Eucerin

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan- és illatanyagmentes Eucerin DermoPure Mélytisztító arclemosó zselé nem mitesszerképző, mindennapos használatra szánt arclemosó, melyet a pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr számára fejlesztettek ki. 6%-os amphotensid hatóanyagtartalmával gyengéden tisztít, mégis hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a fölösleges faggyút. Antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően a zselé megszabadítja a bőrt a baktériumoktól és meggátolja további szaporodásukat.

Ár: 4000 , Eladó: Lunetta
Állapot: egy ujjnyi hiányzik belőle, Helyszín: Biatorbágy/Budapest, fizetés: személyes átvétellel
Ár: 3500 , Eladó: kkniki
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki utalás,posta/foxpost küldöm
Szuri

2019. május 20.

Pattanásra hajlamos a bőröm és amióta használom alig jönnek elő. Ajánlani tudom férfi társaimnak is. Muszáj néha ilyen kencéket is alkalmazzunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

DrAgika

2019. május 20.

Magamnak vettem, de a párom is rákapott, minden fürdéskor lemossuk vele az arcbőrünket. Nagyon tiszta érzetet hagy és nem szárít. Hamarosan elfogy, de a párom kijelentette, hogy ugyanilyet vegyek. Nekünk bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

dorqaap

2019. május 17.

Tökéletes arclemosó, a mentességei miatt, bőrgyógyász ajánlására vettem. Szerintem ár-érték arányban is megéri, nagy mennyiség, és én csak este két pumpálásnyit használok belőle, tehát sokáig elég lesz. Szuper termék, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

kremmed

2019. május 10.

Igazán ajánlom ezt a lemosót, mert pontosan azt hozza amit elvárok egy arclemosótól: gyengéden tisztít, nem habzik, nem irritálja a szememet, nem szárítja a bőrömet, nem húzódik utána az arcom, nincs tele felesleges összetevőkkel, parfümmel, alkohol denattal. Sokan írják, hogy drága, de azt gondolom, egyrészt napi kétszeri használat mellett is hosszú ideig elég, szokott is lenni rá -20% kedvezmény pl Mammut csütörtökön, másrészt egy jó bőrápolási rutin alapja egy jó lemosó és egy jó hidratáló, így nem sajnálom rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

anitazs

2019. április 29.

Zsíros/kombinált bőröm van, tág pórusokkal, régebben pattanásos is. Gyönyörű a bőröm, mióta használom, ennek már több éve (korábban a dermo purifyert).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

beautyandlove

2019. április 21.

Néhány hete használom, abszolút szerelembe estem, csak ajánlani tudom!
Glamour napokon vásároltam, így azt mondom, hogy elfogadható az ára. Szerintem sokáig elég lesz a 400 ml-es kiszerelés.
Kombinált bőrömet helyenként kicsit szárítja, de hidratáló krémmel tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Néhány hete használom, abszolút szerelembe estem, csak ajánlani tudom!
Kombinált bőrömet helyenként kicsit szárítja, de hidratáló krémmel tökéletes.

szanii

2019. április 20.

Bőrgyógyásztól kaptam több termékmintát, azokat használgatom. Színtelen, illatmentes lemosó, jól esik a bőrömnek. Lehet, hogy segít a pattanásokon is, de több terméket is használok (bioderma), így nehéz megmondani. A nagy kiszerelés árát sokallom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Kiscica15

2019. április 8.

Érzékeny, problémás bőrre nekem bevált, ha szemembe megy, akkor se csíp. (pedig nekem nagyjából minden csipi :D) Eddig napi kétszer használtam, de az utóbbi egy-két hétben megőrült a bőröm, száraz és irritált lett, ezért jelenleg csak esténként használom, reggel pedig a La roche-posay toleriane arclemosóját.
Egyébként majdnem 5 hónapja használom, és kb az egyharmada fogyott el, úgyhogy a magas ára ellenére legalább sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Jó kis lemosó az érzékeny bőrömre, elégedett vagyok vele, csak nagyon drága, ha nem veszem újra, akkor az az ára miatt lesz....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

Kremcica

2019. április 4.

Kicsit úgy érzem ahogy Luna1024 is írta, a kombinált bőrömhöz a melegebb időszakban tökéletes lemosó. 20 ml-es mintát kaptam amit eleinte nem mertem elkezdeni használni, tartottam tőle hogy ha zsíros bőrre való akkor szárítani fogja a mostani hűvösebb, szeles, száraz időben totál kiszáradt bőrömet. Viszont ahogy melegszik az idő a bőröm is zsírosabb, végre műlik a szárazság, így bátran elővettem. Sminklemosásra nem használtam, csak arclemosóként használom és nagyon tetszik. Pici is elég belőle, a tenyeremben összedörzsölve felhabosítom amennyire lehet és eloszlatom az arcomon. Szépen tisztít, de mégsem nyikorgósan szárítósra. Az incije szép, de az ára elég húzós még akkor is ha hatalmas mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol