Eucerin

Ár:   4350 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cece22, Módosítva: 2021. április 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hatékony és hosszantartó hatást biztosít a zsíros korpa csökkentésére, megszüntetésére.  Megnyugtatja a viszkető fejbőrt.

blackdiamond27

2022. június 20.

Nagyon tiszta érzetet ad. Szeretem ezt a sampont, szépen felszívja a faggyúfelesleget a fejbőrről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

courgette25

2022. május 31.

Tinédzser korom óta küszködöm zsíros korpával, stresszes időszakokban szokott igazán fellángolni, egész sárgás réteget képezni fejbőrömön (akkor is, ha minden másnap hajat mosok). Egyedül ez a termék segített. Eddig az összes korpa elleni sampon elektromossá tette a hajam, annyira kiszárította hajmosás után, az Eucerin samponja viszont kiszárítás nélkül ért el nálam tünetmentességet. Nekem 2 hónapig elég kb. a 250 ml-es, kb. 3-szor, max 4-szer használom egy héten.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 31.

creamtesting

2022. május 1.

Számomra ez a sampon vált be a legjobban zsíros korpára. Heti 2-3 használat csodákra képes. Kiegészítve valamilyen víz alapú hidratálókrémmel a szemöldökömnél még jobb hatást biztosít. Nagyon ajánlom azoknak akik zsíros korpával küzdenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

ZsofiKrem

2022. március 3.

Sajnos évente egyszer kétszer muszáj elhasználnom egy-egy tubussal, mivel valamiért elkezd kisebesedni hátul a fejbőröm, még nem jöttem rá mi lehet az oka, de ez a sampon már 1-2 használat után csodákat művel, enyhíti a viszketést és valóban 100%ban leoldja a zsíros korpát. Az ára elég borsos, így sajnos nem tudom mindig ezt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

dorxi17

2022. március 1.

Notinoról rendeltem, 4.940 Ft jelenleg az ára. Az utóbbi időben a fejbőrömre illetve a hajszálaimra makacsul ragaszkodó zsíros korpa jelent meg, közvetlen hajmosás után is zsírosnak éreztem a hajtövem. 1. használat után csodával határos módon 1 szem korpa nincs. Sajnos az egyébként is száraz hajvégem tovább szárította, ez miatt 4 csillag, de ez még mindig jobb, mint a korpa. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

incifinci28

2022. január 29.

Ronda nagy plakkokban hámlik a zsíros korpa a fejbőrömről és már mindent kipròbáltam csak ezt nem. Bőrgyògyász ajánlotta és azòta áldom a doktornőt :D nagyon szépen rendbe tette a fejem, a hajam is fényes, puha. Biztosan nem cserélem le, bár most már 5500ft a gyògyszertárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

womanitina

2021. november 13.

Zsíros korpával küzdök, DE ezzel a samponnal maximálisan kordában tudom tartani a kellemetlen velejáróját ennek az állapotnak. Nem viszket,s szinte fellélegzik a fejbőröm hajmosás után. Kíméletesen hatékony és úgy vettem észre, hogy a hajamat sem szárítja annyira. Mindenestre balzsamot/pakolást és hajvégápoló szérumot érdemes használni mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 13.

kataa0105

2021. július 1.

Én személy szerint nem zsíros korpával, hanem sima zsírosodással küzdöttem évek óta. A barátom használta egy másik változatát, így kipróbáltam én is ezt a változatot. Heti 2x mosok hajat a heti 3-4x helyett. Nyáron kicsit más a helyzet, a meleg miatt néha többször kell. Fontos viszont a hajvégekre odafigyelni emellett a sampon mellett, kicsit szárítja őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

cherryblossom27

2020. december 15.

Évek óta küzdök kiújuló zsíros korpával. Olyannyira elharapózott a dolog, hogy tele lett a fejbőröm vérző, gennyedző sebekkel, és hiába a teljes testhigiénia és 2 naponta hajmosás, a fejbőröm szaga sem volt a legkellemesebb - már közvetlen a hajmosás után is érezhető volt. Próbálkoztam Nizorallal, Seborinnal - hosszútávú változást egyik sem hozott. Ez a termék volt az utolsó reményem, annyira el voltam keseredve a problémám miatt. Még csak egyszer mostam vele hajat, de a változás szembetűnő. Hajmosás közben éreztem, hogy "bizsereg" a fejbőröm, szinte mintha oldotta volna le a zsíros korpát a termék. Hajmosás után sokkal frissebbnek éreztem a fejbőröm, mintha fellélegzett volna. Semmiféle kellemetlen szagot sem tapasztalok, illetve kiújuló sebekkel sem találkoztam az utóbbi napokban. A hajam is kevésbé zsírosodik. Természetesen ez csak egy első benyomás, és hosszútávú hatást csak hetek, hónapok múlva vélhetek felfedezni - frissítem majd a hozzászólásom. Jelenleg viszont úgy érzem, megtaláltam a gyógyírt a problémámra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

kaposztamester

2020. december 11.

Nekem sajnos rosszabb lett mint volt . Annyira nagyon zsíros lesz tőle a hajam . Senkinek nem ajánlom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.