Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 23.

2013-es téli limitált kiadás

Fejillat: pink bors, bergamott, körte, málna

Szívillat: bazsarózsa, rózsa, jázmin, gyöngyvirág

Alapillat: cédrus, szantál, pézsma

baranyeszter

2015. május 25.

Jaj, ez szupercukiság.
Finom bazsarózsa illat, rajtam egy idő után a kék tégelyes Nivea csodás illatához hasonlóvá válik. Az itteni leírást én nem láttam az Etude House honlapján, a fej- és alapillatból egyik sem vált felismerhetővé számomra.
Kb. 4-6 órán át egyértelműen érződik az illata, 12 óra után is érzem, ha a csuklómba fúrom az orrom.
Nagyon finoman porlaszt a hozzá adott kis pumpa.
Nagyon visszafogott illat, amíg nem találok rá az új parfümömre, tökéletes lesz. Egyszeri kis szépséges kaland a miénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Jaj, ez szupercukiság.
Nagyon finoman porlaszt a hozzá adott kis pumpa.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Részletesebb információ a smartskincare-en.