Eucerin

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   45 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Silverfang, az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2020. január 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Orvosi bőrápolás száraz, repedezett bőrre. Vízmentes kenőcs, amely regenerálja, védi és nyugtatja a száraz, valamint a rendkívül száraz, töredezett és irritált bőrt.

Használható:

• kisebb égési sérülések esetén,
  • sebkezeléshez,
  • babák érzékeny bőrére,
  • száraz kezek és körömágyak,
  • repedt bőr a sarkakon és lábakon,
  • bőrgyógyászati beavatkozások után.

Petra571

2020. április 22.

Ez egy vazelin sűrűségű illatmentes kis cucc és a kezem ápolására ami szárazabb mint öreganyám tényleg príma!🧤🙊
Mivel zsíros ezért inkabb estére kenem, kevés elég belőle, nem csípi a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Mivel zsíros ezért inkabb estére kenem, kevés elég belőle, nem csípi a bőröm.

supercinti5

2020. február 20.

Nehezen szívódik be, én a számra nagyon aprónyit teszek, és szépen hidratálja a cserepes ajkaimat. Arcom szárazabb részeire is teszek, de csak este. Nekem bejött! Tetszik az is, hogy nincs illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

HeyGirl

2020. január 5.

A szám nagyon kiszokott száradni a téli időszakban, nagyon nehéz rá megfelelő balzsamot találnom, de ez nagyon szépen helyre hozza a cserepes számat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

jbarbi91

2019. december 20.

Nagyon csúnyán száraz berepedezett a kezem. Sajnos elfelejtem sokszor bekenni. Ha rendesen használom nagyon szépen helyreteszi a kézfejem, zsíros nagyon az állaga így napközben cérnakesztyűvel használtam, nem szívódik be könnyen. Legközelebb esti használatot fogok preferálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

annami21

2019. október 11.

Amikor az ekcéma miatt már napok óta csontszáraz, repedezett a bőr a kezemen, vagy az arcom éppen száraz, érzékeny és semmilyen arckrémet nem visel el, szuper működik. Két-három nap alatt teljesen rendbe hozza a bőrömet. Igazából a termék 5 csillagos, de az ára szerintem kicsit indokolatlan. A Neutrogena kézkrémhez tudnám egyébként hasonlítani, ami egy ezressel olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

RitaJudit

2019. március 20.

Szuperül alkalmazható, égési sérülésre, száraz bőrre, azonnal jobb érzetet biztosít. Azért négy csillag, mert kézfejen lévő szárazság kezelésekor a megmaradó zsíros hatás zavaró volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Profisale

Korcsoport: >54
2019. március 20.

Nagyon zsíros, nehezen szívódik fel (nekem fél óra kellett), amúgy jó védelmet ad kiszáradás, bőr kipirosodás ellen. Nem hidratál egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 20.

xxs

2019. március 19.

Hű. Felpimpelt vazelin. Persze, hogy mindenre szuperül működik, amire a vazelin jó! Persze, hogy nem szívódik be!

Köszi, hogy elérhetővé tettétek az összetevők listáját, mert bár értem, hogy a termék klassz, de összetevők alapján nem érdemes megvennem - egyszerűen azért, mert sokkal olcsóbban is lehet vazelint és panthenolt venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

nikittta

2019. március 12.

Párommal használtuk közösen otthon.Sajnos mindkettőnk bőre nagyon problémás.Mivel ez nem csak egy kézkrém, hanem inkább multifunkciós balzsam,(nehezebben is szívódik) így kentük estére irritált arcra, körömágyra és kisebb sebekre is.Eddig nagyon jól teljesít, volt hogy kisfiunk bőrét is ápoltam vele.
Összességében jó kis termék, bababőr ápolására is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Összességében jó kis termék, bababőr ápolására is megfelelő.

Percoon

2019. március 12.

Tesztelésre kaptam a terméket a TRND projekt keretében, ha jól sejtem az ugyanez a termék, de kicsit megváltoztatták a profilját. Szerintem nem kifejezetten kézkrém, hanem inkább egy multifunkcionális balzsam, ami jó az extra száraz, berepedezett bőrfelületekre. Nekem hatékonyan működött a berepedezett kézfejemre, körömágyamra, sarkamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol