Eucerin

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan- és illatanyagmentes Eucerin DermoPure Mélytisztító arclemosó zselé nem mitesszerképző, mindennapos használatra szánt arclemosó, melyet a pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr számára fejlesztettek ki. 6%-os amphotensid hatóanyagtartalmával gyengéden tisztít, mégis hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a fölösleges faggyút. Antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően a zselé megszabadítja a bőrt a baktériumoktól és meggátolja további szaporodásukat.

Ár: 3000 , Eladó: EvelinEszter
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Sopron , fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: FKingu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel vagy átutalás után posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

blackdiamond27

2022. június 19.

Az egyetlen lemosó, ami nem okoz irritációt, viszketést, pattanásokat és mindezek mellett nagyon jól tisztít. Tiszta, matt hatzást hagy maga után. Nagyon jó megoldás, hogy pumpás adagolófejet kapott, így méginkább gazdaságos a használata. Az ára abszolút megéri. Reggel-este használom, ha úgy adódik akár napközben is. Soha nem okozott még csalódást. Kozmetológusom ajánlására vásároltam meg kb 2 éve az első flakonnal. Nem bántam meg! Sőt… Bátran ajánlom mindenki számára akinek a bőr zsírosság mellé társul még az érzékenység is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

gavria

2022. május 31.

Termékmintaként teszteltem, elsőre jó benyomást keltett, de ahogy eltelt több idő, kevésbé volt hatékony. Nem javított a pattanások számán, túl erősen tisztít, szárította, majd annál jobban zsírosodott a bőröm. Kellemes állagú, nem túl erős szagú lemosó zselé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 31.

roxymester

2022. április 14.

Nekem eddig ez a kedvenc gél állagú lemosóm, egyáltalán nem szárított, szépen tisztít és nem hagy "csikorgó" érzetet maga után.
Először egy trnd projekt keretein belül kaptam belőle tesztelésre terméket, de azóta már vásároltam is belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 14.

Tmr111

2022. április 13.

Szerettem, de nekem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Szerettem, de nekem szárította a bőröm.

Agnes004

2022. április 7.

A Vichy hasonló tulajdonságú terméke helyett ezt vettem, de az jobban bevált. Alig habzik, kétszer kell megmosni vele az arcom hogy leszedje a sminket (csak cc krém és szempillaspirál). Nem irritál, nem csíp, pattanásokon is talán segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

bianka10

2022. március 23.

Nekem sajnos télen túl erősen tisztított, pedig csak este használtam, így elraktam nyárra, hátha akkor nem húzodik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 23.

dottya1255

2022. március 20.

Hamar a kedvenc arclemosóm lett, nem húzódik utána a bőröm, mint a korábban használt arclemosóimnál, szépen tisztít, jó ideje a napi rutinom része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Babuus

2022. március 3.

Korábban is patikai márkákat használtam sminklemosasra. Első használatakor értettem meg miért van akkora differencia az árak között. Nagyon jó smink lemosóként, nem húzódik utána a bőröm. Kevesebb faggyú termelődik rajta éjszaka a lemosást követően. Nagyon bevált a márka és a termékcsalád is számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

pnkvln

2022. február 28.

Nagyon szuper! Nem csak arcra jó, hanem hátra és karra is! Szuperül tisztít! Persze a hidratálást ne felejtsük el minden használata után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 28.

niki9526

2022. február 27.

Kb 1,5hónapja használom ezt a terméket és nekem segített. A mindig problémás arcbőrömön látványosan javulást vettem észre.Kevesebb pattanásom van és az arcbőröm sem zsírosodik,puha tapintású lett. Bevált! Illatmentes és semmilyen irritáció,pirosodás nem jelentkezett a használat utén.Naponta 2x használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol