Eucerin

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan- és illatanyagmentes Eucerin DermoPure Mélytisztító arclemosó zselé nem mitesszerképző, mindennapos használatra szánt arclemosó, melyet a pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr számára fejlesztettek ki. 6%-os amphotensid hatóanyagtartalmával gyengéden tisztít, mégis hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a fölösleges faggyút. Antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően a zselé megszabadítja a bőrt a baktériumoktól és meggátolja további szaporodásukat.

800 Ft Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
Ár: 800 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Új , Helyszín: Budapest (VII.), fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

bbeb

2021. február 14.

a legjobb arctisztító, amit eddig próbáltam zsíros, pattanásos bőrre. lassan két éve használom, néha kipróbálgatok mást, de mindig visszatérek hozzá. szép az inci, duplatisztítás nélkül is le tudom mosni a fényvédőt, nem csípi a szemem, nem lesz feszülős tőle a bőröm és akkora kiszerelés, hogy egy évre simán elég

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Niki0409

2021. február 13.

Nagyon jól tisztít, a többi pattanásra való lemosókhoz képest nem szárít annyira. Különösen érzékeny bőrűeknek is jó, illatmentes, nem habzik túlságosan és teszi a dolgát a pattik ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

glittergirl

2021. február 11.

Nekem is bőrgyógyász ajánlotta, nagyon szeretem. Kaptam hozzá 20%-os kupont is, így kedvezőbb volt az ára. Nagy kiszerelés, sokáig elég. Nagyon minimálisan szárítja a bőrömet, de megfelelő hidratálózás mellett nem probléma. Nem jöttek ki azóta pattanásaim, amióta használom és láthatóan napról napra tisztább a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

floracska6

2021. február 5.

Bőrgyógyász ajánlotta a Dermopure családot (arctisztító gél, bőrmegújító szérum este, mattító gél nappalra) és azt kell mondjam eddig az egyetlen (lekopogom) ami segített a pattanásokon és nem hozott felszínre újakat. Alapjában véve kombinált, vízhiányos bőröm van és eddig problémamentes volt, de egy pár hónapja nagyon pattanásos lettem. Sokmindent kipróbáltam, a dermokozmetikai márkák közül is de eddig ez a termékcsalád használt csak, nekem sokkal jobb mint a La roche posay Effaclar család amit minden patikában ajánlanak, nekem az nem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

kozbl

2021. január 31.

Sajnos az én problémás, kevert bőrőmet szárította kicsit, de amikor használtam, akkor még nem voltam annyira elkötelezett a hidratálás iránt. Egyébként szerintem a célnak megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 31.

Babika20

2021. január 25.

Mintát kaptam belőle, de ez is nagyon sokáig elég, hogy eldöntse az ember megveszi e nagyban. 28 éves vagyok a bőröm kombinált, felszíni a vízhiány, pattikra hajlamos vagyok főleg azokat a bizonyos napokat megelőzve. Amit tapasztaltam, hogy nem habzik, de ez engem nem zavar, nincs illata, ami jó, az összetevőknek van egy alapjáraton annyira nem túl kellemes illata, de ez elillan, nem érződik, csak abban az 1 percben, még mosom az arcom vele. A végeredmény puha arc, jól tisztítva. Nem okozott irritációt sem. Nagyon tetszik. Persze a rutin többi része is fontos, ne egy terméktől várjunk csodát!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Vanylia

2021. január 23.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Az állagát ennek se szeretem, de eltüntette az államról a pattanásokat, aztán helyette a homlokom lett tiszta pattanás... Ezt sem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

elina12

2020. szeptember 28.

Nagyon jól tisztít, sokáig elég és nem okoz pattanásokat sem, viszont úgy, gondolom, hogy ennél olcsóbban is találhatunk hasonlóan jó tisztítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

BarBcreme

2020. szeptember 15.

Szuper arclemosó! Nem szabad sokat használni belőle egyszerre, mert akkor szárít, de kis mennyiséggel is kiválóan tisztít, és nincs utána húzódó érzés. Szépen leszedi a sminket, kitisztítja a pórusokat, nagyon sokáig elég. Egyszerű, de nagyszerű krém! És plusz pozitívum, hogy parfümmentes.
Talán az összetevőinek egyszerűségét nézve kicsit drága, emiatt kap eggyel kevesebb csillagot, de a hatása kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

pilisifanni

2020. augusztus 26.

Az egesz termekcsaladot hasznalom es veszem ujra. Eddig bevalt ! Nagyon jol tisztit es sokaig eleg !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol