Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2013. december 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez a többfunkciós krém ragyogó, hidratált bőrt eredményez.

Használat: Keverd a krémet 1:3 arányban BB krémhez. Alapozó ecsettel egyenletesen vidd fel az arcodra. Highlighterként alkalmazva: kevés krémmel a középső ujjadon vidd fel a homlokodra, arccsontodra és az orrodra.

1# Honey Aura Volumer
2# Pearl Aura Volumer
3# Water Aura Volumer

Hales

2015. november 29.

Nekem nagyon bejön ez a cucc, bár mostanában a koreai termékek legtöbbjével így vagyok. A hűvösebb idő beköszöntével kicsit szárazabb a bőröm, mint nyáron, BB-hez keverve azonban a szárazabb részek eltűnnek, szép, egészségesen fénylő arcképet varázsol. Nem győzök gyönyörködni magamban egy-egy pisiszünet alkalmával. :D Nem okoz pattanásokat, nem lesz tőle még zsírosabb az egyébként is problémás bőröm, úgyhogy engem eddig teljesen levett a lábamról. Mintám van belőle, de tervezem a nagyobb kiszerelés beszerzését is, így a hűvös évszakokban jó szolgálatot fog tenni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

svivko

2014. augusztus 31.

Miket ki nem találnak azért?!
Marketingszöveg, valami ilyesmi is lehetne:
"Nagyon száraz a bőröd?! Bármit megadnál egy csillogó T-zónáért?! A Nymph Aura Volumert neked találták ki! "
:D Viccet félre téve, megtaláltam az egyik koreai arcápoló terméket, ami zsíros bőrűeknek tökéletesen felesleges.
A 3# próbáltam mintát. Citrusos illatú átlátszó zselé, ami -VÉGRE!- a szilikont teljesen figyelmen kívül hagyva szép emollientekkel, és olajokkal igyekszik a bőrbe zárni a nedvességet, amíg a sminked viseled. Picit olajos, de élettel teli fényt ad az arcnak.
Szárazkáknak életmentő lehet.
Mivel a minta kifejezetten nem nekem való, nem rontom az értékelését. De remélem akiknek szükségük van rá, most kaptak egy jó tippet a száraz foltok eltüntetésére. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Miket ki nem találnak azért?!
Marketingszöveg, valami ilyesmi is lehetne:
Szárazkáknak életmentő lehet.

2014. február 20.

Örülök, hogy végre megtudtam, mire való ez a valami. :-) Mineral BB Bright Fit krémhez kaptam ajándékba mintát belőle, mivel minden koreaiul van rajta fogalmam sem volt mit csináljak vele, kicsit kinyomva először primernek tippeltem, de hamar rájöttem, hogy nem az, mert olyan volt, mintha olajat kentem volna az arcomra. :-) BB krémhez keverve viszont már nem olyan. Kicsit lazítja a BB textúráját, kicsit rgayogóbb az eredmény, és amiért nekem tetszik, hogy a használatával sokkal kevésbé emeli ki a BB a szárazabb részeket, és sokkal kevésbé hajlamos beleülni a tágabb pórusokba. Nekem ez eddig minden BB és CC krémmel probléma volt, egyrészt nagyon vízhiányos a bőröm a felszínen, másrészt az orr melletti részen elég tágak a pórusaim. A száraz részek kiemelése még aláhidratlás mellett is mindig fennállt, ráadásul mivel alapból kombinált a bőröm és hajlamos kifényesedni, a túl sok aláhidratálás csak fokozta ezt, úgy, hogy a száraz részek kiemelése ellen mégsem nyújtott védelmet. Ez a volumer megoldani látszik ezen problémáimat. Én inkább talán 4:1 arányban kevertem a BB-hez, mert azért ez a volumer is fokozza némileg a fényességet, nekem kell fölé pici púder a kritikus részekre. De egyébként szerintem jó kis cucc, ki fogom próbálni más BB/CC krémekkel is. Nem tudom, mekkora a nagy kiszerelés belőle, de mivel eléggé mikromennyiség kell belőle, szerintem érdemesebb mintákat venni belőle, mert mondjuk egy 30 ml-s szerintem elég lassan fogyna el, ráadásul nem tudom, hogy melegebb időben hogy fog viselkedni a bőrömön, lehet nyáron már sok lesz. Csodaszernek nem csodaszer, de szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.