KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan- és illatanyagmentes Eucerin DermoPure Mélytisztító arclemosó zselé nem mitesszerképző, mindennapos használatra szánt arclemosó, melyet a pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr számára fejlesztettek ki. 6%-os amphotensid hatóanyagtartalmával gyengéden tisztít, mégis hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a fölösleges faggyút. Antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően a zselé megszabadítja a bőrt a baktériumoktól és meggátolja további szaporodásukat.

Ár: 4000 Ft , Eladó: sminkdoboz
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten az M2 és az M4 vonalán lehetséges vagy előre utalás után postázom a terméket (Magyar Posta, Foxpost).
Ár: 1500 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Honeyhair

2018. augusztus 13.

Három hónapja megváltoztattam az arctisztítási rutinomat, pontosabban a lépések ugyanazok maradtak, csak a termékeket cseréltem le Eucerin DermoPure-ra. Száraz, vízhiányos, feszülésre hajlamos bőröm van, de mindig kijött rajta - főleg az államon - néhány mitesszer, apróbb grízek, és az orrom tövében még érdes is volt. Tudom, nem pont az én bőrtípusomra tervezték ezt a termékcsaládot, de valahogy megéreztem, hogy ez jó lesz nekem, és így is lett.

Ez az arctisztító zselé kiváló hatásfokkal tisztít, szuperül habzik és maradék nélkül távolít el minden szennyeződést. Nem irritál és nem csípi a szememet sem. Hatása konjac szivaccsal az igazi. Utána nem feszül vagy húzódik a bőröm, és az érdesség meg a mitesszerek teljesen eltűntek!! Igaz, az arctonikot, az arcradírt és a micellás vizet is lecseréltem DermoPure-ra, az arckrémemet meg Eucerin Aquaporin Active-ra, így valószínű, hogy együtt, csapatban ilyen fantasztikusak. Én nagyon elégedett vagyok, szerintem minden cucc megérte az árát!

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

szsophia

2018. augusztus 9.

Miután nagyon sok drogériás arctisztítót, lemosót és tonikot kipróbáltam a tökéleteset keresve, úgy érzem most megtaláltam. Nem is reméltem, hogy ennyire beválik majd, kb. másfél hónapos használat után már nagyon sok változást látok az arcbőrömön. Sokkal egészségesebbnek és tisztábbnak látszik (persze azért nem tökéletes), és napközben sokkal kevésbé zsírosodik. Felhagytam azzal a rossz szokással, hogy túl sok (fajta) nem megfelelő minőségű arctisztítót használok; most már csak ezzel és 100%-ban természetes virágvizekkel tisztítom az arcom, plusz heti 2-szer a l'oreal agyagmaszkja a ráadás.

szsophia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

skylar89

2018. augusztus 6.

Nagyon jó lemosó. Alapos, de mégsem szárít. Kombinált, aknéra hajlamos bőrre kötelező. A tonikjával együtt használom reggel, este.

skylar89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

nyk

2018. július 2.

Azért vettem meg még fél éve, mert teljesen száműztem minden alkoholtartalmú kencét a fürdőszobából, így a lemosómat is le kellett cserélnem. Nem bántam meg! Habár eléggé borsos az ára, napi kétszeri (néha háromszori) használat mellett is még megvan több, mint a fele és tökéletesen végzi a dolgát. Szépen megtisztítja a nagyon érzékeny bőrömet, nem húzódik utána, illetve nem okozott pattanásokat sem. Ha elfogy, biztosan újra veszem, ahogyan a termékcsalád éjszakai hidratálóját is.

nyk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

kdorci

2018. június 19.

Csak azért nem kap 5csillagot, mert én többet várnék tőle egy kicsivel. Nekem ez olyan mezei arclemosónak tűnik egy picivel jobb hatással a végén, de ennyi.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Kinguci123

2018. június 14.

Először ezzel szoktam arcot tisztítani, majd az Eucerin DermoPuryfier éjszakai krémet szoktam éjszakára felkenni. Már sajnos nem hat az éjszakai krém, de ezzel ugyanugy tisztítom az arcom és teljesen jó. Nem szárít, nem zsirosít. Teljesen korrekt.

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

PiciCic

2018. június 12.

Az első arclemosó aminek látom értelmét. Kb,1,5 hónapja használom és sokat segített pattanásra hajlamos bőrömön.Nem csípi a szemem,nem égeti az arcom,nem irritál.Újravevős!

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

h3lk0

2018. június 5.

Szuper arclemosó zselé! Tisztává teszi a bőrt, szinte érzem, ahogy fellélegzik az arcbőröm a nap végén. Amióta használom, az acke-m is jelentősen javult. Praktikus a pumpás kiszerelése is.

h3lk0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

koni

2018. május 30.

Nagyon jó termék! Glamour napokon vásároltam és azóta minden este használom...úgy vettem észre hogy kevesebb lett a miteszerem! :) Nem zsirosít, nem szárít, nem irritál, szép puha a bőröm. :) Nagyon jó ez a pumpás adagoló...sokáig elég lesz! :)

koni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Effi

2018. május 30.

Könyörgöm, mi ez a szag??? Konkrétan vodkanarancs. Borzalom. Eltávolítja a szennyeződéseket, az tény. De az állaga sem tetszik, egyáltalán nem érzem, hogy mennyi lenne a megfelelő mennyiség belőle.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol