Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   0,65 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nayao, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 3.

Kiszerelés:   0,65 g
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Zöld tea kivonatot tartalmazó orrtapasz, mely eltávolítja az olajat és a faggyút a pórusokból.

diadempigi

2019. január 7.

Több márka (koreai) orrtapaszát kipróbáltam, de ez a favorit nálam. Tökéletesen kitisztítja a pórusaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

RRRrrr

2017. május 30.

Valamennyit tisztított a pórusaimon, de nem ez a leghatékonyabb orrtapasz, amivel találkoztam sajnos... a szagával nekem nem volt gondom, olyan kis semleges.
10 darabot vásároltam nagyon kedvező áron, így ezeket elhasználom, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

souzanna

2016. április 20.

Sajnos nálam ez a tapasz nem jött be. Kifejezetten kellemetlen a szaga miután felraktam és benedvesítettem ráadásul én nem látom, hogy bármit is tisztítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

nayao

2013. szeptember 23.

Két adagot vettem belőle, és szépen tisztította az orrom. Ami furi volt nekem, hogy a zöld teához híven a tapasz tényleg zöld színű volt. : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate