Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   $8 és $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $8 és $16
Kiszerelés:   15 ml és 40 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Jól tapadó, gél jellegű balzsam 5% nyugtató és gyógyító hatású Panthensoside™ (panthenol + madecassoside) tartalommal, a sérült bőr helyreállításáért. 92%-ban természetes összetevőkből áll.

Az érzékeny bőr számára biztonságos, hipoallergén formula, mely nem komedogén, és mentes a következőktől: állati eredetű összetevők, ásványi olaj, pigmentek, szintetikus illatanyag, polyacrylamide, szilikon, imidazolidinyl urea, triethanolamine, PEG, parabén.

BLili

2019. február 10.

Az előttem szóló után, nekem aztán tényleg olyan bőröm van, hogy egy kezemen meg tudom számolni a termékeket, amik nem irritálnak, és nekem pedig ez az egyik. Amíg nem érkezik meg az arckrémnek szánt krém, - és már két hetes csúszásban van -, ezt használom, és egy könnyű tonikkal szeles, hideg időben is megállja a helyét, és nagyon szép, tiszta, telt, nagyon egészséges kinezetu lett az arcbőröm tőle. Egyáltalán nem hagy zsíros, csillogó réteget, míg a termékcsalád intenzív kréme igen, pedig ez annál testesebb. Ha egy picit olcsóbb lenne, arckrémként használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Dana1983

2018. augusztus 16.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékcsaládhoz, de hiába. A túlérzékeny bőrömet ez a krém is irritálja, tök vörös lett tőle a fejem. Miután kidobtam egy rahedli pénzt összetevők alapján jónak tűnő arcápolókra rájöttem, hogy a koreai cuccok (és a növényi kivonatok) nem jönnek be. Bezzeg a szintetikus krémek igen. :-/ Na mindegy, legalább kiderült ez is.
Amúgy ez a krém hamar beszívódik és jól hidratál. Akinek nem ilyen tré a bőre, annak biztos jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

matekinga

2018. május 31.

Nagyon hasznos krém, rövid idő alatt szépen rendbe tette a bőröm, halványítja a hegeket, és szépen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Funnyface

2017. augusztus 15.

Bőrgyógyászati műtét után próbáltam először az LRP cica krémjéből mintát. Hormonális aknéval küzdök, kipróbáltam az arcbőrömön is, és nagyon elégedett voltam vele. Gyorsan rendeltem is egy teljes kiszerelést koreából...(szeretek csomagot kapni... :). Most ott éppen nagy hype övezi a cica termékeket, így mindegyik márkának van a kínálatában. Aztán lassan elmúlik a hype és nem lehet majd kapni:( akkor vissztérek a LRP-hez. Kisebb kiszerelést tudtam csak rendelni, ami sokáig elég, főleg ha csak a sebekre teszek belőle. Könnyen kenhető, gél-krém tejfehér színű, teljesen illatmentes. Amikor csak a sebekre használtam, nem vettem észre drámai javulást, a LRP jobban teljesített. Adtam neki még egy esélyt, és teljes arcbőrömet bekentem vékonyan vele. Könnyen el lehet oszlatni, nagyon kevés is elegendő, közepes gyorsaságban szívódik fel, de nem nehezíti el az arcbőrömet. Reggelre látványosan halványultak a patik után maradt foltok. Arckrémnek nagyon bevált, jobban mint helyi kezelésre, és sokkal könnyebb krém, mint az LRP. Önmagában vékony rétegben szerintem nem hidratál eléggé, egy illatmentes lotion használtam mellette. Az illatmentes, hidratáló, lipidréteget helyreállító kozmetikumok mellett arcbőröm gyorsabban gyógyul akné után. Igyekszem életmódot is váltani, hogy a hormonális akné el is múljon...
Összeségében egész jó kis krém ez, elégedett vagyok vele. Tetszik a könnyedsége...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Antioxidánsok: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.