KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan- és illatanyagmentes Eucerin DermoPure Mélytisztító arclemosó zselé nem mitesszerképző, mindennapos használatra szánt arclemosó, melyet a pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr számára fejlesztettek ki. 6%-os amphotensid hatóanyagtartalmával gyengéden tisztít, mégis hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a fölösleges faggyút. Antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően a zselé megszabadítja a bőrt a baktériumoktól és meggátolja további szaporodásukat.

Ár: 3.900Ft FoxPost automatába küldve , Eladó: Kedi81
Állapot: Képen látható, Helyszín: Sopron, fizetés: Utalás után-súlya miatt-FoxPost-tal tudom küldeni-(automatába)
Ár: 3500,- + pktg. , Eladó: koni
Állapot: kevés hiányzik belőle, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: megbeszélés szerint

BettyBlack

2018. október 14.

Az itt olvasott kommentek alapján szereztem be mert problémás a bőröm..
mikor elkezdtem használni semmilyen fajta változást nem tapasztaltam biztos voltam benne majd később fejti ki a hatását... hát szinte háromnegyedét el használtam és a bőröm valami gusztustalan lett!!! Reggel este használtam. Tele voltam mitesszerrel, be voltak gyulladva! Szerintem az arcom meg sosem volt olyan csúnya.
Ráadásul az éjszakai krémjével használtam ami dettó ugyan ilyen rossz volt... pedig nagyon pozitívan álltam ezekhez a termékekhez...☹️
És már egy hónapja nem használom az Eucerin termékeket és látványosan szebb az arcom.
És az ára pedig borzasztóan drága!

BettyBlack
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Az itt olvasott kommentek alapján szereztem be mert problémás a bőröm..
És az ára pedig borzasztóan drága!

reginagalambos

2018. október 4.

Semmivel sem tud többet, mint a Balea MED arclemosó. Viszont sokkal drágább. A dolgát tette, de ennyi pénzért nem venném újra.

reginagalambos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Luna1024

2018. október 2.

Ez a legeslegjobb arclemosó, amit valaha próbáltam a legtöbbször normál, ám T-vonalban olajos bőrömre. A "legtöbbször" szót azért használtam, mert tavasszal és nyáron ilyen a bőröm, amilyennek leírtam, ősszel és télen viszont sokkal szárazabb, még a T-vonal is inkább normálba fordul át, és azt vettem észre, hogy ez a géles állagú lemosó máshogy működik akkor, ha nyáron, mint akkor, ha ősszel használom. A melegebb hónapokban életem arclemosója: szuper géles állag, NAGYON gyengéd formula, minimál és szép összetevőlistával. Lehoz mindent, anélkül, hogy szárítana, sőt selymesnek érzem utána a bőrömet, a T-vonalam meg mintha kevésbé zsírosodna. Hiperérzékeny bőröm van, de minimálisan se bántja. Most ősszel azonban történt valami a bőrömmel, talán az időjárás az oka, de jóval szárazabbnak érzem, és azt vettem észre, hogy ha ezt a lemosót használom, akkor icipicit mintha szárítana, ami nyáron abszolút nem fordult elő velem. Emiatt ősszel és télen lehet, hogy visszatérek a Balea Ultra Sensitive Waschgel-hez, az talán kicsit gyengédebb, vagy keresek egy tejes állagú lemosót, ezt pedig meghagyom tavaszra és nyárra. Mindenképp visszatérek majd hozzá, mert tényleg az egyik legszuperebb arclemosó, amit valaha használtam. Az ára miatt kissé szívtam a fogam, viszont cserébe kb. vödör nagyságú, arclemosóhoz képest tényleg óriási mennyiség, így már azt gondolom, hogy megéri. Érzékeny, kombinált/zsíros bőrre nagyon tudom ajánlani.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 21.

Nagyon gondolkodtam az elején a borsos ára miatt hogy megvegyem e de egyáltalán nem bántam meg.Abszolút megéri az árát.Nemrég leváltottam az összes arcápolási termékemet alkohol és parfümmentesre és erre a lemosóra esett a választásom.Jól habzik és a tisztító hatása sem utolsó.Nagyon hamar észrevettem a változást a bőrömön , ami kezdett megtisztulni és eltüntek gyorsan a pattanások.Újravevős:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Honeyhair

2018. augusztus 13.

Három hónapja megváltoztattam az arctisztítási rutinomat, pontosabban a lépések ugyanazok maradtak, csak a termékeket cseréltem le Eucerin DermoPure-ra. Száraz, vízhiányos, feszülésre hajlamos bőröm van, de mindig kijött rajta - főleg az államon - néhány mitesszer, apróbb grízek, és az orrom tövében még érdes is volt. Tudom, nem pont az én bőrtípusomra tervezték ezt a termékcsaládot, de valahogy megéreztem, hogy ez jó lesz nekem, és így is lett.

Ez az arctisztító zselé kiváló hatásfokkal tisztít, szuperül habzik és maradék nélkül távolít el minden szennyeződést. Nem irritál és nem csípi a szememet sem. Hatása konjac szivaccsal az igazi. Utána nem feszül vagy húzódik a bőröm, és az érdesség meg a mitesszerek teljesen eltűntek!! Igaz, az arctonikot, az arcradírt és a micellás vizet is lecseréltem DermoPure-ra, az arckrémemet meg Eucerin Aquaporin Active-ra, így valószínű, hogy együtt, csapatban ilyen fantasztikusak. Én nagyon elégedett vagyok, szerintem minden cucc megérte az árát!

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

szsophia

2018. augusztus 9.

Miután nagyon sok drogériás arctisztítót, lemosót és tonikot kipróbáltam a tökéleteset keresve, úgy érzem most megtaláltam. Nem is reméltem, hogy ennyire beválik majd, kb. másfél hónapos használat után már nagyon sok változást látok az arcbőrömön. Sokkal egészségesebbnek és tisztábbnak látszik (persze azért nem tökéletes), és napközben sokkal kevésbé zsírosodik. Felhagytam azzal a rossz szokással, hogy túl sok (fajta) nem megfelelő minőségű arctisztítót használok; most már csak ezzel és 100%-ban természetes virágvizekkel tisztítom az arcom, plusz heti 2-szer a l'oreal agyagmaszkja a ráadás.

szsophia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

nyk

2018. július 2.

Azért vettem meg még fél éve, mert teljesen száműztem minden alkoholtartalmú kencét a fürdőszobából, így a lemosómat is le kellett cserélnem. Nem bántam meg! Habár eléggé borsos az ára, napi kétszeri (néha háromszori) használat mellett is még megvan több, mint a fele és tökéletesen végzi a dolgát. Szépen megtisztítja a nagyon érzékeny bőrömet, nem húzódik utána, illetve nem okozott pattanásokat sem. Ha elfogy, biztosan újra veszem, ahogyan a termékcsalád éjszakai hidratálóját is.

nyk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

kdorci

2018. június 19.

Csak azért nem kap 5csillagot, mert én többet várnék tőle egy kicsivel. Nekem ez olyan mezei arclemosónak tűnik egy picivel jobb hatással a végén, de ennyi.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Kinguci123

2018. június 14.

Először ezzel szoktam arcot tisztítani, majd az Eucerin DermoPuryfier éjszakai krémet szoktam éjszakára felkenni. Már sajnos nem hat az éjszakai krém, de ezzel ugyanugy tisztítom az arcom és teljesen jó. Nem szárít, nem zsirosít. Teljesen korrekt.

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

PiciCic

2018. június 12.

Az első arclemosó aminek látom értelmét. Kb,1,5 hónapja használom és sokat segített pattanásra hajlamos bőrömön.Nem csípi a szemem,nem égeti az arcom,nem irritál.Újravevős!

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol