Etude House

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Csucsi08, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Összehúzza a pórusokat, simává és feszessé teszi a bőrt.

Grumpi

2018. július 1.

Sajnos le kell pontoznom!Szép az üvege,jó az állaga,jó az illata,gyorsan beszívódik,stb.Csak éppen nem használ!Egy üveggel elhasználtam és abszolút semmit nem segített!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Nixie

2018. április 29.

Én nem is tudom.. A csomagolása megfogott, nagyon szép, imádom a kéket. Az illata nekem kicsit erős. Maga az eszencia is elég mattnak tűnik, és mattítja is a bőrt. Szépen teszi a dolgát, és össze is húzza a pórusokat tényleg.

Viszont rájöttem, hogy én nem ezt keresem egy eszenciában a tág pórusaim ellenére sem. Mindenesetre nem pontozom le, mert valóban használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Emiii

2017. december 28.

Az emulsionnel együtt használtam, így nem tudom, hogy annak, vagy ennek köszönhetően javult a bőröm állapota. Szépen lemattította az arcomat, hamar beszippantotta a bőröm, egy élmény volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

VeghZsuzska

2017. július 9.

Nappali arcápolási rutin részébe illesztettem be (este BHAval hámlasztok, utána hülyeségten tartanám felkenni, hadd tisztuljanak csak a pórusaim:)). Csak az orroma és körülötte a tág pórusaimra és homlokomra kenem. Szépen mattít azonnal és én úgy látom, azonnal kissebbek lesznek picit optikailag a pórusaim az arcomon. Mintákat rendeltem kipróbálni, az illata nekem semmi különös, enyhe. Nem szárít, nem irritál, kíváncsi vagyok, hosszabb távon milyen hatással lesz a bőrképemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

noragode0

2016. május 21.

Szérumként használom éjszaka. A pórusok mérete csökkent. A zsírosságon is segít. Nem tudom, higy ettől, vagy az egész új koreai rutintól, de a bőröm sokkal jobb lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Csucsi08

2015. november 4.

Kis kiszerelést vásároltam meg egy szettben. Nagyon hidratáló, koncentráltabb kivonat. Finom az illata. A teljes kiszerelés kicsit drága, így még nem vettem rá magam. Az emulziójával együtt használom, de inkább nyárra való. Télen erősebb krémre van szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Butylene Glycol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

PVP 0 0

Felületi hártya képző anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.