Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: picur666, Módosítva: 2016. december 19.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Minden maszk az ábécé etújéről kapta a nevét - ez rövidítése az adott maszkban található fő összetevőnek. Például az A jelentése Aloe, B bolgár rózsa, C kollagén, K koreai ginseng, V vitamin komplex, stb.

27 féle változatban kapható

szonia

2016. január 18.

Én szerintem ennek egy régebbi verzióját próbáltam egyelőre citrom illetve vitacomplex verzióban. (Az acai berry még nem érkezett meg) A vitakomplex nem győzött meg annyira, de a citromos a január 1-i másnaposságomra konkrétan háromszor jobb hatással volt mint a legjobb kávé. Isteni frissítő, puha, hidratáló érzés. Én kb. fél órát hagytam fenn őket, közben olvasgattam etc. A tasakból a maradékot pár alkalommal elkentem arcon, nyakon, dekoltázson. Szerintem nagyon sok sima pakolásnál jobbak, bár tény hogy kicsit macerás míg az ember felapplikálja a fejére, arról nem is beszélve, hogy a ku klux klán simán bevenne maguk közé a látvány alapján. :D Viszont isteni kis luxusérzés egy nyugis estére és még a bőröd is imádni fog érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

babyface

2016. január 14.

csak nemrég vetettem bele magam a fátyolmaszkok világába, mára már a szerdai rutinom részei. :) eddig még csak a balea fátyolmaszkját használtam, de már nagyon vártam hogy megérkezzenek ezek a kis csodák. első blikkre három félét rendeltem (bambusz, teafa, rizs) hármas csomagokban jöttek, szóval egy időre el vagyok látva velük... :D összességében szerintem sikerült kiválasztanom a bőrtípusomnak megfelelőeket, mindegyik tocsog az anyagtól. :D szépen feltöltik a bőrömet, a teafásnak nincs irritáló szaga (mint a teafaolajnak általában), talán a rizses az ami a legközelebb áll hozzám. én 15 percet hagyom magamon a maradékot pedig bemasszírozom, utána előfordul, hogy ragadok tapadok, de utána még úgy is jön pár kence szóval nem zavar (meg amúgy is este használom). egyetlen hátránya, hogy nem kifejezetten európai arcra lettek tervezve, a szem rész annyira kicsi (a bambuszos és a rizses verziónál), hogy alig tudom kidugni rajta a pilláimat elég macerás magamra igazítom nem beszélve arról, hogy így érintik a szemkörnyéket ami ugye elvileg nem szabad... a teafáson pedig hatalmasok a lyukak, szóval ebből a szempontból nem pont ideálisak, de tuti be fogok még szerezni párat! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

XiaMengTing

2015. augusztus 26.

Nagyon szeretem ezeket a maszkokat, 2-3 naponta használom őket. Először nem nagyon hittem bennük, de a bőröm láthatóan ragyogóbb,egységesebb és egészségesebb kinézetű lett. Én is 30 percig szoktam magamon hagyni, utána az arcomon maradó krémet pedig a bőrömbe masszírozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Prunus Mume Fruit Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology