Eucerin

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan- és illatanyagmentes Eucerin DermoPure Mélytisztító arclemosó zselé nem mitesszerképző, mindennapos használatra szánt arclemosó, melyet a pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr számára fejlesztettek ki. 6%-os amphotensid hatóanyagtartalmával gyengéden tisztít, mégis hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a fölösleges faggyút. Antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően a zselé megszabadítja a bőrt a baktériumoktól és meggátolja további szaporodásukat.

Ár: 2500 , Eladó: beacska899
Állapot: Párszor használt kB. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest belváros vagy Óbuda

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bleauwsy

2024. július 8.

Kellemes használni, nem szárít, nem irritál, habzik és maradéktalanul lemosható. Normál bőrre is ajánlom a jó tapasztalatok miatt, sokáig volt hű társam a rutinban mindennapi használatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. július 8.

n.niki

2023. október 22.

Évek óta Cerave SA tisztítót használtam, viszont most úgy éreztem, hogy kellene valami újdonság a bőrömnek, és egyik gyógyszertári webshopban pont akciós volt ez a termék, így esett rá a választásom. Lassacskán egy hónapja használom. Kíméletesen tisztít, a Ceravéhoz képest kevésbé habzik, és nagyon örülök, hogy ez sem tartalmaz illatanyagot. Használat közben nem érzek semmilyen irritációt és tisztítás után sem érzem azonnal, hogy feszülne a bőröm. Ugyanakkor látványos hatást eddig nem sikerült elérnem vele, ezért tőlem 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 22.

diana.kofalvi

2023. március 1.

Egyszerűen nagyszerű. Nekem nagyon bevált, alaposan tisztít, eközben mégsem marja szét a bőröm. Pattanásos és aknés bőrre való, viszont a mitesszereimet is gyönyörűen kitisztítja. Évek óta újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 1.

Fanni_61

2023. január 8.

2 flakonnal elhasználtam belőle, de nem tett csodát az arcommal, ami miatt sajnáltam rá kiadni rá ennyi pénzt. Szépen tisztít, de az aknés bőröm állapota nem igazán változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 8.

drebeka

2022. december 1.

Az első pár nap használat után (nagyjából 3-4 nap) szépen letisztult az arcbőröm, ám ezt hamar felváltotta néhány kéretlen pattanás. Az illatával és az állagával elégedett voltam. Úgy éreztem, hogy nagyszerű munkát végez tisztítás terén, viszont sok-sok használat után már ezt az érzetet el is veszítette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

Alteire

2022. november 26.

Kb egy hónapja vettem ezt az arclemosó zselét, ismerősöm ajánlotta érzékeny bőrre. Eleinte tényleg szépen tisztított, de később egyre inkább észre vettem, hogy szárítja a bőröm, és nem gyógyulnak be a hegek, sőt piros, irritált lesz. Szerettem volna szeretni, hiszem annyira sok jót hallottam róla, de az én extra érzékeny bőrömnek sajnos túl sok valamelyik összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 26.

holdmacska

2022. október 10.

Az egyik legjobb arctisztító a kombinált, kényes bőrömre- a mattító fluidjával együtt használva. Nekem ugyan a pirosságot nem szünteti meg, de a bőrhibákat, pattanásokat jól kezeli. Kicsit száraz és feszülős lesz utána az arcom, de a krém ezt ellensúlyozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 10.

racheldawes

2022. október 1.

A legjobb arctisztító, amit valaha is kipróbáltam. Reggelente, illetve micellás vizet követően, második lemosóként használom, tökéletesen eltávolítja a smink maradványait. Látványosan egységesebb, letisztultabb lett tőle a bőröm. A pirosságot megszünteti, a pattanások sokkal hamarabb gyógyulnak, a korábbiak helyei pedig egyre halványabbak. Három hónapja használom, naponta kétszer, de még mindig megvan a 400 ml-es kiszerelés negyede. Nem kérdés számomra, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 1.

miko02

2022. szeptember 18.

Hosszú évek használata után Bioderma Sébium habzó gélről váltottam erre a kozmetikusom javaslatára. Elégedett vagyok vele, hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, érezhetően tiszta lesz utána az arcom. Szép mattra szárad és krémezés után sem fénylik át semmi sem. Nem okoz irritációt, új pattanások is sokkal ritkábban jönnek elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

blackdiamond27

2022. június 19.

Az egyetlen lemosó, ami nem okoz irritációt, viszketést, pattanásokat és mindezek mellett nagyon jól tisztít. Tiszta, matt hatzást hagy maga után. Nagyon jó megoldás, hogy pumpás adagolófejet kapott, így méginkább gazdaságos a használata. Az ára abszolút megéri. Reggel-este használom, ha úgy adódik akár napközben is. Soha nem okozott még csalódást. Kozmetológusom ajánlására vásároltam meg kb 2 éve az első flakonnal. Nem bántam meg! Sőt… Bátran ajánlom mindenki számára akinek a bőr zsírosság mellé társul még az érzékenység is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol