Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cece22, Módosítva: 2012. október 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hatékony és hosszantartó hatást biztosít a zsíros korpa csökkentésére, megszüntetésére.  Megnyugtatja a viszkető fejbőrt.

BSzilvike27

2020. március 22.

Meglepődve olvasom a vèlemènyeket. Nekem 3 hajmosás után helyretette a fejbőrömet. Nincsenek leragadt plakkok a fejemen, nem viszket váladèkozik ,nincs semmifèle irritáció ès egy darab korpa sem. Nem olcsó de nekem mindent megèrt újra fogom venni. Annyit tudni kell hogy szaunamesterkènt is dolgozom ami azt jelenti hogy nem kevès percet töltök el 90-100 fokban előszőr azt hittem az izzadás által fázik meg a fejbőröm de sajnos ez több volt annál. Szìvből ajánlom legalább kipròbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Diamond26

2020. február 20.

Tévedésből vettem meg ezt a sampont, ugyanis ugyanilyen zöld flakonos samponja van a márkának, ami nem zsíros, hanem száraz korpára való. Ahhoz képest, hogy mellényúltam és nem az én fejbőrömre valót vettem, teljesen jó. Nekem a fő gondom a fejbőröm szárazsága és viszketése, kipirosodása. A viszketést és a pirosodást teljesen megszűntette, a szárazságot is mérsékelte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

jbarbi91

2019. december 20.

A viszketést teljesen megszüntette. A fejbőröm is sokat javult egy tubus használata után. Balzsamot mindenképp javaslom bőven használjatok utána a hajvégre mert nagyon száraznak érzem a hajam mióta használom. Zsíros korpa esetén szerintem nagyon jó választás! Most szereztem be a 2. flakont! Árban hasonló a többi dermo samponhoz, érdemes akcióban beszerezni, sokszor promóciózik az Eucerin!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

JasmineK

2019. október 16.

Nekem nagyon sokat segített, a korpásodást megszűntette és nem zsírosodik tőle a hajam jobban. Külön plusz pont a géles állaga, állítólag zsíros hajra az a legjobb. Jól habzik, tisztít, az illata kicsit erős, férfias.
Nagyon ajánlom, szokott lenni 20-25 % kedvezmény, akkor veszem.
Amúgy nekem a korpásodáson egyedül az segít, hogy hajszárítóval azonnal megszárítom, különben nyáron is azonnal korpahegyek lesznek rajta. Plusz ez a sampon és megszűnt a probléma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Nagyon ajánlom, szokott lenni 20-25 % kedvezmény, akkor veszem.

Madison27

2019. szeptember 23.

Zsíros korpásodás miatt szereztem be, szépen megtisztította a fejbőröm, azonban egy teljes flakon után sem szűnt meg teljesen a próbléma, egyéb tekintetben szerettem. Kellemes az illata, jól habzik. Azonban mégis kicsit drága és nem teljesen hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

aniko112

2019. július 13.

Samponváltás után elkezdett viszketni a fejbőröm ami ki is sebesedett, bekorpásodott. Utánaolvastam, mi lehet a gond, rátaláltam erre a samponra és megvettem. Nagy reményeket fűztem hozzá, de nagyon becsapva érzem magam. Két hét utána ezek a tapasztalataim:
A korpásodást nemhogy nem szüntette meg, de ilyen undorító még soha nem volt a fejem, hullik mint a hó, továbbra is sebes, a viszketésen is max fél napig segít. De legalább jó sokba került.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Kispanda

2019. május 15.

Zsíros, seborrheas a fejbőröm. Valamennyit javított a helyzeten, mondjuk inkább csak a viszketést oldotta meg egy-két napra. A zsírosodással nem bánt el és még elég bizarr szaga is lett a fejemnek tőle. Még csak nem is gazdaságos, mert nem elég belőle egy diónyi, még másodszorra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

ftmea13

2019. május 1.

Zsíros, korpás hajra vásároltam, pontosan arra, amit ígér. Nagyon sok samponnal kísérletezek a mai napig, ugyanis egyik sem az igazi, amire nekem igazán szükségem van. A korpát eltüntette, amit a Pantene és a Head&Shoulders okozott. Elsőre hatalmas nagy bumm hatás volt, hogy úristen de jó sampon, végre megtaláltam a tökéletest. Még a borsós ára sem zavart volna. Viszont! Ahogy a korpa eltűnt, a lelapuló, atom zsíros haj visszatért, de már másnapra miután megmostam. Undorító hatást keltett, így sajnos a fél flakon után már megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

Alexy

2019. március 7.

Először szupernek gondoltam, kb. 3 hajmosásig, és utána ugyanúgy visszatért a korpa. De legalább jó drága volt. :( Azért kap 2 pontot mert legalább nem büdös)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

lillus09

2019. február 22.

Jó néhány éve használom ezt a sampont seborreás, zsíros hajamra és bevált. Előtt a Selsunt használtam ami nagyon jó volt, de szanaszét szárította a hajam, nem győzöm a kondicionálókat és hajbalzsamokat kenni rá. Elkezdtem böngészni a neten és először 1 Uriaget haszált de az ne vált be és utána jött ez. Szinte teljesen megszűntette a korpát és a viszketést is de a zsírosodáson nem segített. Az évek alatt pedig sajnos hozzá szokott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.