Etude House

Ár:   $5.20   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tapo, Módosítva: 2015. december 16.

Ár:   $5.20
Kategória:   Sminkek szájra

Vizes fényt és gyümölcsös színt adó ajaktinta

3 árnyalatban elérhető: Cherry Ade, Orange Ade, Strawberry Ade

Ár: 2500 , Eladó: infernal
Állapot: X, Helyszín: Mezokovesd, fizetés: Előreutalással posta
tara95

2018. július 3.

Vérzik a szívem, a tartóssága egy kalap kuka. Egyébként a szín csodás barackos-narancs, az illata szőlős, olcsó, egyáltalán nem érezhető az ajkakon, nem fog meg semmit, vizes állagú. Kár érte, de örömmel használom a szín és a könnyű kezelhetősége miatt, viszont a lip tintek a tartósságukról híresek :( jó szívű 4-es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

mnodulus

2017. szeptember 21.

Úgy látszik, nincs szerencsém a koreai sminkekkel. A színek nagyon tetszenek, a cherry meg az orange árnyalatokat rendeltem meg, de amellett, hogy amikor felvitelkor véletlenül mellémegy, akkor alig lehet letörölni, de maga a rúzs meg tök hamar lekopik, ez hogy lehetséges? Ráadásul csúnyán kopik. Meg nagyon keserű, olyan, mintha mérget innék. Csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

fokid1

2017. augusztus 25.

Strawberry Ade árnyalatban van meg, nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, de ez a termék maga annyira nem győzött meg. Ez az arnyalat nagyon szép sötét rózsaszín, a kis applikátorával pedig könnyű felvinni az ajkakra, több réteget is simán felvihetünk csak vigyázzunk, hogy egységesen, mert a száradás után nehéz korrigálni. Az illata is kellemes, a csomagolása is cuki az ára pedig kedvező, hiszen nagyon sok terméket kapunk a pénzünkért.
Ami viszont nem tetszett, az a tartóssága, pedig pont ezért vettem, főleg, hogy ez egy vízállagú liptint tehát nem azt vártam hogy ápolja az ajkaimat, hanem azt hogy színt adjon nekik és lehetőleg jó sokáig, de legalább 6-8 óráig, de sajnos ez ennek nem tett eleget...olyannyira nem hogy mindenhol ott hagyja a nyomát a vizesüvegemet teljesen befogta a bögréket is, egy joghurt megevése pedig teljesen leszedte a számról...más szilárd ételről ne is beszéljünk. Úgyhogy kb 3-4 órát bír ki...vagy annyit amennyit kibírunk evés-ivás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

dzsanki

2016. augusztus 11.

Tartós, nem hagy nyomot, nem lehet érezni, hogy az ajkakon van, hónapokig elég, jó árban hozzá lehet jutni. Egyedül arra kell vigyázni, hogy ha félremegy, akkor gyorsan korrigáljunk, mert ez bizony fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

nurdy

2016. január 26.

Nagyon erősen fog és viszonylag tartós. Tonymoly és Canmake ajakalapozó fölé kenem a szám belső részére (gradient hatás) és rá Canmake Day&Night Lip Plumpert kenek, de csak oda ahova kentem a tintát. Így olyan lesz az ajkam mint amilyet akartam mindig is. Más színben is meg fogom rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

rocksteadycat

2015. december 27.

Brutálisan gyorsan színezi meg az ajkakat, úgyhogy ha elrontja az ember, nehezen tudja majd leszedni.
Cserébe lehet vele enni-inni, kibír mindent jópár órán át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Cserébe lehet vele enni-inni, kibír mindent jópár órán át.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Trehalose

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Színezék. Lilás piros.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.