Eucerin

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan- és illatanyagmentes Eucerin DermoPure Mélytisztító arclemosó zselé nem mitesszerképző, mindennapos használatra szánt arclemosó, melyet a pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr számára fejlesztettek ki. 6%-os amphotensid hatóanyagtartalmával gyengéden tisztít, mégis hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a fölösleges faggyút. Antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően a zselé megszabadítja a bőrt a baktériumoktól és meggátolja további szaporodásukat.

Ár: 1.700 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: Kb 60%, Helyszín: Ujpest, Àrpad híd , fizetés: Személyes átvétel, előre utalas
Eucerin DermoPurifyer Mélytisztító Arclemosó Zselé
Ár: 2500 , Eladó: Closet
Állapot: új, Helyszín: Mezőtúr, fizetés: fizetés banki utalással, ingyen posta
nhviktoria

2020. február 19.

Másodjára vettem most újra. Este használom a micellás vizes sminkeltávolítás után, zuhanyzás közben. Nagyon jól megtisztítja a bőrömet, segít a pattanásos bőr állapotán, illetve hogy ne térjenek vissza :) Nem szárít, ami ritka a pattis bőrre való zselés lemosók között! Miután elhasználok egy üveggel úgy érzem, hogy már nem annyira hatásos, hozzászokik a bőröm, így felváltva használom a Mixa zsíros bőrre való lemosójával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

TKataa

2020. január 25.

Nekem nem igazán vált be. Nem tisztította eléggé a bőrömet, mellette viszont eléggé szárította. (?) nem kicsit. Nagy kárt nem tett, de nem vált be egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

RedDdragon

2020. január 23.

Aknés bőrre ajánlotta nekem a bőrgyógyászom ezt a termékcsaládot. Ez az arclemosó vált be nekem a legjobban. Az arclemosás nagyon könnyű vele,a sminket is könnyedén leszedni,kíméletesen tisztít,nem lesz utána száraz érzete a bőrnek és nem irritálja az aknés bőrt. Kicsit drága,viszont kiszerelés miatt nagyon is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

MoHajnalka

2019. november 12.

A bőrgyógyászom ajánlotta ezt a termékcsaládod, termékmintát kaptam ebből a gélből. Megvettem a rendes kiszerelést is, mert fantasztikus! Reggel és este használom, utána pedig a bőröm tiszta, a pórusokat is összehúzza, egy szóval csodálatos a végeredmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

princesscarolyn

2019. november 11.

Napi kétszer használom, reggel a rutinom első lépéseként, este a micellás víz után mosom le vele a maradék szennyeződéseket. Szerintem pont kellemesen habzik, nem szárít ki, nekem pont, hogy felpuhítja a bőrt, ami ezután szépen be tudja szívni a többi hatóanyagot. Kb két hónapja van meg és még így is 80%on van, úgyhogy ár-érték arányban biztos verhetetlen. Még nem tudom, hogy újraveszem e, majd jövőre kiderül :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

WorkingClassGirl

2019. november 3.

Én meglepődtem, higy tényleg egy viszonylag gyengéd lemosó. Nem habzik, csak mininálisan. Főleg reggel használom, így a hatásával sem lehetek elégedetlen. A legnagyobb bajom, hogy kicsit benéztem, mert nem erre volt szükségem, egy jó szalicilsavas arclemosót kerestem, de ez nem az, alig van benne, de ez az én hibám, nem kifejezetten a terméké. Újra nem veszem. Ár-érték arányban nem rossz, nagy adagot kapunk, bár szerintem nem is annyira éri meg, ha már nem egy egyszerű, gyengéd, sima, olcsó lemosót veszek, legyen benne valami hatóanyag is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

kerteszke

2019. október 21.

5 napja kezdtem használni, egyelőre nem tudok érdemi változásról beszámolni. Nagyon gyorsan zsírósodik az arcom, ma reggel kb. 8 órakor arcot mostam vele és 11-kor ugyanolyan csillámpóni orrom volt, mint mindig. Oda is lépett mögém egy nő a mosdóban, hogy tudja, mi vagyok (lásd Twilight). Rosszat nem tett még, ezért megpróbálom rendszeresen használni a következő hónapokban.

Update: elértem a negyedik hetet a használatban. Sajnos eléggé szárít, néhányszor 1-2 napos szünetet kellett tartanom.Összességében véve rondább az arcom, mint mielőtt elkezdtem használni. De legalább ingyen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Sindy6

2019. szeptember 24.

Úgy gondolom, hogy sokat javított a bőröm állapotán. Igaz, körülbelül bő 1-2 hónap után lett változás, de szerintem ez a termék okozta. Mellette a vichy normaderm phytosolution ami új termék volt a bőrápolásomban, így sajnos nem tudom 100%ra hogy melyik segített igazán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Csibe93

2019. augusztus 17.

Nagyon kellemes használni, könnyed és jó illata van. Csak kicsit csípi a szemet, ha a környékére kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

nicolebunny

2019. július 12.

Az enyémnek átlátszó-zöldes színű a csomagolása, de gondolom, hogy ez a termék. Elsőre kicsit szívtam a fogam az ára miatt, viszont úgy voltam vele, hogy 2-3 havonta belefér (nem tudom, meddig lesz elég napi két használattal.) Reggelente egy pumpálásnyival mosok arcot, este pedig 3-4 pumpálásnyival távolítom el a sminket első lépésként (utána mindig áttörlöm még az arcom micellás vízzel; a teljes sminket nem távolítja el rendesen, de nem is feladata.) Ami miatt nekem nagyon bevált az viszont az, hogy egyáltalán nem szárít. Bevallom, pedig tartottam ettől, mivel zsíros bőrre ajánlják, de nekem szerencsére egy egészséges fény van a bőrömön a használata után (pedig kiszáradásra igencsak hajlamos bőrrel áldott meg az ég; tetejébe még pattanásaim is vannak, akne után maradt foltok is akadnak, megtalálhatóak hegek=lyukak is szép számmal; és még tág pórusok is csücsülnek az orcáimon; és itt még nincs vége: egy-két kezdődő ráncocska és egy mélyebb homlokránc....)

Használom még a termékcsalád mattító fluidját és a bőrmegújító szérumot felváltva Geek hámlasztóval, illetve újabban aPad-ot, hialuronos szérumot, és azóta egy kicsit egészségesebb a bőrképem. Pattanások ugyanúgy vannak, nálam ezt 10-12 éve semmi nem tudta megszüntetni, viszont ezekkel a termékekkel már kicsit könnyebb kordában tartani az arcomat.
---
Update: Januárban vettem az első flakonnal, és nekem fél évig volt elég. Így már az ára is teljesen rendben van, újravettem, lecserélni nem tervezem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

---

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid