Eucerin

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   45 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Silverfang, az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2020. január 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Orvosi bőrápolás száraz, repedezett bőrre. Vízmentes kenőcs, amely regenerálja, védi és nyugtatja a száraz, valamint a rendkívül száraz, töredezett és irritált bőrt.

Használható:

• kisebb égési sérülések esetén,
  • sebkezeléshez,
  • babák érzékeny bőrére,
  • száraz kezek és körömágyak,
  • repedt bőr a sarkakon és lábakon,
  • bőrgyógyászati beavatkozások után.

Jassza

2021. november 24.

Állagra olyan mint a vazelin.Viszont a hatása tagadhatatlan. Számomra nehezen kezelhető a testessége miatt,de a várt hatást hozza,így összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

KisTigris

2021. november 1.

Ünneprontó leszek. Mintákat kaptam, azokat használtam el. Csak száraz a bőröm, a körmöm is. Ez a krém olyan, mint a vazelin, nagyon sűrű, nem szívódik fel, csak ül a kezemen. Végül letöröltem. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Patriciaronas

2021. július 28.

Az egész család nagyon szereti.
Ekcémás a kezem, pár nap alatt rendbe hozta. A kislányunk kezén is vannak nagyon száraz foltok, neki is bevált. Napozás után égésre is nagyon jó! Kicsit hagy maga után zsíros érzetet, de ha az ember este keni be magát nem vészes.
Ajánlani tudom a krémet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 28.

Az egész család nagyon szereti.
Ajánlani tudom a krémet!

bucccoka

2021. július 19.

Terméktesztelés révén próbálhattam ki a regeneráló kenőcsöt. A kezemen található ekcémát napok alatt rendbe hozta, illetve napégés után is hatásosnak bizonyult. Praktikus a csomagolása, és sokrétű a felhasználása

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Ciccc

Korcsoport: >54
2021. július 19.

Nem szoktam szeretni a zselészerű gél állagokat, mert nehezen szoktak beszívódni és ragacsosak, de ez más. Teljesen jól beszívódik, a nagyon száraz bőrbe beivódik, nem ragacsos, nem zsíros. Nekem pont megfelelő az állaga. Érezhetően puhít, hidratál, száraz, kirepedezett bőrre tök jó, ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 19.

KoosAlexandra

2021. július 14.

Piros, viszkető, hólyagos ekcémás kiütésre használtam legtöbbször, ami a legfájdalmasabb számomra. Szinte azonnal megnyugtatta, enyhítette a görcsös viszketést, fájdalmat. Máskor is újraveszem, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

vrpp

2021. július 14.

Fú nem igazán találkoztam még olyan krémmel ami megfázáskor segített volna ennyit. Anyukám mindig a körömvirág krémet mondja, de azt hiszem látva az én szép nozimat, ő is leváltja erre :) amikre én használom :arcomon néha kialakul száraz folt, azokat szépen rendbe teszi. Férjem vizsgálat miatt gépre volt kötve, és pici sérülések keletkeztek a bőrén, pár nap alatt hatalmas javulást okozott a krém. Sőt, az uszoda miatt voltam olyan elvetemült, hogy a tenyeremben szétkent krémet végig simítottam a hajvégeken :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 14.

sapi.vivien

2021. július 13.

Volt szerencsém kipróbálni, csak ajánlani tudom! Isteni puhává varázsolta a szinte mindig repedezett bőrömet. Kisfiam kipirosodott popsijával is csodát tett. Gyorsan felszívódik, és kellemes, alig érezhető illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

anianiko

2021. július 12.

Egy trnd-projekt keretében kaptam kezdőcsomagot a termékből. Már rengeteg patikában és neten kapható készítményt próbáltam az érzékeny, száraz, cukorprobléma miatt foltos és néha sebes lábamra, de egyik sem nyújtott igazi segítséget. Az Eucerin Aquaphor kenőcsőt kipróbálva először egy nagyon nehéz krémet kaptam, de a száraz lábszáram azonnal becuppantotta, és nem hagyott nekem ragacsos hatást, amit nagyon nem birok elviselni semmilyen termékben sem. Megszüntette a bőrhúzódást, kellemes komfortot adott a lábszáramnak és pár nap után a makacsabb sebek is gyógyulni kezdtek, néhány régebbi seb nyoma pedig halványulni kezdett. Nekem ez igazi csodakrém az egyik legfőbb problémámra, nagyon örülök hogy rátaláltam! Aki hasonló problémával küzd, ajánlom kipróbálásra, nem fog csalódni benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

aaancsiikaa

2021. július 9.

A trnd egyik projektje során ismerkedtünk meg a termékkel.
Ez a termék igazán hatékony több területen is. Sajnos borzasztóan hamar szárad a bőröm, de ezt a terméket használva látványosan javult az állapota.
Az elmúlt időszakban egy kisebb kiruccanás során a sok naptej hatására is sikerült leégni a napon, amit azonnal tudtunk az Eucerin Aquaphor regeneráló kenőcsével orvosolni és így 1-2 napon belül már semmi nem látszott a napégésből. A barátaim is nagyon hálásak voltak, hogy megoldottuk gyorsan a napégési problémát. :)
Aki nyaralás során szeretne egy sokoldalú terméket, annak mindenképp ajánlom és természetesen a mindennapokon is tökéletes segítséget nyújt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

A trnd egyik projektje során ismerkedtünk meg a termékkel.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol