Etude House

Ár:   €7.90   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   0,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2016. február 3.

Ár:   €7.90
Kiszerelés:   0,2 g

Automata szemöldökceruza

6 féle árnyalatban kapható

Ár: 1300 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/Foxpost/posta

Clementine

2020. április 7.

Én is a gray brown árnyalatot használom. Tökéletesen illeszkedik a szemöldököm és a hajam szinéhez. Az egyetlen bajom vele hogy kicsit kikopott a szemöldököm eleje de a ricinusolaj megoldja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

macooka

2020. április 7.

Szeretem, mert jó árban van, a kefe része és a ceruza része is szuper. Gray brown árnyalatban vettem meg, ami tökéletesen passzol a szemöldököm színéhez. Lágy mozdulatokkal felvíve kevésbé pigmentált, kissé erőteljesebben rányomva jobban, ezért jó vele dolgozni, mert nehezebben esik vele az ember túlzásba. Nekem ugyan nem túl hiányos a szemöldököm, ezért nem sok mindent kell csinálnia, de ezzel sokkal szebb lesz tőle és reggel pikkpakk megvagyok vele. Lehetséges, hogy újraveszem, de sok minden kipróbálnivaló van még. :)

Update: egyszerűen annyira megszerettem, hogy mire elértem a végére, rendeltem még 2 ugyanilyet. Tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

adrienn999

2020. április 7.

Eddigi legjobb szemöldökceruzám, a drogériások nem váltak be, több okból sem. Nem tudom hogy a legtöbb márka miért csak vöröses árnyalatú szemceruzákat árul, semmi barna vagy vörös nincsen a szemöldökömben (ahogy a legtöbb emberében sem), a fekete meg túl sötét. A bőröm is inkább hideg tónusú, és a vöröses barna elég rikitóan elüt, és drag queen hatást kelt. Na de amire a nyugati drogériák nem gondoltak, vagy nem érdekelte őket, arra a koreaiak igen.

Végül a tökéletesen passzoló, természetes szint meg is találtam a 'Gray' árnyalatban. Tetszik ahogyan ki van alakitva, akár szőrszálakat is tudok imitálni vele. Jó és tartós az állaga, nem a kenődős, két perc múlva eltűnős cucc. Én csak a forma korrigálására szoktam használni, itt-ott hozzáadni, feltöltésre, betöltésre nem. Arra szerintem valszleg annyira nem is lenne jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Judita88

2019. május 29.

Benefit Ka-Brow gélt használok, szerettem volna valami utazós, rohanós alkalmakra tökéletes ceruzát. Sok pozitív véleményt olvasva vettem meg, de már megbántam. Rossz minőségű, alig pigmentált ceruza, nehéz vele rajzolni, a kefe része sem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Sisszy

2019. január 19.

Egyáltalán nem jött be ez a szemöldök ceruza. Nagyon kemény nem jó vele szemöldököt rajzolni, a másik oldalán a kefe semmire sem jó. A kialakítás is hagy maga után némi kivetnivalót, a kupakok folyton leesnek. Sajnálom, mert rengeteg jó kommentet olvastam róla, lehet az én példányom volt hibás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

LimeNora

2019. január 11.

Amikor Koreában jártam, akkor bukkantam rá, gondoltam kipróbálom.
Imádom! 3 éve folyamatosan csak ezt használom, kb négyszer vásároltam újra. A grey brown árnyalatot használom.
Azért szeretem, mert nem maszatolódik, természetes a finishe és egész nap tartós.
Kb. 10 hónapig kitart, és minimum heti ötször szoktam sminkelni, szóval ez elég jó arány. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Amikor Koreában jártam, akkor bukkantam rá, gondoltam kipróbálom.

Rozmaring

2018. november 3.

I M Á D O M!
Egyszerűen imádom. Ezelőtt a Catrice szemöldök púderét használtam, sose volt szemöldök ceruzám, de ezzel 100% elégedett vagyok! A Gray Brown árnyalatot lőttem be magamnak a sötét hamvasszőke hajamnak, és a legeslegjobban döntöttem. Észrevétlenül eltűnik a szemöldökömben, egyszerűen és precízen tudok vele dolgozni, vagy akár satírozni is. A másik vége egy szemöldök kefe, amivel könnyen eldolgozom a belső részét a szemöldökömnek, meg szépen be tudom fésülni vele. Nálam ez a kis cerka 5*, és remélem, sokáig elég lesz, mert elég lassan fogy, úgy látom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

I M Á D O M!

mayan125

2018. július 17.

Jo az ara, sokaig tart, sokfele arnyalatban kaphato. Rendkivul tartos, es szepen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

_zsulu_

2018. január 16.

Azért szerettem volna egy ceruzát, mert a szemöldök gélek bár szép végeredményt adnak, de sokszor túl steril és precíz a végeredmény, ráadásul nekem még mindig időigényes szépen felvinni. Kellett valami rohanós reggelekre, meg minimál sminkekhez. A 2-es, grey brown árnyalatot választottam, ez egy hideg közepesen sötét barna. Nem túl pigmentált, színben picit világos nekem, de most ilyesmit kerestem, így nem haragszom rá emiatt. Kicsit kemény a ceruzája, ez szintén jó pont nálam, mert nem maszatolódik anyira és könnyebb vele szépen kitölteni a szemöldököt. Ha nagyon természetes és látványosabb végeredményt szeretnék, akkor szemöldök géllel behúzok még rá néhány vékony "szálat". Kb 900 ft volt, ennyiért teljesen megérte, főleg hogy kis keféje is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

krekuci

2018. január 16.

A legsötétebb árnyalat van meg (#6, Black). Eddig sikertelenül keresgéltem feketéhez közelítő árnyalatot bármilyen szemöldök terméknél, mindig minden világos volt... kezdtem azt gondolni, hogy nagyon sötét barna szemöldökre nem is gyártanak semmit, :( Féltem, hogy ez sem lesz elég sötét, de végül tökéletes lett! Könnyen kezelhető, gyorsan lehet vele dolgozni, tartós, és a ceruza formája miatt (lapos és hegyes) illeszkedik minden formához. A kis keféért plusz pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate