Etude House

Ár:   $20.40   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fviki, Módosítva: 2016. június 1.

Ár:   $20.40
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A tiszta zselé állagú nedvességet adó krém 61,03 % Super Collagennel, hűsítő-frissitő hatást biztosít ragadós érzés nélkül.

Dea

2016. október 20.

Nagyon nehéz bármit írni, mert az előttem szóló úg érzem mindent elmondott :D Én csak egy mintát próbáltam, de hasonlókat tapasztaltam :) Jó illata van, gyorsan beszívódik, könnyed hidratálás(zsíros bőre pont jó),én is smink alá használtam, nem tudom megvenném-e a teljeset, de jó volt kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

AngieBird

2016. augusztus 28.

Nyárra rendeltem könnyű hidratálónak nappalra, akár smink alá is - és ennek eleget is tesz.
Átlátszó, géles állagú, ahogy a neve is sugallja a bőrre felkenve érdekes vizes hatást kelt mielőtt beszívódna, szóval nagyon kellemesen hűsít. Ragadós érzet valóban nem marad, szépen lehet rétegezni fölé a fényvédőt, majd sminkelni.
Régebben próbáltam már a "sima" Collagen Moistfull krémet, én ezt annál jobban kedvelem, viszont akit az erős illat zavart az ezt sem fogja túlságosan szeretni, mert az megmaradt - talán valamivel enyhébb(?).
Ami a hidratálást illeti nekem nyárra pont jó, mert ilyenkor alapból kicsit zsírosabb a bőröm, viszont hidegebb időre már én is meggondolnám, száraz bőrtípusúaknak szerintem ez biztosan kevés, de úgy tudom amúgy is leginkább oily/combo-nak ajánlják.

3600ft körül már lehet találni Ebayen, szerintem annyiért nagyon jó kis krém ez, (ha a parfümöt kiszednék persze még jobb lenne,) jön is az utánpótlás nyár végére. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Propanediol, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Glycerin, Caprylyl Glycol, Phytantriol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Phytantriol h I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.