Etude House

Ár:   $26.40   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 21.

Ár:   $26.40
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló réteggel vonja be, ezáltal védi a száraz és érzékeny bőrt, valamint fokozza a nyugtató hatást.

mrskimorsi

2018. április 23.

Már a második tubussal használom, nagyon szeretem! Valóban elég sűrű az állaga, ezért zsírosabb bőrűeknek talán nem a legjobb választás, de száraz és kombinált bőrre és főleg éjszakai használatra igen! Elég kedvező az ára. Tetszik hogy "minden mentes" és újabban Tindigo C vitamos szérumával keverve használom. Így nagyon ütős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

matekinga

2018. március 5.

Nekem is nagy kedvencemmé vált a krém. Szerencsére illatmentes, a bőröm nagyon hamar beszívja magába, pihe-puha lesz a fejem utána. Olcsón hozzá lehet jutni, nálam alapdarab lett, főleg így a hideg időkben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

vador

2017. december 18.

Szerintem csodálatos.
Olcsó keramidos krémet kerestem, ezt lehetőségem volt egy barátságos áru utazószetten keresztül kipróbálni, így rá esett a választásom.
Nekem nem sok a kombinált bőrömre, legalábbis őszi-téli szezonban, éjszakára semmiképp.
Tökéletes hidratáló, zsírt és vizet is pótol, és ami nekem most a legfontosabb: egyáltalán nem irritál, nyugodt, puha pofival ébredek reggelente.
Nálam alapdarab lett, sokadjára veszem újra a 4x10 ml-es szettet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Szerintem csodálatos.
Nálam alapdarab lett, sokadjára veszem újra a 4x10 ml-es szettet.

Emiii

2017. december 10.

Nehéz, sűrű krém. Csak egy 10 ml-es mintát használtam el. Hideg, szeles időben teszi a dolgát, nyárra viszont el se tudnám képzelni. A száraz foltokat szépen helyrerázza, illatmentes, érzékeny bőrre szerintem kiváló, de kombinált, vagy zsíros bőrre már sok, igaz nem is erre találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

anna990

2016. november 27.

Mindenmentes hidratálókrémet kerestem BP kúrához/ szérumokhoz, úgy döntöttem, most kipróbálom ezt. Száraz bőrűeknek jó választás lehet, az én kombinált fejemre ez már túl sok, de nem bánom, mert így is kegyetlenül ki tud száradni, BP mellett meg különösen.
Imádom az állagát, nagyon jó érzés használni. Néhány nap elteltével viszont azt vettem észre, hogy pici, fájdalmas pattik jelentek meg a T vonalamon, ahol egyébként ez nem jellemző. Éppen szakdolgozatot írok, tehát lehet kiváltó ok a stressz, de elkezdtem gyanakodni a krémre is. Adok még neki időt, ha nem válik be, elhasználom a kezemre, szóval semmiképp sem kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Prunus Mume Fruit Extract, Hyaluronic Acid, Dimethiconol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.