Eucerin

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Nem zsíros gél, mely a helyi alkalmazáshoz készült applikátorral könnyen és pontosan felvihető a kisebb, hiperpigmentált bőrterületekre. Egy hatékony, szabadalmaztatott hatóanyagot, thiamidolt tartalmaz, mely a hiperpigmentáció kiváltó okára hatva csökkenti a melanintermelést. Klinikailag és bőrgyógyászatilag bizonyított, hogy közvetlenül a sötét foltokra alkalmazva halványítja azokat és megelőzi újbóli kialakulásukat. Az első eredmények már két hét után jelentkeznek, és rendszeres használat mellett a javulás folyamatos. A bőr megjelenése egyenletessé és ragyogóvá válik.

Szilvus87

2021. november 16.

Elhasználtam az éjszakai és nappali krémjével kiegészítve, de nekem sajnos semmi látványos eredmény.néhány apró pigmentfoltom ugyanúgy megmaradt.
A terhességi maszkom viszont a használata alatt eltűnt, bár az egyébként is mulandó, nem tudom, hogy a krémek rásegítettek-e benne, ezért két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

ndorka

2021. szeptember 14.

Szettben vásároltam a szérummal és éjszakai krémmel, ezt nappal használom fényvédő alá. A 3 együtt jelentősen halványította a pigment foltjaimat (homlok és felső ajak táján). Kb másfél-két hónapja használom őket, lassan-lassan, de szépen halványulnak a foltok, már nyugodtan megyek ki alapozó/korrektor nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

keralexa

2021. július 13.

Nekem nem vált be stift formában, a dual szérumja viszont csodát tett az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Cseniko

2021. január 3.

Rengetegen ajánlották, így októberben beszereztem. Évekkel ezelőtt használtam már ennek az elődjét, az úgy ahogy ért valamit és erről talán még ennyit sem állíthatok.....
Elképesztő sebességgel fogyott el és minimálisan halványított csak.
Egyáltalán nem újravevős nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Elképesztő sebességgel fogyott el és minimálisan halványított csak.
Egyáltalán nem újravevős nekem.

Emma41

2020. október 30.

A nyáron váratlanul megjelent a halántékomnál egy pigmentfolt, nem volt feltűnő, de engem nagyon zavart. Több helyről ajánlották az Eucerint, úgyhogy beruháztam a stiftre és a nappli krémre. A stift kb. 2 hónap alatt szinte teljesen elhalványította a foltot, a nappli krémnek hála pedig nem is jött elő több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Kamea

2020. október 8.

2020. 10. 08. Sajnos 5 hét használat után ki is fogyott. Igaz, nem nagyon spóroltam vele. Már megrendeltem a következő tubussal.

2020. 09. 28. Most szembesülök azzal, hogy mire 50 éves lesz az ember, bizony sok minden keletkezik az arcán, ami eddig nem volt ott, és hiába nem odavaló, mégis ott akar maradni. Van, amivel nem érdemes szélmalomharcot folytatni, de a nem olyan durva, számomra mégis zavaró mértékű pigmentfoltjaimmal - úgy döntöttem - felveszem a harcot.
A terméket több, mint 4 hete használom, és már egy héttel ezelőtt is észrevehető mértékben halványodtak a foltok. Remélem, ez a tendencia továbbra is folytatódik! Ha az első napokban nem bénázom el az alkalmazását, lehet, hogy már korábban is sikereket érek el vele. Eleinte ugyanis nem tudtam eldönteni, hogy reggel, vagy este, a szérum/krém előtt, vagy után használjam-e. Aztán - @Honeyhair-hez hasonlóan – nekem is a reggeli arctisztítást követő alkalmazás lett a legcélszerűbb.
A kezdeti sikereken felbuzdulván, tervezem a márka anti-pigment szérumát is beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 8.

melindadd

2020. augusztus 31.

Sajnos az elmúlt és az idei nyáron is PONT BAJUSZVONALBAN természetesen hiperpigmentált lett a bőröm.. valószínűleg a napfény/Zsíros bőr-izzadás kombinációja miatt, ezért konkrétan bajuszom volt és hiába gyantáztam le a valós szőrszálakat, a hatás olyan volt. Utána olvasgattam neten, majd rátaláltam erre a kis csodaszerre. Az első reakcióm a gyógyszertárban: Ez a kicsi termék 4900 ft-ba kerül? :O Te jó ég.. remélem h beválik. Hálistennek így is lett, már 2 használat után láttam a változást és így 1 hónap elteltével maximálisan állíthatom, nekem teljes mértékben megfelelt a problémámra! Az apró barnás foltoknak már szinte nyoma sincs.. minden este lefekvés előtt használtam vékonyan bekentem vele, majd lefeküdtem. Alkoholos illata van elég erőteljesen, és felkenés után mintha semmit nem is tettem volna fel a bőrömre. Én ajánlom akinek kisebb bőrfelületen van problémája, bár az ára borsos, de sokáig is tart és valóban hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Honeyhair

2020. augusztus 4.

Nyáron az orcáimon szoktak előjönni a kis nyavalyások, annak ellenére, hogy az ilyenkor használt cuccaim mindegyike fényvédős. Tőlem megkapja a maximális öt csillagot, mert napi egy alkalmazás mellett két hét sem kellett, és látható lett a változás (szívesen felkentem volna reggel és este is, de az volt ráírva, hogy csak napi egyszer szabad). Nemcsak a foltocskák lettek halványabbak, de a kezelt részen a bőröm általában is szebb, egységesebb lett. Vérszemet kaptam, hogy ne használjam-e az egész arcomra, de ahhoz kicsit drága lenne, hiszen a tubusban lévő mennyiség elég kevés (most rendeltem meg a másodikat belőle). Van azért egy problémám vele, de mivel a hatását csúcsnak tartom, nem vonok le érte csillagot: az én példányomnak nem olyan puha, applikátoros a feje, mint a képen, hanem egy szilikonos ecsetszerűség van a végén, ami nagyon kevés anyagot vesz fel (állandóan mártogatni kell), és nem igazán komfortos a használata. Azzal csak felviszem a szérumot és az ujjaimmal kenem el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

AnnaAnnaAnna

Korcsoport: >54
2020. július 3.

Egy éven át akár naponta több alkalommal is szorgalmasan kenegettem a barna pigmentfoltjaimat. Semmi eredményt nem hozott. Foltok változatlanok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 3.

marienne87

2020. május 9.

Tízezreket költöttem a kozmetikusnál aha savas kezelésekre,ami a pigment foltokra semmit sem ért. Ez a szérum egy hónap alatt annyit halványított a barna foltokon,hogy egy nagyon vékony réteg alapozó vagy korrektor hibátlanul fedi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.