Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Kaluka, az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2014. március 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

5% organikus shea vaj tartalommal

Parabén-, és szinezékmentes

Oraculum

2014. március 10.

A 3 db-os szettet vettem meg, mert a tester krém nagyon tetszett, pedig kombinált bőröm van, de nem csinált pattanásokat és baba-puha lett tőle az arcom:)
Mindenképpen csodás, főleg ebben a kiszámíthatatlan, hideg és szeles időben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Mindenképpen csodás, főleg ebben a kiszámíthatatlan, hideg és szeles időben:)

blanchee

2014. március 9.

Eredetileg nem ezt, hanem a nappali verzióját akartam megrendelni, miután kipróbáltam egy mintát, de az egyrészt csak csomagban volt kapható, másrészt meg nagyon drága volt, ezért esett erre a választásom. Egyáltalán nem bántam meg, bár ennek nincs olyan "vaj" állaga, ez inkább krémes, de nagyon jól hidratál, nagyon pihi-puhi lesz utána a bőröm. :) Ráadásul nagyon sok van benne (100ml), nagyon sokáig elég lesz, de ha egyszer elfogy tuti rendelek még belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sodium Hyaluronate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.