Etude House

Ár:   $4.5   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: _zsulu_, az összetevőket feltöltötte: Yumechan, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Ár:   $4.5
Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, élénk színű ajaktinta. Az új árnyalatokkal együtt 14 féle színben érhető el!

Avenly

2019. június 23.

Teljesen beleszerettem az ajaktintákba, ez az egyik kedvenc a sok közül. A PK002 van még, vékonyan kenve és ujjal elmaszatolva nem olyan erőteljes színű, hanem természetes hatású, de még így is tartós. (Csak az ujjam lesz tintás). Rendesen felkenve erősen pigmentált. Ráadásul olcsó is. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

Milly

2019. április 14.

Pk002 van meg, rajtam ez olyan élénk lilás rózsaszínesen mutat (nyárra pont jó) és nekem nagyon tetszik. Olyan érzés, mintha semmi nem lenne a számon, de a színe jól pigmentált. Én egy picit felkenek, majd mintha ajakápoló lenne, eloszlatom szájjal, kicsit néha az ujjbegyemmel rásegítek. Így annyira természetesen fogja be a számat, mintha alapból ilyen színű lenne. Tartós, ha nem eszek akkor szinte egyáltalán nem kopik, de ha mégis akkor azt egyenletesen. Kb 1200 forintért rendeltem ebay-ről, de tervezem minden lehetséges szín beszerzését, számomra sokkal jobb mint egy folyékony matt rúzs pl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

_zsulu_

2017. május 26.

Ezen kívül egy vizesebb bázisú tintem van, ez ahogy a nevében is van kicsit sűrűbb-gélesebb, jobban kezelhető.RD305-ös árnyalat van meg, a színe nagyon hasonló szerencsére mint a swatchokon volt, nagyon szép barnás-lilás bordó szín. Nem szárítja a számat és elég tartós is, evés-ivást óvatos üzemmódban bírja, de érdemes pár óra múlva kicsit újrakenni, főleg mivel az enyém egy sötét szín. Nyilván a világosabbak szebben kopnak.. Erre is igaz, mint minden lip tintre, hogy érdemes előtte ajakradírozni, mert ahol más a bőr szerkezete (sebes, vagy új bőr van), ott erősebben és tartósabban fog a szín, kicsit sebes hatást keltve, de ez nem a termék hibája. Összességében jó vétel volt, nagyon szép és masszív a csomagolása, jó az aplikátor benne, gyönyörű a színe és egyébként is óriási a színválaszték, ráadásul olcsó is (én 1200-ért rendeltem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Trehalose

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.