Eucerin

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Almitra, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Hatékonyan csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat. Regeneráló éjszakai arckrém az egyenletes tónusú, ragyogó bőrért.
  • A melanin természetes pigment, mely bőrünk színét adja. A napfény, a hormonális hatások és az öregedés hatására a melanin termelése fokozódhat, és hiperpigmentáció alakulhat ki. A hiperpigmentáció azt jelenti, hogy egyes bőrterületek sötétebbre színeződnek és májfoltok (más néven napfoltok) jelennek meg, melyektől a bőr egyenetlen tónusúnak látszik.
  • Az Eucerin Anti-Pigment Éjszakai arckrém egy hatékony, szabadalmaztatott hatóanyagot, thiamidolt tartalmaz, mely a hiperpigmentáció kiváltó okára hatva csökkenti a melanintermelést. Klinikailag és bőrgyógyászatilag bizonyított, hogy csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat. Az első eredmények már két hét után láthatók, és rendszeres használat mellett a javulás folyamatos.
  • Az éjszakai krém dexpanthenolt is tartalmaz – ez a hatóanyag segíti a bőr regenerációját az éjszaka során. A bőr megjelenése egyenletessé és ragyogóvá válik.

Tildi

2020. szeptember 19.

Ennek krémnek is praktikus a kiszerelése mit a termékcsalád többi tagjának. A nappali krémmel + a szérummal együtt használom több mint 3 hete. Ez talán egy picit nehezebben szívódik be mint a másik 2 termék de nem zavaró. Reggele kellemes, puha tapintású az arcom. A foltjaim tényleg halványodtak már ezalatt a rövid idő alatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

dudi84

2020. szeptember 14.

Én 2 hete használom a termékcsaládot, nappali, éjszakai és szérum és nekem így együtt nagyon sokat halványítottak a foltjaimon a szemem alatt és az ajkam felett! Én nagyon szeretem őket és most csak ezeket fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

millagros29

2020. szeptember 10.

Néhány hete használom a terméket, a nappalijával együtt. Ez idő alatt már láthatóan halványodtak a foltjaim. Mindkét termékkel pozitív a véleményem, állaga, illata kellemes. Az éjszakaijával annyi negatívum van számomra, hogy felkenés után zsíros érzetet hagy maga után, ami engem kissé zavart. Viszont ami ismét pozitívum, hogy 10-15 perc után beszívódott a krém. Biztosan fogom még használni, ha elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

bogica1997

2020. július 30.

A reggeli krémjével együtt használom. Nem látok semmi változást, s nagyon drága...Ráadásul, sajnos később okosodtam ki, hogy az összetevők elején álló denaturált alkohol az egyik legrosszabb dolog, ami hidratálóba kerülhet, mert szárít. Okosszépség oldalát ajánlom. Nem márkahű, tudományos tényeket közöl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Melaszka

2020. június 27.

A kiszerelését nagyon szeretem, praktikus a pumpás megoldás. A krém állaga nagy jó és a pigment foltjaim is kevésbé jöttek elő, mint máskor. Az összetevők miatt kap csak csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

MJudit1977

2019. augusztus 2.

Én kb 6 hónapja használom a nappali krémmel együtt. Nagyon szép egyenletes a bőrszínem tőle, előtte mindig barna foltos volt az ajkam és a szám fölötti rész. Azóta nem foltos. A bőrgyógyász azt ajánlotta, hogy tavasszal mielőtt még nem süt a nap kezdjem el. Azóta is ezt használom. Nagyon jó az állaga, kevés kell belőle, nagyon finom az illata. Én meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Moni86

2019. április 1.

Hidratál. Ez az amit tett. Zsíros. Baromi nagy pattanásokat, miteszereket csinált! Semmit nem vettem észre az 'antipigment' hatásból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak