Eucerin

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2017. december 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Innovatív archidratáló, amely fokozza a bőr saját hidratációs hálózatának működését, s ezáltal a bőrt rugalmassá, simává és sugárzóvá teszi. Ugyanakkor megvédi a bőrt az UVA- és UVB-sugarak káros hatásaitól.

Selymes állagú, frisstő, gyorsan beszívódik a bőrbe és 24 órás intenzív hidratálást biztosít. Enyhíti a bőrfeszülést és a bőrt simává, rugalmassá teszi. Klinikailag és bőrgyógyászatilag bizonyítottan használható érzékeny bőrre is, és illatanyag-, valamint parabenmentes.

Gemma25

2019. október 10.

Kombinált, vízhiányos bőrömnek jó szolgálatot tett a nyáron, de nem vett le a lábamról. LRP hasonló SPF-es hidratáló kréme sokkal könnyedebb viselet nyáron. Ősszel, télen ennél viszont még testesebb kémre lesz szükségem. Bár elégedett voltam vele, nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

RMDiana

2019. január 11.

megvettem ezt, illetve a sima Aquaporine Active krémet is. A két krém ég és föld. A sima sokkal könnyebb állagú, ez picit nehezebb és az illatáért sem rajongok. Nyaraláson használtam, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

nicolekitti

2018. december 16.

Tavaly kaptam ajándékba. Pár hete került sorra.
Kicsit tartottam tőle, mert nem szerettem a testes krémeket, mert azoktól mindig olyan zsíros lesz az ember arca. Na ez a krém nem olyan, bekenem vele az arcomat gyorsan beszívja a bőröm és még este is selymes az arcom utána. Ki van simulva az arcom, a kollégáim is megjegyezték. Remélem hosszú távon is hozza ezt a hatást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Tavaly kaptam ajándékba. Pár hete került sorra.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Caprylyl Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.