Etude House

Ár:   $10 és $16   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   72 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $10 és $16
Kiszerelés:   72 ml és 120 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alacsony irritációjú, relaxáló hatású emulzió, mely azonnal felfrissíti és nedvességgel látja el a bőrt. Intenzív hidratálást biztosít. 93%-ban természetes összetevőkből áll; a benne lévő Panthensoside™ (panthenol + madecassoside) nyugtat és gyógyít.

Az érzékeny bőr számára biztonságos, hipoallergén formula, mely nem komedogén, és mentes a következőktől: állati eredetű összetevők, ásványi olaj, pigmentek, szintetikus illatanyag, polyacrylamide, szilikon, imidazolidinyl urea, triethanolamine, PEG, parabén.

melanie500

2019. november 17.

En is unnepronto leszek. Nagyon akartam szeretni. Komolyan! Alig vartam, hogy megérkezzen! Egybol a nagy kiszerelest rendeltem, mondvan nekem ezektol semmi bajom, rinocerosz borom van, birok en mindent. Ja. Csak epp ezt a cuccot nem. Durvan mitesszeres leszek tole, vagyis inkabb kis feher teteju pattikak jonnek ki rajtam, jo sok egyszerre. A jo eg tudja csak, hogy mit nem szeret a borom ebben a termekben pedig gyonyoru az osszetevolista. Ritkán latni ilyet, erre tessek: kipattogok tole. Egeszen hihetetlen! Komolyan felelmetes, hogy egy ilyen inciju termek kikesziti a boromet. Pedig direkt utana olvastam, hasonlo bortipussal rendelkezok, mint en (amint azt a lenti abra is mutatja) egyenesen rajonganak erte. Nekem bezzeg a kozel 10 e Ft-os, vagy azon aron tuli kenceket nyeli a borom, mint kacsa a vizet, hogy a macskarugjameg! Szerettem az allagat, a hidratalo hatasat, eleg volt boven nappalra a zsiros boromre fenyvedo ala hidratalonak. Nem csuszkalt rajta semmi, nem kukacosodott, olcso, sokaig kitartott volna. Megsem szereti a borom. Igy jartam. Kenytelen vagyok lepontozni, pedig nem a termek hibaja ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

pniki93

2019. október 22.

Egyszerű, de nagyszerű!! Szeretem, pedig még csak 1 hete használom. Reggel és este másfél-2 pumpányit. Én inkább esszenciára és szérumra költök többet, egy hidratálótól csak annyit várok el, hogy benntartsa a cuccokat a bőrömben, ne engedje kiszáradni :) Kombinált, zsíros, vízhiányos bőrre a legjobb, szárazra szerintem kevés lenne. Benton csiganyálas-méhmérges lotin után ő volt a kiszemeltem, nagyon jó mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

vador

2019. október 20.

Nyáron estére, télen nappalra használom, az én zsíros, de vízhiányos bőrömet megfelelően hidratálja mindenfajta irritáció nélkül. Sok érdekeset nem tudok mondani róla, de pont az egyszerűségéért kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

jollygardener

2019. október 12.

Az eddigi egyik legjobb hidratálóm, biztosan újra fogom venni. Szérum után használom esténként, reggelre mindig nagyon puha és hidratált a bőröm. Mindenmentes, így mitesszereket és pattanásokat sem okoz. A pumpás kiszerelésért külön dicséret, könnyen adagolható, és nem jutnak bele baktériumok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

KockaCukor013

2019. szeptember 17.

Úgy látszik én leszek az, aki kivételesen nem sok pozitív véleményt tud róla megfogalmazni.
Abszolút nem működik jól a tág pórusú bőrömön. Ha több rétegben (pontosan 3) viszem fel, hogy egy testesebb hidratáló krém hatását érjem el, akkor szörnyű a porusaim mérete tőle. Tegnap este próbáltam ki ezt a fajta használatát, és meglepődtem reggel a tükörbe nézve. Botrányosan néztem ki.
Egy-két rétegben pedig, hát nem tudom. Olyan semmilyen. A vizhianyomra éppen jó, de arra általában elegendőek a teljes rutinomban, mellékesen megtalalható vizmegkoto összetevők is. Ezen kívül pedig tényleg semmi hatását nem érzékelem.

Sajnálom. Biztos nem veszem újra.

A pumpas kiszerelés es az ettől függetlenül szép összetevők miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Sajnálom. Biztos nem veszem újra.

Katica1980

2019. április 9.

Ritka hogy egy krémet gondolkodás nélkül ujrarendeljek, mert hajt a kíváncsiság hogy mást is kiprobaljak, de nem ennél a hidratálónál. A második 120 ml flakont fogyasztom. Télen a szárazabb bőrömnek kevés, de nyárra a tökéletes súlytalan hidratáló a normál bőrömnek. Az egyetlen készítmény amit a párom is hajlandó magára kenni mert gyorsan beszivodik és nem zsirosit és mindezt mindenmentesen teszi. Nagyon hiányozna a polcomrol ha nem lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

dio14

2019. április 4.

Azt hiszem, hogy megtaláltam a tökéletes hidratálót. Egyszerű és nagyszerű, azt teszi, amire hivatott, hidratál! Ami számomra a legnagyobb öröm, hogy a barátom is szívesen használja, MAGÁTÓL!
Én egyből a nagy kiszerelést rendeltem, és egyáltalán nem bántam meg, így tökéletesen lehet adagolni.
Én csak este használom, ez az utolsó lépés. Tényleg nem irritál, nem komedogén, egy árva pattanást, póruseltömődést nem okozott. Imádom az állagát.
120ml sokáig elég lesz, szóval ár/érték arányban is szuper.
Ez is örök darab marad a fürdőszobámban, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

120ml sokáig elég lesz, szóval ár/érték arányban is szuper.
Ez is örök darab marad a fürdőszobámban, az biztos.

ursuska

2019. március 19.

Szuper könnyű, szuper hidratáló. Zsíros, vízhiányos bőrömre egy álom. Tonik és szérum/esszencia után használom, vízhiánytól függően egy-kettő vagy három pumpát. Alkalmanként este még egy éjszakai maszk követi. 120 ml kiszerelés nagyon pénztárcabarát és nem kell párhavonta újravenni amiatt, hogy elfogy (amúgy 10 hónapig eláll). Egyszerű kis hidratálónak tartom, de látom, hogy azért került bele egy-két izgalmas összetevő is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

BirsAlma

2019. január 26.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Szuper jól beillesztettem a napi rutinomba. Önmagában nekem így télen nem elég, de a hidratáló arckrémem előtt használom és így nagyon jó. Egyáltalán nem szárad ki az arcom. Reggel és este is használom, valamint ha este retinolt használok, akkor csak őt kenem az arcomra. Biztosan újra fogom venni. Nagyon jó, hogy illatmentes, nem irritál. Tényleg nagyon puha és hidratált lesz így az arcom, amit napközben is látok és érzem, hogy nem húzódik a bőröm délutánra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Zsaninna

2019. január 11.

Csak mintám van belőle, de már így is hetek óta használom. Minden este használom BHA után, nagyon szereti az arcom és a nyakam is, pedig tartottam tőle, hogy nagyon zsírosodni fog a bőröm tőle. De szerencsére semmi ilyet nem tapasztaltam, nagyon könnyű az állaga, nem irritálja a bőröm. Nem jöttek ki pattanások az arcomon, megnyugtatja a bőröm és nagyon puhává teszi. Nem tudom, hogy a nagy kiszerelés pumpás-e, vagy olyan tégelyes-e, mint a minta, de a mintából valóban nehéz a krémhez jutni. Ez azonban senkit ne tántorítson el, szerintem megéri az árát. Biztosan megveszem a nagy kiszerelést, ha elfogynak a minták. (Február)

(Március) Megvettem a normál kiszerelést (80 ml van ráírva), de sajnos ez nem pumpás kiszerelés. (Nem tudom, hogy a 120 ml pumpás-e) Most még könnyen ki lehet nyerni belőle, nem tudom, hogy a vége felé, hogyan fog működni. De akkor is imádom ezt a terméket, és ez nekem semmit nem von le az értékéből, szuper termék, imádja a bőröm.

2019: még mindig ezt használom, bármikor újravenném. A 120ml-s verzió pumpás, tökéletesen működik, sokkal jobb, mint a korábbi "ütögetős" verzió. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Antioxidánsok: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!