Eucerin

Ár:   4350 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cece22, Módosítva: 2021. április 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hatékony és hosszantartó hatást biztosít a zsíros korpa csökkentésére, megszüntetésére.  Megnyugtatja a viszkető fejbőrt.

cherryblossom27

2020. december 15.

Évek óta küzdök kiújuló zsíros korpával. Olyannyira elharapózott a dolog, hogy tele lett a fejbőröm vérző, gennyedző sebekkel, és hiába a teljes testhigiénia és 2 naponta hajmosás, a fejbőröm szaga sem volt a legkellemesebb - már közvetlen a hajmosás után is érezhető volt. Próbálkoztam Nizorallal, Seborinnal - hosszútávú változást egyik sem hozott. Ez a termék volt az utolsó reményem, annyira el voltam keseredve a problémám miatt. Még csak egyszer mostam vele hajat, de a változás szembetűnő. Hajmosás közben éreztem, hogy "bizsereg" a fejbőröm, szinte mintha oldotta volna le a zsíros korpát a termék. Hajmosás után sokkal frissebbnek éreztem a fejbőröm, mintha fellélegzett volna. Semmiféle kellemetlen szagot sem tapasztalok, illetve kiújuló sebekkel sem találkoztam az utóbbi napokban. A hajam is kevésbé zsírosodik. Természetesen ez csak egy első benyomás, és hosszútávú hatást csak hetek, hónapok múlva vélhetek felfedezni - frissítem majd a hozzászólásom. Jelenleg viszont úgy érzem, megtaláltam a gyógyírt a problémámra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

kaposztamester

2020. december 11.

Nekem sajnos rosszabb lett mint volt . Annyira nagyon zsíros lesz tőle a hajam . Senkinek nem ajánlom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

delux2001

2020. november 20.

Oké, nekem ez a termék abszolút bevált! Ekcéma miatt eléggé korpásodik a fejbőröm, plsu zsíros... előre kinéztem ezt a terméket, elég borsos ára volt (4500 Ft), de nagyon megérte. Egyetlen hajmosás után már rendben volt a fejbőröm, a fésűben nem maradt benne a korpa. Általában heti kétszer mosok hajat, minden alkalommal kétszer habozok. Első öblítéshez egyszerű kőolajmentes sampont használok, második öblításhez ezt. Nem ezt használom mindig, csak ha újra előjön a probléma - nagyon tisztít. Csodás a hajam érintése utána. És az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

zdoreebaba

2020. november 10.

Megvásároltuk ezt is a száraz korpára való samponnal együtt. Az sem és ez sem vált be. Ára is elég drága. Elképzelhető, hogy akinek komoly korpásodás gondjai vannak annak be fog jönni. Nekem inkább csak zsírosabb a fejbőröm. Arra nem ért sokat. Azért kap három csillagot, mert viszonylag jól tisztított, jól habzott és kellemes illata volt, de hosszútávú megoldást nálunk nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

LasEstrellas

2020. augusztus 25.

A fejbőröm hajlamos a kiszáradásra, főleg nyáron, izzadás, fürdőzés után, a homlokomnál a hajtőnél és a nyakamnál is.
Mióta ezt használom, csak néha fordul elő, főleg,amikor sima samponra váltok egy pár alkalommal egymás után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

miko02

2020. augusztus 18.

Zsíros korpára vettem, és ideig-óráig hatásos is volt. Pár hét használat után azonban kiszárította a hajamat, és a korpásodás is kezdett visszatérni. Szerintem ilyen áron vannak ennél sokkal jobb samponok is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Comment92

2020. augusztus 11.

Tegnap este mostam meg vele a hajam. Kb 3-4 percig hagytam rajta. Jol habzik, tehat lehet legkozelebbi hajmosasnal kevesebb is eleg belole. Illata nem rossz, nincs vele bajom. A fejboromrol leszedte a varakat, meg egy ket lerakodott hamreteget. Ezt konkretan ki kellett szedjem a hajambol, onnan tudom..
En a zsirkorpamat nem kezeltem, pedig mar ezt kb 14 eves koromban is megallapitottak.. Azota is mosom 2 naponta a hajam es nem foglalkoztam vele. Neha jobban kivolt a fejborom, neha kevesbe, de most ugy voltam vele, h akkor teszek egy probat ezzel a draga samponnal. En 3900 ft-ert vettem, olcsonak nem mondanam, de majd 1 honap mulva kivancsi leszek az eredmenyre..
1 hajmosastol nem vartam csodat, nyilvan ehhez kell egy kura. A zsirkorpabol ugyan maradt meg a fejboromon, de tisztabb erzetu lett, mint egy hagyomanyos samponnal, es a hajam is "csikorgosabb". Sajna a hajveget, ahogy az elottem kommentelok is irtak, tenyleg szaritja, igy is hogy balzsamoztam, meg hasznaltam hajolajat, meg igy is szaraz.. Nekem tegnap a sampon veletlen a szemembe ment, tisztara kiszaritotta es szaraz volt... hiaba oblogettem ki.. ugyh ovatosan..
Viszont miutan megszaritottam a hajam, egett a fejborom ugy kb 1 oran at, aztan mar csak bizsergett (van benne mentol? Nem neztem az osszetevoket). Ez mondjuk egy kicsit zavart azert.
Majd jovok updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Majd jovok updatelni.

dorkanorka

2020. július 28.

Fájó, viszkető, minimális sebesedéses fejbőr miatt vettem meg, a hajam gyorsan zsírosodik. A fejbőr feszülését rövid ideig feledtette, cserébe teljesen kiszárította, sprőddé tette a hajvégem.
Felejtős számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Felejtős számomra.

zsazsovszkij

2020. július 6.

Seborrheás dermatitisz miatt kezdtem el használni. Az arcbőröm seborrheája miatt korpásodás ellen nagyszerűen bevált. Csak ezt használom, nem szokta meg a fejbőröm. Balzsam nélkül is kezelhető a hajam hajmosás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Zsuzsi444

2020. június 11.

Megszünteti a fejbőr viszketését, zsíros korpára az egyik legjobb termék. Balzsamot én is mindenképp ajánlanék utána, mert picit szárítja a hajvégeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.