Etude House

Ár:   €7.90   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   0,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2016. február 3.

Ár:   €7.90
Kiszerelés:   0,2 g

Automata szemöldökceruza

6 féle árnyalatban kapható

anneshirley

2020. október 4.

Olcsóbb opciót kerestem ABH és Benefit szemöldöktermékek helyett/mellett. Ezt nevetséges árakon adják eBay-en, viszont komoly rajongótábora van Koreában és Japánban, különösen az általam is választott Gray Brown árnyalatnak, mert abszolút hamvas, teljesen hiányoznak belőle a vörös felhangok. Mivel nekem kissé vöröses a hajam meg a szemöldököm is, nem okozott akkora katarzist, viszont én is jobban kedvelem a hamvasabb, szürkésebb szemöldököt magamon. Sajnos elég halványan pigmentált, de cserébe legalább nehéz túlzásba esni vele. Nem kenődik. Nem tudom, hogy az utazást/táskában hurculálászást mennyire bírja, de nagyon kis vékony, nem tűnik masszívnak. Egy próbát megér, különösen, ha valakinek problémát okoznak a vörösbe hajló szemöldökszínezők, de én nem tervezem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

Agnyecko

2020. augusztus 7.

Nekem is a 02 gray brown van meg és tudom, sokra mentek vele, de azért leírom, hogy a sötét hamvasszőke szemöldökömhöz/hajamhoz nekem is tökéletesen passzol a színe.
Mivel van szemöldököm bőven, csak a legmagasabb ponttól a végéig (ahol viszont az öregedés biztos jeleként kissé halványabb és ritkább) szoktam határozottabbá tenni a látványt és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, mert abszolút nem narancsos-vöröses, nem kenődik, tartós, természetes, ápolt szemöldököt kapok, amit a végén az Alverde színtelenjével fixálok.
A kupakok nekem is potyognak róla, de mivel kizárólag reggel, otthon vagyok hajlandó sminkkel foglalkozni, egy csinos ceruzatartóba állítva ügyesen megvár és a következő reggelen prímán kiszolgál így is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Clementine

2020. április 7.

Én is a gray brown árnyalatot használom. Tökéletesen illeszkedik a szemöldököm és a hajam szinéhez. Az egyetlen bajom vele hogy kicsit kikopott a szemöldököm eleje de a ricinusolaj megoldja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

macooka

2020. április 7.

Szeretem, mert jó árban van, a kefe része és a ceruza része is szuper. Gray brown árnyalatban vettem meg, ami tökéletesen passzol a szemöldököm színéhez. Lágy mozdulatokkal felvíve kevésbé pigmentált, kissé erőteljesebben rányomva jobban, ezért jó vele dolgozni, mert nehezebben esik vele az ember túlzásba. Nekem ugyan nem túl hiányos a szemöldököm, ezért nem sok mindent kell csinálnia, de ezzel sokkal szebb lesz tőle és reggel pikkpakk megvagyok vele. Lehetséges, hogy újraveszem, de sok minden kipróbálnivaló van még. :)

Update: egyszerűen annyira megszerettem, hogy mire elértem a végére, rendeltem még 2 ugyanilyet. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

adrienn999

2020. április 7.

Eddigi legjobb szemöldökceruzám, a drogériások nem váltak be, több okból sem. Nem tudom hogy a legtöbb márka miért csak vöröses árnyalatú szemceruzákat árul, semmi barna vagy vörös nincsen a szemöldökömben (ahogy a legtöbb emberében sem), a fekete meg túl sötét. A bőröm is inkább hideg tónusú, és a vöröses barna elég rikitóan elüt, és drag queen hatást kelt. Na de amire a nyugati drogériák nem gondoltak, vagy nem érdekelte őket, arra a koreaiak igen.

Végül a tökéletesen passzoló, természetes szint meg is találtam a 'Gray' árnyalatban. Tetszik ahogyan ki van alakitva, akár szőrszálakat is tudok imitálni vele. Jó és tartós az állaga, nem a kenődős, két perc múlva eltűnős cucc. Én csak a forma korrigálására szoktam használni, itt-ott hozzáadni, feltöltésre, betöltésre nem. Arra szerintem valszleg annyira nem is lenne jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Judita88

2019. május 29.

Benefit Ka-Brow gélt használok, szerettem volna valami utazós, rohanós alkalmakra tökéletes ceruzát. Sok pozitív véleményt olvasva vettem meg, de már megbántam. Rossz minőségű, alig pigmentált ceruza, nehéz vele rajzolni, a kefe része sem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Sisszy

2019. január 19.

Egyáltalán nem jött be ez a szemöldök ceruza. Nagyon kemény nem jó vele szemöldököt rajzolni, a másik oldalán a kefe semmire sem jó. A kialakítás is hagy maga után némi kivetnivalót, a kupakok folyton leesnek. Sajnálom, mert rengeteg jó kommentet olvastam róla, lehet az én példányom volt hibás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

LimeNora

2019. január 11.

Amikor Koreában jártam, akkor bukkantam rá, gondoltam kipróbálom.
Imádom! 3 éve folyamatosan csak ezt használom, kb négyszer vásároltam újra. A grey brown árnyalatot használom.
Azért szeretem, mert nem maszatolódik, természetes a finishe és egész nap tartós.
Kb. 10 hónapig kitart, és minimum heti ötször szoktam sminkelni, szóval ez elég jó arány. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Amikor Koreában jártam, akkor bukkantam rá, gondoltam kipróbálom.

Rozmaring

2018. november 3.

I M Á D O M!
Egyszerűen imádom. Ezelőtt a Catrice szemöldök púderét használtam, sose volt szemöldök ceruzám, de ezzel 100% elégedett vagyok! A Gray Brown árnyalatot lőttem be magamnak a sötét hamvasszőke hajamnak, és a legeslegjobban döntöttem. Észrevétlenül eltűnik a szemöldökömben, egyszerűen és precízen tudok vele dolgozni, vagy akár satírozni is. A másik vége egy szemöldök kefe, amivel könnyen eldolgozom a belső részét a szemöldökömnek, meg szépen be tudom fésülni vele. Nálam ez a kis cerka 5*, és remélem, sokáig elég lesz, mert elég lassan fogy, úgy látom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

I M Á D O M!

mayan125

2018. július 17.

Jo az ara, sokaig tart, sokfele arnyalatban kaphato. Rendkivul tartos, es szepen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate