Eucerin

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   45 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Silverfang, az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Orvosi bőrápolás száraz, repedezett bőrre. Vízmentes kenőcs, amely regenerálja, védi és nyugtatja a száraz, valamint a rendkívül száraz, töredezett és irritált bőrt.

Használható:

• kisebb égési sérülések esetén,
  • sebkezeléshez,
  • babák érzékeny bőrére,
  • száraz kezek és körömágyak,
  • repedt bőr a sarkakon és lábakon,
  • bőrgyógyászati beavatkozások után.

RitaJudit

2019. március 20.

Szuperül alkalmazható, égési sérülésre, száraz bőrre, azonnal jobb érzetet biztosít. Azért négy csillag, mert kézfejen lévő szárazság kezelésekor a megmaradó zsíros hatás zavaró volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Profisale

2019. március 20.

Nagyon zsíros, nehezen szívódik fel (nekem fél óra kellett), amúgy jó védelmet ad kiszáradás, bőr kipirosodás ellen. Nem hidratál egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

xxs

2019. március 19.

Hű. Felpimpelt vazelin. Persze, hogy mindenre szuperül működik, amire a vazelin jó! Persze, hogy nem szívódik be!

Köszi, hogy elérhetővé tettétek az összetevők listáját, mert bár értem, hogy a termék klassz, de összetevők alapján nem érdemes megvennem - egyszerűen azért, mert sokkal olcsóbban is lehet vazelint és panthenolt venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

nikittta

2019. március 12.

Párommal használtuk közösen otthon.Sajnos mindkettőnk bőre nagyon problémás.Mivel ez nem csak egy kézkrém, hanem inkább multifunkciós balzsam,(nehezebben is szívódik) így kentük estére irritált arcra, körömágyra és kisebb sebekre is.Eddig nagyon jól teljesít, volt hogy kisfiunk bőrét is ápoltam vele.
Összességében jó kis termék, bababőr ápolására is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Összességében jó kis termék, bababőr ápolására is megfelelő.

Percoon

2019. március 12.

Tesztelésre kaptam a terméket a TRND projekt keretében, ha jól sejtem az ugyanez a termék, de kicsit megváltoztatták a profilját. Szerintem nem kifejezetten kézkrém, hanem inkább egy multifunkcionális balzsam, ami jó az extra száraz, berepedezett bőrfelületekre. Nekem hatékonyan működött a berepedezett kézfejemre, körömágyamra, sarkamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Kole

2019. március 12.

Nagy kíváncsisággal kezdtem el használni a krémet, elsősorban az állaga miatt. Az első használat alkalmával a széltől és a kerti munkától sebesre száradt kezemet kellett rendbe tennie. Nem vártam sokat, de egy használat után visszanyerte a bőröm a puhaságát és a kisebb sebek is könnyebben gyógyultak. Amióta a körömágyamat ezzel kenem, kevésbé tapasztalok szálkásodást és könnyebben használható, mint az olajok, cserébe ugyanaz a hatás.
Kisebb égésekre is jó, érdemes tartani belőle a konyhában is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Kisebb égésekre is jó, érdemes tartani belőle a konyhában is.

Kadélka

2019. március 12.

Én tesztelésre kaptam ezt a krémet és nagyon elégedett vagyok vele. Állagra kissé balzsamos, így nehezebben szívódik fel, de a hatása szuper. Száraz, repedezett, sérült bőrt felpuhítja és gyorsabban gyógyulnak az égési sérülések, illetve kisebb karcolások, gyulladások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Niki0214

2019. március 12.

Én több helyen kipróbáltam személy szerint(a családból több tag szintén)és nagyon meg vagyok elégedve vele!
Kezemen próbáltam,száraz sarok részen és a nyakamon lévő száraz seb szerűségen,ami már nagyon régóta nem múlt el semmire,most 2 használat utána elmúlt!
szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek!Egy dolog zavart csak,de ez az én véleményem,hogy nagyon zsíros és még kézmosás után sem jön le a kezemről,amivel bekentem,de lehet,hogy pont ebben rejlik a varázsereje:)

kerepetra

2019. március 12.

Száraz kezemre és megfazaskor az orrom és szám környékén használtam. Szuperül teljesített. Viszont egy barátnőmnek az ujján bekentunk egy sérülést vele, ami másnapra nagyon csúnyán begyulladt. Már akkor csípte a krém, amikor bekente. Nem tudom, lehet, hogy szennyezett volt a sebe, vagy allergiás valamelyik összetevőre. Szóval a saját tapasztalatom nagyon jó, de láttam olyat is, hogy valakinek nem. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

doratrue

2019. március 11.

A 1.5 éves lányom pofija a legkisebb széltől és a hidegtől pillanatok alatt kiszárad és kipirosodik. Több krémet próbáltam, de egyik sem volt az igazi. Ez az Eucerin kenőcs 1 használat után látványos javulást hozott, rendszeres használatával pedig újra szép és selymes lett a bőre. Én a náthás időszakban használtam a kipirosostt, irritált orromon. Nem csípett, nem irritált, hanem szépen hidratált és megnyugtatta a bőrt.
Kézkrémként viszont nálam megbukott. :( Nagyon száraz, repedezett, vérző bőrömet megnyugtatja, viszont mivel nem szívódik be, napközben lehetetlen használni, mert fél óra elteltével is a zsíros ujjlenyomataimmal volt tele minden, amihez hozzáértem. Éjszakai kézpakolásként jó lenne, de az én bőrömnek a napi 1 használat édes kevés. Emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol