Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cece22, Módosítva: 2012. október 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hatékony és hosszantartó hatást biztosít a zsíros korpa csökkentésére, megszüntetésére.  Megnyugtatja a viszkető fejbőrt.

Kispanda

2019. május 15.

Zsíros, seborrheas a fejbőröm. Valamennyit javított a helyzeten, mondjuk inkább csak a viszketést oldotta meg egy-két napra. A zsírosodással nem bánt el és még elég bizarr szaga is lett a fejemnek tőle. Még csak nem is gazdaságos, mert nem elég belőle egy diónyi, még másodszorra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

ftmea13

2019. május 1.

Zsíros, korpás hajra vásároltam, pontosan arra, amit ígér. Nagyon sok samponnal kísérletezek a mai napig, ugyanis egyik sem az igazi, amire nekem igazán szükségem van. A korpát eltüntette, amit a Pantene és a Head&Shoulders okozott. Elsőre hatalmas nagy bumm hatás volt, hogy úristen de jó sampon, végre megtaláltam a tökéletest. Még a borsós ára sem zavart volna. Viszont! Ahogy a korpa eltűnt, a lelapuló, atom zsíros haj visszatért, de már másnapra miután megmostam. Undorító hatást keltett, így sajnos a fél flakon után már megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

Alexy

2019. március 7.

Először szupernek gondoltam, kb. 3 hajmosásig, és utána ugyanúgy visszatért a korpa. De legalább jó drága volt. :( Azért kap 2 pontot mert legalább nem büdös)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

lillus09

2019. február 22.

Jó néhány éve használom ezt a sampont seborreás, zsíros hajamra és bevált. Előtt a Selsunt használtam ami nagyon jó volt, de szanaszét szárította a hajam, nem győzöm a kondicionálókat és hajbalzsamokat kenni rá. Elkezdtem böngészni a neten és először 1 Uriaget haszált de az ne vált be és utána jött ez. Szinte teljesen megszűntette a korpát és a viszketést is de a zsírosodáson nem segített. Az évek alatt pedig sajnos hozzá szokott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

nhajni

2019. január 10.

Viszkető fejbőröm miatt vettem meg. Az első 3-4 hajmosás után el is múlt a viszketés. Most kb. egy hónapja használom és sajnos most úgy érzem hogy megint elkezdett viszketni a fejbőröm. Nem korpás a hajam inkább zsíros. A zsírosságon is talán az első pár hajmosás alkalmával segített, azóta mintha hozzászokott volna a bőröm mert Újra visszatért a zsírosság sajnos. Még gondolkodom hogy újra vegyem-e, mert hogy nem túl olcsó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

pici24

2018. december 30.

A sampont felváltva használom két másik termékkel. Nyugtatja, rendben tartja a sebborheára hajlamos fejbőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Timi0316

2018. szeptember 5.

Csodaszer! Nekem csak ez segített a sebboreás fejbőrömön, pedig sok terméket kipróbáltam előtte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Andi10

2018. augusztus 15.

Nagyon hatékony sampon, 2-3 használat után teljesen megszüntette a korpát. Kiadós is, jó sok hajmosásra elég. Én nem próbáltam más terméket korpa ellen, sikerült elsőre megtalálni a tutit :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

norikad0

2018. augusztus 14.

Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nekem bevált.

szkizita

2018. augusztus 8.

Nekem sajnos már egy jó ideje ott tartott a fejbőr problémám (viszketés, zsírosodás, gyulladt, piros gübecsek), hogy elég rendesen hullott a hajam is. A magisztrális készítmény amit írtak rá jó, csak oltári büdös. Csupa kén és kátrány, szóval képzelhetitek. Muszáj volt találnom egy sampont, aminek jó az illata, és nem semlegesíti a hamutál szagú sampon jótékony hatásait. Úgy tűnik, hogy ez lesz az. Önmagában próbáltam ki, és nem viszket a fejbőröm egyáltalán (hagyományos samponok esetén már kb hajmosás után közvetlenül viszket), sőt, bónusz, hogy a reggeli fésülködéskor alig hullott ki pár szál hajam. Beszámolok majd a későbbi tapasztalataimról is, de egyelőre 5 csillagos és bármennyi pénzt megérős (ezt visszaszívom, mert még megemelik az árát :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.