne és eléggé vizesnek találtam az állagát, az aplikátorral nehéz felvinni, inkább rúzsecset kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Színezék. Lilás piros.