KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan- és illatanyagmentes Eucerin DermoPure Mélytisztító arclemosó zselé nem mitesszerképző, mindennapos használatra szánt arclemosó, melyet a pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr számára fejlesztettek ki. 6%-os amphotensid hatóanyagtartalmával gyengéden tisztít, mégis hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a fölösleges faggyút. Antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően a zselé megszabadítja a bőrt a baktériumoktól és meggátolja további szaporodásukat.

Ár: 4000 Ft , Eladó: sminkdoboz
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten az M2 és az M4 vonalán lehetséges vagy előre utalás után postázom a terméket (Magyar Posta, Foxpost).
Ár: 3800 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Teljesen új, bontatlan , Helyszín: --, fizetés: --

reni24

2018. április 21.

Tesztelésre kaptam én is az arctisztitó zselét, a mattitó fluidot és a bőrmegújító szérumot. A 3 termékből nekem csak ez a arclemosó zselé vált be. Nagyon szeretem vele mosni az arcomat, gyorsan meg van, nagyon könnyű használni, valamint az én extra érzékeny börőmet sem irrítálja. A legjobb arclemosó zselé amit valaha használtam.

reni24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Rebek

2018. április 10.

Ehhez a termékhez már írtam egyszer véleményt, de valahová elveszhetett....
Tesztelésre kaptam az Eucerin dermopure termékcsaládot (mélytisztító arclemosó zselé, mattító fluid, bőrmegujító szérum). Az arclemosót, miután az én bőröm nagyon zsíros, így reggelre és estére is beépítettem a napi rutinjaim közé. 1 pumpálás az adagolóból nekem bőven elég, így ár-érték arányban is jó, sokáig kitart. Gyorsan habzik, a bőröm egyáltalám nem irritálja és tisztaságérzetet hagy maga után.

Rebek
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Ehhez a termékhez már írtam egyszer véleményt, de valahová elveszhetett....

Barbi89

2018. április 6.

Hosszabb idejű használat mellett sokat segített a bőrömön, használtam mellette Dermopure arckrémet is. Tetszik, hogy illatmentes, könnyű vele lemosni az arcom, a pumpás kiszerelés ehhez nagy segítség - használat után nem kell bajlódnom a visszazárással. Akinek kicsit is problémás az arcbőre, érdemes kipróbálni az olcsóbb megoldások helyett.

Barbi89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

missouri

2018. március 19.

Párommal közösen használjuk már hetek óta, és még alig fogyott a hatalmas flakonból! Nagyon gazdaságos, imádom a pumpás kiszerelést. Egy áttetsző könnyű illatmentes lemosó, de mégsem a híg-szétfolyós féle. Könnyen-gyorsan le lehet mosni, kellemes érzés utána a bőrnek. Tényleg mondhatni tökéletes arclemosó.

missouri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

neelcus

2018. március 17.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, nem okoz komedókat, nem pirosodik ki tőle a bőröm. Tartósabb használata mellett a bőröm egyre szebb és szebb. Imádom!

neelcus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Percoon

2018. március 16.

Második lemosónak használom, szépen eltünteti a smink maradványokat és egyéb szennyeződéseket, kellemes a használata, enyhén engem szárít, de cserébe nagyon jól tisztít, és utána úgyis krémet használok. Összességében élvezem a használatát.

Percoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

adrikovi

2018. március 15.

Tesztelésre kaptam a termékcsaládot és imádom. :) A lemosó tisztítja a bőröm és pihe puhává varázsolja. Nagyon sokáig elég a flakonban lévő arctisztító, sminket is jól le tud mosni, de szerintem jobb a sminket micellás vízzel lemosni és utána használni ezt a csodaszert.

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Dorka93

2018. március 14.

Nagyon tetszik, a barátommal együtt használjuk és nagyon jól működik és mennyiségét tekintve rengeteg. :)

Dorka93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

ritabokros

2018. március 14.

Második lemosónak használom, szóval a sminklemosó hatásáról nem tudok nyilatkozni, de nem is arra lett kitalálva. Nagyon gyengéden és könnyedén tisztítja meg az arcom, egyáltalán nem húzódik utána a bőröm. Csak ajánlani tudom!

ritabokros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

dorogiagi

2018. március 13.

A csomagolása lehetne szebb is. Kevés kell belőle, jól felhabzik. Nem rossz termék, de a korábban használt arclemosók egy kicsit nálam jobban beváltak.

dorogiagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol