Eucerin

Ár:   3319 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: epuka, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagyon könnyű, gyorsan beszívódó emulzió. A koncentrált tejsav komedolitikus hatásának köszönhetően a bőr tónusa javul:  az eltömődött pórusok megnyílnak és kitisztulnak. Ráadásul a hatóanyag összetétel decandiolt is tartalmaz, mely antibakteriális hatása révén segít megelőzni az újabb bőrhibák kialakulását.

Rendszeres használata javítja a bőr általános állapotát és egészséges megjelenésűvé, puhává teszi az arcbőrt.

Ár: 2600 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
vszilvia

2018. március 11.

Nem ezt a terméket akartam megvenni, hanem a bőrmegújító szérumot, de rohantam és véletlenül ezt kaptam le a polcról. Őszintén szólva nem bánom, nekem már alig egy hetes használat alatt is sokat javított a bőrképemen. Hiába múltam el negyven, küzdök a pattanásokkal és sokszor olyan egyenetlennek éreztem az arcbőrömet, BB krém nélkül már nem lépek utcára. Nekem ez a szérum meglepően "kisimította" a bőrömet, szebbnek látom mindenféle kence nélkül is. Az tény, hogy a nap végére fénylik az orrom egy kicsit, de egye fene, ha emellett sokkal tisztábbnak látom a bőrömet, mint valaha :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Bea42

2017. szeptember 28.

Nem vagyok elègedett vele.Ahhoz kèpest, hogy pattanàsos bőrre való elèg olajos.Nekem mèg több pattanàs kijött tőle.Egy gyógyszertári terméktől jobbat vártam.Az ára ami kedvező volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

ellaeleonoraella

2017. május 9.

Nagyon jó termék. Egy hét után tényleg látszik a különbség. Gyorsabban elmúlnak a pattanások és nem keletkeznek nagy, fájók sem amik heget hagynak maguk után. Szerintem nem fogy olyan gyorsan. Fél év alatt még több mint a fele megvan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

Kite

2016. december 5.

Egy hónapig használtam, de ez idő alatt semmit nem használt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 5.

Egy hónapig használtam, de ez idő alatt semmit nem használt.

amitesszerekszeretnekengem

2016. június 16.

Nagyon szeretem, mert nagyon jól hidratál. Először az éjszakai változata volt meg, azt jobban szeretem, és gondoltam, hogya nappali változatába is szerelmes leszek, de nem ájultam el tőle... A t- zónám nagyon problémás, ezért nappalra jobb szeretem ha a krém nem fényesíti azarcom, de ez kicsit talán még jobban zsírosítja, és fénylek, mint egy diszkógömb... Viszont a pattanásokat tényleg csökkenti (de a miteszereket nem), és bababőröm van tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

Lorigil

2015. szeptember 6.

Könnyű, gyorsan beszìvòdò, kellemes illatù krèm, de a pattanásokkal ès mitteszerekkel semmit az égvilágon nem csinál sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

bogczi

2015. szeptember 3.

Itt vettem egy kedves lánytól kipróbálásra, illetve mert antibiotikum kúra miatt zsíros, pattis lett a bőröm. Az állaga nekem nagyon, de nagyon híg, ha kinyomom az ujjbegyemre, fél másodperc alatt teljesen szét is folyik, ez nagyon zavar. Rettentően illatos, a párom nem bírja elviselni, annyira erős az illata, napközben is érzem az arcomon, ha kenek fölé egyéb hidratálót, akkor is.. :(
A hatását tekintve muszáj megválnom tőle. Az első felkenés után nagyon finom puha volt a bőröm, 2-3 órán át gyönyörű matt volt, aztán egyik percről a másikra olyan szinten zsíros lett a homlokom és az orrom környéke is, hogy meg kellett mosnom, de a víz sem volt elég, kellett az arclemosó bőségesen. Komolyan, soha nem volt ilyen vastagon zsíros a bőröm, rendesen megijedtem. Azért este és másnap reggel is felkentem, de másnap reggel már meg is jelentek a nagy, piros pattanások..nagyon fáj a szívem, bíztam benne, de meg kell válnom tőle. Valószínűleg a tejsav+szilikon kombó nem tesz jót a bőrömnek, esetleg a szilikon miatt nem tud annyira tisztulni vagy lélegezni a bőröm, nem tudom, de borzalmas. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

baranyeszter

2015. augusztus 24.

12 napos antibiotikum kúra után nagyon megváltozott az arcbőröm. Mióta KM-en vagyok :) szinte bababőröm lett, és sajnos a gyógyszer miatt ez elmúlt. Az egységes bőrömet piros és sötétebb foltok szabdalták fel, és kisebb gyulladások, pattanáskezdemények jelentek meg több helyen, valamint a ráncaim is feltűnőbbé váltak.
A készítmény összetevőit látva úgy gondoltam, hogy ez a glicerin-tejsav-só kombináció segíthet a problémámon. Igyekszem kerülni a szilikont, de ebben a termékben csak nagy molekulájú, nem felszívódó szilikonfélék vannak, ezért "bevállaltam".
Nem csalódtam, ez a termék valóban bevált, a szérum reggeli és esti használattal két hét alatt teljesen "meggyógyított". A homlokom még simább mint korábban, a bőrszínem újra teljesen egyenletes és a gyulladások is szépen visszahúzódtak.

Ettől függetlenül még nem döntöttem el, hogy tovább használom-e. Jobban szeretem a "gyógynövényesebb" megoldásokat. De betegség utáni helyreállításra vettem és arra tökéletesen be is vált, ezért megadom neki a maximális pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Mandi

2014. május 30.

Mar elhasznaltam egy egész üveggel. Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Mar elhasznaltam egy egész üveggel. Nekem bevált.

hempike1

2013. október 1.

Ismerkedünk egymással. Még ki kell tapasztalnom a mennyiséget és a használat időpontját, hogy reggel vagy este legyen. Eddig csak éjjelre próbáltam, mert nekem valahogy a szérum éjszakai ápolást jelent. Egyébként azért választottam, mert a bőröm nagyon nem bírja az átállást a nyárból az őszbe. Ilyenkor jelentkezik pár patti és attól megőrülök! Nagyon bízom ebben a szérumban, hogy megkönnyíti az évszakváltást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.