Eucerin

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Almitra, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Hatékonyan csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat. Regeneráló éjszakai arckrém az egyenletes tónusú, ragyogó bőrért.
  • A melanin természetes pigment, mely bőrünk színét adja. A napfény, a hormonális hatások és az öregedés hatására a melanin termelése fokozódhat, és hiperpigmentáció alakulhat ki. A hiperpigmentáció azt jelenti, hogy egyes bőrterületek sötétebbre színeződnek és májfoltok (más néven napfoltok) jelennek meg, melyektől a bőr egyenetlen tónusúnak látszik.
  • Az Eucerin Anti-Pigment Éjszakai arckrém egy hatékony, szabadalmaztatott hatóanyagot, thiamidolt tartalmaz, mely a hiperpigmentáció kiváltó okára hatva csökkenti a melanintermelést. Klinikailag és bőrgyógyászatilag bizonyított, hogy csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat. Az első eredmények már két hét után láthatók, és rendszeres használat mellett a javulás folyamatos.
  • Az éjszakai krém dexpanthenolt is tartalmaz – ez a hatóanyag segíti a bőr regenerációját az éjszaka során. A bőr megjelenése egyenletessé és ragyogóvá válik.

Luiselotte

2021. július 25.

Nyáron általában előjönnek a foltjaim amiket ősztől - tavaszig krémezek, kezelek, lézerezek etc. úgy látszik ez örök körforgás lesz.
Szuper krém, egész nyaralás alatt kentem és a meglévő foltok halványodtak, újabbakkal pedig szerencsére nem lettem gazdagabb.
Közepesen zsíros , nagy melegben nehezen szívódik fel, az illata nem zavaró.
A csomagolása pumpás, jól záródó kupakkal, praktikus henger, mondjuk nem lett a fürdőszoba éke :D
Együtt használom a nappali krémjével és a pigmentfoltokra való naptejével, valószínűleg a 3 hatása hozza az eredményt.
Érdemes figyelni az akciókat , ez a krém és hozzá a naptej 10500 Ft volt a neten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 25.

Közepesen zsíros , nagy melegben nehezen szívódik fel, az illata nem zavaró.

jhszktln

2021. június 22.

Nagyon szeplős az arcom, nyaranta meg főleg...
Az éjszakai krémet használom magában. Nekem kicsit zsíros, de nem zavaróan. Viszont az illata... Felkenve már annyira nem zavaró, de minden használatnál meglepődöm az erős illatán. :) na és a lényeg, hogy ebben az óriási napsütésben sem élénkültek akkorát a szeplőim, mint szoktak. Szóval valamit tényleg tud ez a cucc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Nagyon szeplős az arcom, nyaranta meg főleg...

macooka

2021. június 22.

3 hete használom a nappali társával együtt és kb. 30%-ban halványította a pigmentfoljtaimat. Emellett nem használok semmilyen más hasonló hatású aktív összetevővel rendelkező terméket. Állagát tekintve kicsit testesebb, mint a nappali krém, de nem annyira, hogy ragacsos maradna, vagy ne szívódna be az én zsíros arcbőrömön. Kicsit sajnos ezen is lehet érezni az alkoholt, mint a nappali társán, de annyi baj legyen. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hosszú távon mennyire használ majd ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

gigiszekely

2021. június 18.

A nappali krémmel együtt használom lassan 3 hete. Szinte minden elmondható róla, ami a reggeli társáról is: jó illata van, könnyen beszívódik, kellemes textúrája van.
A parfüm nekem kicsit sok benne, egy idő után már tolakodóvá vált számomra ez az erős illat.
A szeplőim halványodtak, és nem jelentek meg újak az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 18.

A szeplőim halványodtak, és nem jelentek meg újak az arcomon.

Sandragon007

2021. április 29.

Nappali és éjszakai, mind a kettőt használom, és az első ami eszembe jut, az illatuk, egyszerűen imádom! :) Igazi prémium kategória! Nagyon tetszik az adagoló, pumpás, nagyon könnyű, kényelmes használni. Viszont, nagyon zavaró, hogy ugyan olyan flakonban vannak a nappalival, nagyon lesni kell, hogy éppen melyiket is használom. Tényleg hatásos, és eltűnnek/fakulnak a foltjaim, amik az arcom két oldalán és a homlokomon vannak. Nekem nagyon fénylik ez is és a nappali is. Kevés kell belőle, jól beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

KezdoManias

2021. március 16.

Nálam is működött. Plasmage kezelés után a szemhéjamon a pigmentációra hajlamos bőröm foltos lett annak ellenére is, hogy fényvédőztem. A bőrgyógyász első körben ezt ajánlotta. A nappali krémet napi 1-2 alkalommal, a szérumot majdnem minden nap 1 alkalommal, az éjszakai krémet is majdnem minden nap 1 alkalommal vetettem be. A termékismertető szerint a benne lévő hatóanyag tartalmú kencét max. napi 4 alkalommal lehet felvinni, nálam napi 2-4 volt a jellemző az elmúlt bő 1 hónapba. A kisebb, kevésbé erős foltok majdnem teljesen eltűntek, egy nagyobb, sötétebb barna paca is jelentősen halványodott. Abban bízom, hogy még 1 hónap és az is teljesen eltűnik.
Az éjszakai krém könnyen beszívódik, talán átlagosnak mondanám a hidratáló hatását. Száraz (akár víz-, akár zsírhiányos) bőrre kevés.
Érdemes megemlíteni, hogy amikor túl sokat / több réteget kenek (pl. szérum plusz nappali vagy éjszakai kence), vagy picit izzadok, esetleg törlöm a szemem, ez bizony csíp. Mármint a szememet. Nem elviselhetetlenül, de kellemetlenül. Biztosan rajta van valahol a papírján, hogy szemkörnyékre nem ajánlott...
Az arcomon is rengeteg pigment folt van sajnos, itt csak ad hoc jelleggel használtam, erről nincs sok tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

salymf

2021. február 10.

Párban vettem meg az éjszakai/nappali krémet, de sajnos egyetlen egy használatot követően az egész arcom kivörösödött, viszketni kezdett, majd leszáradt a bőröm, és utána napokig hámlottam, szenvedtem, hogy lemenjen a gyulladás. Nagyon sajnálom, mert a funkciójának örültem, és ráadásul gyógyszertárban vásároltam, és nem is egy olcsó krémről beszélünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Lena07

2021. január 3.

Lassan 3 hónapja használom, egyenlőre csak pozitívan tudok nyilatkozni! Gyakorlatilag eltűntek a pigment foltjaim, tényleg nagyon sokat halványodtak, eddig rettenetesen zavart, de most alig látom magamon. Nem tudom, hogy teljes mértékben a krémnek köszönhető vagy azért ilyen látványos, mert amúgy is kifakulnak és visszahúzódnak a foltok a téli időben! Remélem hosszútávú lesz a hatása és amint beköszönt a jó idő, nem térnek vissza egyből a foltok! Ha így lesz, akkor biztos,hogy maradok ennél a krémnél! Nekem egyenlőre a hidratálásával sincs gondom, mert elég zsíros állagú! Simább és teltebb reggelre a bőröm és sokkal egységesebb a bőrképem is, úgyhogy eddig jár az 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

henrietta.turk

2020. október 7.

Könnyű krém, de nekem éjszakára kevés a hidratáló hatása (bár ezt nem is ígéri). Tesztelésre kaptam a nappali krémmel, s a szérummal együtt, s emiatt használtam hetekig. Számomra látható volt a hatása, valahogy tényleg szebb lett a bőröm, de az alcohol denat-ért nagyon nagy kár. Kiszárította a bőröm, s nem volt jó érzés felkenni. Nagyon sajnálom, mert bár a hatása tényleg jó, de ezzel az összetétellel én nem tudom jó szívvel ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 7.

Louisa

2020. október 5.

3 het utan mar lathatoan halvanyodtak a hormonalis aknek nyomai. Nem tudok elvonatkoztatni attol, hogy a termekcsalad ejszakai kremjet es 2 heten keresztul a dual serumjat is hasznaltam.
Ami engem zavar benne, hogy nehezen szivodik be, ejjel nem szivesen torlok egy ilyen minosegi termeket a parnamba. A termekcsalad osszessegeben szuper, de az ejszakai krem szamomra gyenge lancszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak