Best of Beauty 2019

Eucerin

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   6 x 5 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. február 25.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   6 x 5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A ráncfeltöltő szérum hialuronsav és szaponin hatóanyagával fokozza a ránctalanító krémek hatását a bőr mélyebb rétegeibe hatolva. Javítja a bőr feszességét és feltölti a mélyebb ráncokat.

jbarbi91

2019. május 24.

Nekem ez a kedvenc termékem az Eucerintől. Könnyen beszívódó, intenzív ápolás. Ráncok még nincsenek 30 körül, genetika vagy ettől, ki tudja :) egy ampulla kb 4-5 napra elegendő. Esténként használom éjszakai ápolónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

stylo

2019. május 12.

Gondoltam, mielott raszanom magam, h feltoltetem a nasolabialis redomet, kiprobalom ezt. Mar 3 hete hasznalom, orult nagy eredmenyeket nem latok. Az apro kis szemkornyeki barazdakkal talan csinal vmit. Jo az illata, jol felszivodik, smink ala se rossz. Sajnos van az a pont, amikor egy krem mar nem segit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

Hester

2018. december 2.

Ez nagyon jó termék a saját műfajában, nekem bevált. Hidratál és a szemem alatti apróbb rácokat feltölti. Reggel használom smink előtt és egészen szép marad -a nap végéig- a szemem körüli rész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Orsoj

2018. április 30.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát és a csomagolását. A hatását is, de szerimtem azt egy sokkal olcsóbb mûlleres, déemmes hyaluronos ampulla is hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

krita80

2017. október 1.

Jól felszívódik,nincs nehéz érzete a bőrömnek. Szépen feltölti az apró ráncokat. Már több dobozzal elhasználtam és nem is cserélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

naturefun

2017. január 5.

Évekkel ezelőtt használtam, akkor többször újra vettem. Az apróbb ráncokat kisimította, nagyon elégedett voltam vele, könnyű a texturája, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

Vdebi

2015. november 4.

Én is picit többet vártam tőle, de azért az túlzás, hogy nincs hatása. Szerintem feltölti az apróbb ráncokat de el nem tünteti...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 4.

kabocika

2015. április 8.

Mivel 40 éves leszek és egyre mélyülnek az eddigi halványabb barázdák, gondoltam kipróbálom, hátha segít ez a mostanában felkapott összetételű (hialuronsav tartalmú) szérum. 1 fiólát használtam el, igaz csak esténként kenem be a mélyebb ráncokat (spórolás miatt:)) de eddig semmi nem látszik.. kicsit csalódott vagyok a magas ár és eddigi eredménytelenség miatt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

ivor

2014. április 17.

számomra ebben az árfekvésben magasan mindent visz ez a szérum, hidratálókrém alá használva tömör, feszes, selymes lett tőle az arcbőröm. nem helyettesíti hidratálókrémet, de a kettő kombinációja a tuti befutó. biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

szerka

2012. november 16.

Nekem egyáltalán nem töltötte fel a ráncokat, de ezért cserébe nem is feszesít semmit. Én az éjszakai krémmel együtt használom. Minek? Hatása nulla. Pedig bíztam benne. Olyan profi a kiszerelése. Mondjuk én előtte Estée Laudert használtam, tehát nem volt a bőröm elhanyagolva. Soha sem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.