Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   €7.90   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   0,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2016. február 3.

Ár:   €7.90
Kiszerelés:   0,2 g

Automata szemöldökceruza

6 féle árnyalatban kapható

Judita88

2019. május 29.

Benefit Ka-Brow gélt használok, szerettem volna valami utazós, rohanós alkalmakra tökéletes ceruzát. Sok pozitív véleményt olvasva vettem meg, de már megbántam. Rossz minőségű, alig pigmentált ceruza, nehéz vele rajzolni, a kefe része sem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Sisszy

2019. január 19.

Egyáltalán nem jött be ez a szemöldök ceruza. Nagyon kemény nem jó vele szemöldököt rajzolni, a másik oldalán a kefe semmire sem jó. A kialakítás is hagy maga után némi kivetnivalót, a kupakok folyton leesnek. Sajnálom, mert rengeteg jó kommentet olvastam róla, lehet az én példányom volt hibás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

LimeNora

2019. január 11.

Amikor Koreában jártam, akkor bukkantam rá, gondoltam kipróbálom.
Imádom! 3 éve folyamatosan csak ezt használom, kb négyszer vásároltam újra. A grey brown árnyalatot használom.
Azért szeretem, mert nem maszatolódik, természetes a finishe és egész nap tartós.
Kb. 10 hónapig kitart, és minimum heti ötször szoktam sminkelni, szóval ez elég jó arány. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Amikor Koreában jártam, akkor bukkantam rá, gondoltam kipróbálom.

Rozmaring

2018. november 3.

I M Á D O M!
Egyszerűen imádom. Ezelőtt a Catrice szemöldök púderét használtam, sose volt szemöldök ceruzám, de ezzel 100% elégedett vagyok! A Gray Brown árnyalatot lőttem be magamnak a sötét hamvasszőke hajamnak, és a legeslegjobban döntöttem. Észrevétlenül eltűnik a szemöldökömben, egyszerűen és precízen tudok vele dolgozni, vagy akár satírozni is. A másik vége egy szemöldök kefe, amivel könnyen eldolgozom a belső részét a szemöldökömnek, meg szépen be tudom fésülni vele. Nálam ez a kis cerka 5*, és remélem, sokáig elég lesz, mert elég lassan fogy, úgy látom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

I M Á D O M!

mayan125

2018. július 17.

Jo az ara, sokaig tart, sokfele arnyalatban kaphato. Rendkivul tartos, es szepen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

_zsulu_

2018. január 16.

Azért szerettem volna egy ceruzát, mert a szemöldök gélek bár szép végeredményt adnak, de sokszor túl steril és precíz a végeredmény, ráadásul nekem még mindig időigényes szépen felvinni. Kellett valami rohanós reggelekre, meg minimál sminkekhez. A 2-es, grey brown árnyalatot választottam, ez egy hideg közepesen sötét barna. Nem túl pigmentált, színben picit világos nekem, de most ilyesmit kerestem, így nem haragszom rá emiatt. Kicsit kemény a ceruzája, ez szintén jó pont nálam, mert nem maszatolódik anyira és könnyebb vele szépen kitölteni a szemöldököt. Ha nagyon természetes és látványosabb végeredményt szeretnék, akkor szemöldök géllel behúzok még rá néhány vékony "szálat". Kb 900 ft volt, ennyiért teljesen megérte, főleg hogy kis keféje is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

krekuci

2018. január 16.

A legsötétebb árnyalat van meg (#6, Black). Eddig sikertelenül keresgéltem feketéhez közelítő árnyalatot bármilyen szemöldök terméknél, mindig minden világos volt... kezdtem azt gondolni, hogy nagyon sötét barna szemöldökre nem is gyártanak semmit, :( Féltem, hogy ez sem lesz elég sötét, de végül tökéletes lett! Könnyen kezelhető, gyorsan lehet vele dolgozni, tartós, és a ceruza formája miatt (lapos és hegyes) illeszkedik minden formához. A kis keféért plusz pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

ancsi2126

2017. november 6.

Imádom! 01-es árnyalat van meg, kb. fél éve használom, még mindig kitart! Ebben a kategóriában nem ér fel egyik drogériás márka darabjával sem. Tökéletes a kialakítása, precízen lehet vele dolgozni. Enyém iHerb ről van, kedvezményes volt az ára is. Újra rendelem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

BettyBabu

2017. szeptember 27.

En yesstlye-rol rendeltem meg sok mas termekkel együtt, egy tekerös szemöldök cerka, ferde veggel ami tenyleg megkönnyiti a könnyü szemöldök formazast. Szinvalaszteka eleg jo vegre nem 3 szinböl kell valsztani :)
Szep kremes formulava van, termeszetes hatast lehet vele elerni es annyira nemis kopik. Minden szep es jo lenne de nekem nem birj a böröm.
A szemöldököm területen apronn nagyobb feher kiütesek lettek, kb mini pattanasok ami engem nagyon meglepett mert nekem kb soha nincs pattanasom. Kissebb kihagyas utan ujra elövettem hogy hatha csak en kepzelem be a dolgot de nem ujra megtörtent.
Az ertkeletesnel ezert adok neki 3 csillagot mert atlagot vonok, ha a böröm kompatibiltasat veszem alapul akkor 1 csillagot kapnak, ha csak magaba a termeket a vele valo munkat tarossagot es stb nezem akkor 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Myselfie

2017. május 12.

Az abszolút kedvencem! Amióta megvettem, nem is akarok más szemöldökterméket használni, imádom! :) Hihetetlenül könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, nem maszatolódik semerre, szuperül tart egész nap, nagyon meg vagyok vele elégedve! Ja, és az ára is csupán 1000 Ft körül mozog...
Rögtön rendeltem is belőle még egyet... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Rögtön rendeltem is belőle még egyet... :D

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate